Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Nuala AHERN
Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie
Lid
ie   Ierland    19.07.1994 / 19.07.1999 : Green Party
ie   Ierland    20.07.1999 / 19.07.2004 : Green Party
 
Geboren op 5 februari 1949, Belfast (Northern Ireland)  

Ondervoorzitter
22.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie verzoekschriften
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie industrie, externe handel, onderzoek en energie

Lid
19.07.1994 / 19.07.1999 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement
21.07.1994 / 15.01.1997 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
21.07.1994 / 21.07.1994 : Commissie verzoekschriften
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie onderzoek, technologische ontwikkeling en energie
17.02.1997 / 19.07.1999 : Commissie juridische zaken en rechten van de burger
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
20.07.1999 / 19.07.2004 : Fractie De Groenen/Vrije Europese Alliantie
07.10.1999 / 14.01.2002 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie industrie, externe handel, onderzoek en energie
07.02.2002 / 19.07.2004 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger
14.11.1995 / 15.01.1997 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie regionaal beleid
16.01.1997 / 19.07.1999 : Commissie verzoekschriften
22.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie juridische zaken en interne markt
13.12.2000 / 29.11.2001 : Tijdelijke Commissie menselijke genetica en andere nieuwe technologieën in de moderne geneeskunde
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs, media en sport