Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Bent Hindrup ANDERSEN
Fractie Europa van Democratieën in Diversiteit
Lid
dk   Denemarken    01.03.2003 / 19.07.2004 : JuniBevægelsen
 
Geboren op 8 juli 1943, Hellerup  

Lid
01.03.2003 / 19.07.2004 : Fractie Europa van Democratieën in Diversiteit

Plaatsvervanger
25.03.2003 / 19.07.2004 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbeleid