Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
Tot uw dienst
EPTV
Archieven
Commissies
Delegaties

Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Eleni MAVROU
Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
Lid
cy   Cyprus    01.05.2004 / 19.07.2004 : Anorthotiko Komma Ergazomenou Laou - Aristera - Nees Dinameis
 
Geboren op 2 februari 1961, Kyrenia  

Lid
01.05.2004 / 19.07.2004 : Confederale Fractie Europees Unitair Links/Noords Groen Links
03.05.2004 / 19.07.2004 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbeleid