Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Jerzy JASKIERNIA
Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten
Lid
pl   Polen    01.05.2004 / 19.07.2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej
 
Geboren op 21 maart 1950, Kudowa Zdrój  

Lid
01.05.2004 / 19.07.2004 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten
03.05.2004 / 19.07.2004 : Commissie buitenlandse zaken, mensenrechten, gemeenschappelijke veiligheid en defensiebeleid