Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Laima Liucija ANDRIKIENĖ
Fractie van de Europese Volkspartij (christendemocraten)
Lid
lt   Litouwen    20.07.2004 / 13.07.2009 : Tėvynės sąjunga
lt   Litouwen    14.07.2009 / 30.06.2014 : Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
 
Geboren op 1 januari 1958, Druskininkai  

Ondervoorzitter
20.07.2009 / 18.01.2012 : Subcommissie mensenrechten

Lid
20.07.2004 / 08.10.2007 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten
21.07.2004 / 14.01.2007 : Begrotingscommissie
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Moldavië
16.09.2004 / 14.01.2007 : Subcommissie mensenrechten
15.01.2007 / 30.01.2007 : Subcommissie mensenrechten
15.01.2007 / 30.01.2007 : Begrotingscommissie
31.01.2007 / 13.07.2009 : Begrotingscommissie
31.01.2007 / 13.07.2009 : Subcommissie mensenrechten
09.10.2007 / 13.07.2009 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democraten) en Europese Democraten
14.07.2009 / 30.06.2014 : Fractie van de Europese Volkspartij (christendemocraten)
16.07.2009 / 18.01.2012 : Commissie internationale handel
16.07.2009 / 19.07.2009 : Subcommissie mensenrechten
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegatie in de Parlementaire Vergadering Euronest
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegatie voor de betrekkingen met Wit-Rusland
19.01.2012 / 30.06.2014 : Subcommissie mensenrechten
19.01.2012 / 30.06.2014 : Commissie internationale handel

Plaatsvervanger
21.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie buitenlandse zaken
22.07.2004 / 31.08.2004 : Commissie begrotingscontrole
31.08.2004 / 15.09.2004 : Subcommissie mensenrechten
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
14.10.2004 / 08.06.2005 : Tijdelijke Commissie beleidsuitdagingen en begrotingsmiddelen in de uitgebreide Unie 2007-2013
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie buitenlandse zaken
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie buitenlandse zaken
10.05.2007 / 04.02.2009 : Tijdelijke Commissie klimaatverandering
15.01.2008 / 13.07.2009 : Delegatie voor de betrekkingen met Wit-Rusland
16.07.2009 / 18.01.2012 : Commissie buitenlandse zaken
16.09.2009 / 11.10.2009 : Delegatie in de Paritaire Parlementaire Vergadering ACS-EU
12.10.2009 / 30.06.2014 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Mexico
12.10.2009 / 30.06.2014 : Delegatie in de Euro-Latijns-Amerikaanse Parlementaire Vergadering
19.01.2012 / 30.06.2014 : Commissie buitenlandse zaken

Activiteiten in plenaire vergadering - 6de zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Advies(Adviezen) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Advies(Adviezen) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]