Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Alexandru ATHANASIU
Sociaal-democratische Fractie in het Europees Parlement
Lid
ro   Roemenië    01.01.2007 / 09.12.2007 : Partidul Social Democrat
 
Geboren op 1 januari 1955, Bucureşti  

Lid
01.01.2007 / 09.12.2007 : Sociaal-democratische Fractie in het Europees Parlement
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
31.01.2007 / 09.12.2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
15.03.2007 / 09.12.2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Plaatsvervanger
31.01.2007 / 09.12.2007 : Commissie cultuur en onderwijs
15.03.2007 / 09.12.2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen en in de Gemengde Parlementaire Commissie voor de Europese Economische Ruimte (EER)

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Verslag(en) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]
Schriftelijke verklaringen [Zie]