Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Alin Lucian ANTOCHI
Sociaal-democratische Fractie in het Europees Parlement
Lid
ro   Roemenië    21.01.2009 / 13.07.2009 : Partidul Social Democrat
 
Geboren op 10 december 1972, Roman  

Ondervoorzitter
11.02.2009 / 13.07.2009 : Commissie juridische zaken

Lid
21.01.2009 / 13.07.2009 : Sociaal-democratische Fractie in het Europees Parlement
05.02.2009 / 10.02.2009 : Commissie juridische zaken
05.02.2009 / 13.07.2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Moldavië

Plaatsvervanger
03.02.2009 / 13.07.2009 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
03.02.2009 / 13.07.2009 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]