Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
  Pietro ADONNINO
Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
Lid
it   Italië    17.07.1979 / 23.07.1984 : Democrazia cristiana
 
Geboren op 6 november 1929, Roma  

Ondervoorzitter
21.01.1982 / 23.07.1984 : Commissie Reglement en verzoekerschriften

Lid
17.07.1979 / 23.07.1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie)
20.07.1979 / 20.01.1982 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
20.07.1979 / 23.07.1984 : Begrotingscommissie
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan