Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
EP TV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Wybory 2014Wybory 2014
Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
  Giuseppe AMADEI
Grupa Socjalistów
Członek prezydium
it   Włochy    15.10.1976 / 16.07.1979 : Partito socialista democratico italiano
it   Włochy    24.07.1984 / 24.07.1989 : Partito socialista democratico italiano
 
ur. 18 marca 1919, Guastalla (Reggio Emilia)  

Przewodniczący
26.07.1984 / 20.01.1987 : Komisja ds. Regulaminu i Petycji
21.01.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów

Członek
15.10.1976 / 16.07.1979 : Grupa Socjalistów
14.03.1978 / 12.03.1979 : Komisja Budzetowa
14.03.1978 / 12.03.1979 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej EWG-Grecja
14.03.1978 / 12.03.1979 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
14.03.1978 / 12.03.1979 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
24.07.1984 / 24.07.1989 : Grupa Socjalistów
26.07.1984 / 27.07.1984 : Komisja ds. Instytucjonalnych
26.07.1984 / 20.01.1987 : Komisja ds. Kwestii Politycznych
21.01.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Petycji
21.01.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Kwestii Politycznych

Zastępstwo
26.07.1984 / 20.01.1987 : Komisja ds. Stosunków Gospodarczych z Zagranica
21.07.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Rolnictwa, Rybolówstwa i Rozwoju Wsi