Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
EP TV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Wybory 2014Wybory 2014
Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
  Werner AMBERG
Grupa Socjalistów
Członek
de   Niemcy    13.02.1987 / 24.07.1989 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands
 
ur. 18 kwietnia 1929, Wallendorf (Thüringen)  

Członek
13.02.1987 / 24.07.1989 : Grupa Socjalistów
13.03.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Petycji
13.03.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Polityki Regionalnej i Planowania Regionalnego

Zastępstwo
13.03.1987 / 24.07.1989 : Komisja ds. Socjalnych i Zatrudnienia