Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
EP TV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Wybory 2014Wybory 2014
Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
jpg Willem SCHUTH
Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
Członek
de   Niemcy    20.07.2004 / 13.07.2009 : Freie Demokratische Partei - Die Liberalen
 
ur. 14 czerwca 1954, Assen  

Członek
20.07.2004 / 13.07.2009 : Grupa Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy
21.07.2004 / 14.01.2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacja do spraw stosunków ze Szwajcarią, Islandią i Norwegią i do wspólnej komisji parlamentarnej Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
31.01.2007 / 13.07.2009 : Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zastępstwo
22.07.2004 / 14.01.2007 : Komisja Transportu i Turystyki
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Turcja
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Transportu i Turystyki
31.01.2007 / 13.07.2009 : Komisja Transportu i Turystyki
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacja do spraw stosunków ze Zgromadzeniem Parlamentarnym NATO
20.04.2007 / 19.06.2007 : Komisja śledcza do zbadania sprawy kryzysu w spółce Equitable Life Assurance Society

Działalność parlamentarna podczas sesji plenarnej – 6. kadencja
Postawione pytanie(-a) [Zobacz]
Projekt(y) rezolucji [Zobacz]
Opinie [Zobacz]
Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym [Zobacz]
Lista obecności [Zobacz]