Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
Do Waszych usług
EPTV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
jpg Antonis SAMARAS
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów
Członek
gr   Grecja    20.07.2004 / 25.09.2007 : Nea Dimokratia
 
ur. 23 maja 1951, Athina  

Członek
20.07.2004 / 13.11.2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów
21.07.2004 / 14.01.2007 : Komisja Budżetowa
21.07.2004 / 20.02.2005 : Komisja Kontroli Budżetowej
15.09.2004 / 25.09.2007 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
14.11.2004 / 14.02.2007 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Budżetowa
31.01.2007 / 25.09.2007 : Komisja Budżetowa
15.02.2007 / 25.09.2007 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów

Zastępstwo
22.07.2004 / 14.01.2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna
31.01.2007 / 25.09.2007 : Komisja Gospodarcza i Monetarna