Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
Do Waszych usług
EPTV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
jpg Krzysztof HOŁOWCZYC
Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów
Członek
pl   Polska    06.12.2007 / 13.07.2009 : Platforma Obywatelska
 
ur. 4 czerwca 1962, Olsztyn  

Członek
06.12.2007 / 13.07.2009 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów
12.12.2007 / 13.07.2009 : Komisja Handlu Międzynarodowego
12.12.2007 / 13.07.2009 : Delegacja do spraw stosunków z Białorusią

Zastępstwo
12.12.2007 / 13.07.2009 : Komisja Transportu i Turystyki

Działalność parlamentarna podczas sesji plenarnej – 5. kadencja
Postawione pytanie(-a) [Zobacz]
Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym [Zobacz]