Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
Do Waszych usług
EPTV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
jpg Philippe BUSQUIN
Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim
Członek
be   Belgia    20.07.1999 / 15.09.1999 : Parti socialiste
be   Belgia    13.09.2004 / 13.07.2009 : Parti Socialiste
 
ur. 6 stycznia 1941, Feluy  

Członek
20.07.1999 / 15.09.1999 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów
21.07.1999 / 15.09.1999 : Komisja ds. Kwestii Prawnych i Rynku Wewnetrznego
13.09.2004 / 13.07.2009 : Grupa Socjalistyczna w Parlamencie Europejskim
15.09.2004 / 13.12.2006 : Delegacja do komisji współpracy parlamentarnej UE-Rosja
16.09.2004 / 14.01.2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
14.12.2006 / 13.03.2007 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
31.01.2007 / 13.07.2009 : Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową
10.05.2007 / 04.02.2009 : Komisja tymczasowa do spraw zmian klimatycznych

Zastępstwo
22.07.1999 / 15.09.1999 : Komisja ds. Polityki Regionalnej, Transportu i Turystyki
16.09.2004 / 14.01.2007 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
15.01.2007 / 30.01.2007 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności
31.01.2007 / 13.07.2009 : Komisja Ochrony Środowiska Naturalnego, Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Żywności

Działalność parlamentarna podczas sesji plenarnej – 5. kadencja
Postawione pytanie(-a) [Zobacz]
Projekt(y) rezolucji [Zobacz]
Sprawozdanie(-a) [Zobacz]
Opinie [Zobacz]
Wystąpienie(-a) na posiedzeniu plenarnym [Zobacz]
Pisemne deklaracje [Zobacz]