Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
  The Lord John E. TOMLINSON
Skupina Strany európskych socialistov
Člen
gb   Spojené kráľovstvo    24.07.1984 / 24.07.1989 : Labour Party
gb   Spojené kráľovstvo    25.07.1989 / 18.07.1994 : Labour Party
gb   Spojené kráľovstvo    19.07.1994 / 19.07.1999 : Labour Party
 
Narodený 1. augusta 1939, London  

Predseda
12.02.1985 / 09.03.1986 : Delegácia pre vztahy s krajinami severnej Európy a so Škandinávskou radou
10.03.1986 / 20.01.1987 : Delegácia pre vztahy s krajinami severnej Európy a so Škandinávskou radou
16.01.1996 / 17.07.1996 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
18.07.1996 / 13.03.1997 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva

Podpredseda
21.01.1987 / 24.07.1989 : Delegácia pre vztahy s Nórskom
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu

Člen
24.07.1984 / 24.07.1989 : Skupina socialistov
26.07.1984 / 20.01.1987 : Výbor pre rozpocty
21.01.1987 / 24.07.1989 : Výbor pre rozpocty
08.02.1988 / 24.07.1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
25.07.1989 / 20.04.1993 : Skupina socialistov
26.07.1989 / 14.01.1992 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
26.07.1989 / 14.01.1992 : Výbor pre rozpocty
15.01.1992 / 14.02.1992 : Delegácia pre vztahy s Nórskom
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegácia pre vztahy so Švédskom
15.01.1992 / 18.07.1994 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
15.01.1992 / 18.07.1994 : Výbor pre rozpocty
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor ES-Švédsko
21.04.1993 / 13.07.1993 : Skupina Strany európskych socialistov
14.07.1993 / 18.07.1994 : Skupina Strany európskych socialistov
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Švédsko
19.07.1994 / 19.07.1999 : Skupina Strany európskych socialistov
21.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pre rozpocty
29.09.1994 / 15.01.1997 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
14.12.1995 / 15.01.1996 : Docasný výbor pre preverovanie tranzitného systému spolocenstva
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre rozpocty
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegácia pre vztahy s Lotyšskom
14.10.1997 / 19.07.1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Lotyšsko

Náhradník
26.07.1984 / 20.01.1987 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
26.07.1984 / 20.01.1987 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
21.01.1987 / 24.07.1989 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
26.07.1989 / 14.01.1992 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegácia pre vztahy s krajinami južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
15.01.1992 / 18.07.1994 : Výbor pre právne záležitosti a práva obcanov
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ázie a Juhoázijským združením pre regionálnu spoluprácu (SAARC)
21.07.1994 / 28.09.1994 : Výbor pre rozpoctovú kontrolu
21.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pre rozvoj a kooperáciu
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre vonkajšie hospodárske vztahy