Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Eryl Margaret McNALLY
Skupina Strany európskych socialistov
Členka
gb   Spojené kráľovstvo    19.07.1994 / 19.07.1999 : Labour Party
gb   Spojené kráľovstvo    20.07.1999 / 19.07.2004 : Labour Party
 
Narodená 11. apríla 1942, Bangor, Gwynedd  

Podpredsedníčka
22.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu

Členka
19.07.1994 / 08.07.1998 : Skupina Strany európskych socialistov
21.07.1994 / 21.07.1994 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegácia pre vztahy so Švajciarskom, Islandom a Nórskom
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegácia pre vztahy so Švajciarskom, Islandom a Nórskom
27.03.1996 / 15.01.1997 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika
16.01.1997 / 17.01.1997 : Delegácia pre vztahy s krajinami Maghrebu a Arabskou Maghrebskou úniou
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre výskum, technologický rozvoj a energiu
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre práva žien
09.07.1998 / 19.07.1999 : Skupina Strany európskych socialistov
20.07.1999 / 19.07.2004 : Skupina Strany európskych socialistov
21.07.1999 / 14.01.2002 : Výbor pre priemysel, externý obchod , výskum, energiu
06.10.1999 / 14.01.2002 : Delegácia pre vztahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR
15.11.1999 / 11.03.2001 : Výbor pre práva žien a rovnaké príležitosti
13.12.2000 / 29.11.2001 : Dočasný výbor pre humánnu genetiku a ďalšie nové technológie v modernej medicíne
17.01.2002 / 19.07.2004 : Výbor pre priemysel, zahraničný obchod, výskum a energetiku
07.02.2002 / 19.07.2004 : Delegácia pre vzťahy s krajinami Južnej Ameriky a MERCOSUR-u

Náhradníčka
21.07.1994 / 08.11.1994 : Výbor pre kultúru, mládež, vzdelanie a médiá
09.11.1994 / 15.01.1997 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti a priemyselnú politiku
23.05.1996 / 15.01.1997 : Výbor pre rokovací poriadok, overovanie poverovacích listín a imunity
16.01.1997 / 19.07.1999 : Výbor pre životné prostredie, zdravie verejnosti a ochranu spotrebitela
16.01.1997 / 19.07.1999 : Delegácia pre Spolocný parlamentný výbor EÚ-Slovenská republika
13.02.1997 / 13.10.1997 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegácia pre vztahy s Palestínskou legislatívnou radou
22.07.1999 / 15.11.1999 : Výbor pre práva žien a rovnaké príležitosti
22.07.1999 / 14.01.2002 : Výbor pre Životné prostredie, zdravie verejnosti, spotrebitelskú politiku
17.01.2002 / 19.07.2004 : Výbor pre práva žien a rovnaké príležitosti