Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Kader ARIF
Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente
Člen
fr   Francúzsko    20.07.2004 / 13.07.2009 : Parti socialiste
fr   Francúzsko    14.07.2009 / 15.05.2012 : Parti socialiste
 
Narodený 3. júla 1959, Alger  

Podpredseda
17.09.2009 / 15.05.2012 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom zhromaždení AKT – EÚ

Člen
20.07.2004 / 13.07.2009 : Socialistická skupina v Európskom parlamente
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre medzinárodný obchod
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Turecko
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegácia pri Euro-stredomorskom parlamentnom zhromaždení
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom zhromaždení AKT – EÚ
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre medzinárodný obchod
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre medzinárodný obchod
23.10.2008 / 18.11.2008 : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení
14.07.2009 / 15.05.2012 : Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente
16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre medzinárodný obchod
16.09.2009 / 16.09.2009 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom zhromaždení AKT – EÚ
16.09.2009 / 15.05.2012 : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení Únie pre Stredozemie
19.01.2012 / 15.05.2012 : Výbor pre medzinárodný obchod

Náhradník
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
23.05.2007 / 22.10.2008 : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení
19.11.2008 / 13.07.2009 : Delegácia pri Euro-latinskoamerickom parlamentnom zhromaždení
16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre zahraničné veci
16.09.2009 / 15.05.2012 : Delegácia pre vzťahy s krajinami Maghrebu a Zväzom arabského Maghrebu
19.01.2012 / 15.05.2012 : Výbor pre zahraničné veci

Parlamentné činnosti v pléne, 6. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
správa(-y) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]
Písomné vyhlásenia [pozri]
Prezenčná listina [pozri]