Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Sajjad KARIM
Európski konzervatívci a reformisti
Člen
gb   Spojené kráľovstvo    20.07.2004 / 13.07.2009 : Liberal Democrat Party
gb   Spojené kráľovstvo    14.07.2009 / 30.06.2014 : Conservative Party
gb   Spojené kráľovstvo    01.07.2014 ... : Conservative Party
 
Narodený 11. júla 1970, Lancashire  

Člen
20.07.2004 / 11.12.2007 : Skupina Aliancie liberálov a demokratov za Európu
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre medzinárodný obchod
21.07.2004 / 14.01.2007 : Podvýbor pre ľudské práva
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegácia pre vzťahy so štátmi Perzského zálivu vrátane Jemenu
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre medzinárodný obchod
15.01.2007 / 30.01.2007 : Podvýbor pre ľudské práva
31.01.2007 / 13.07.2009 : Podvýbor pre ľudské práva
31.01.2007 / 16.01.2008 : Výbor pre medzinárodný obchod
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegácia pre vzťahy so štátmi Perzského zálivu vrátane Jemenu
12.12.2007 / 13.07.2009 : Skupina Európskej ľudovej strany (kresťanských demokratov) a Európskych demokratov
17.01.2008 / 13.07.2009 : Výbor pre zamestnanosť a sociálne veci
14.07.2009 / 30.06.2014 : Európski konzervatívci a reformisti
16.07.2009 / 07.06.2011 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení Únie pre Stredozemie
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegácia pre vzťahy s krajinami Mašreku
08.06.2011 / 18.01.2012 : Výbor pre právne veci
19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pre právne veci
01.07.2014 / ... : Výbor pre právne veci
01.07.2014 / ... : Európski konzervatívci a reformisti
14.07.2014 / ... : Delegácia pri Parlamentných výboroch pre spoluprácu EÚ – Arménsko, EÚ – Azerbajdžan a EÚ – Gruzínsko
14.07.2014 / ... : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení EURONEST

Náhradník
22.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre regionálny rozvoj
30.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre zahraničné veci
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegácia pre vzťahy s krajinami južnej Ázie a Organizáciou pre regionálnu spoluprácu v južnej Ázii (SAARC)
19.01.2006 / 14.02.2007 : Dočasný výbor vo veci údajného využívania európskych krajín prostredníctvom CIA na účely prepravy a nezákonného zadržiavania väzňov
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre zahraničné veci
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre regionálny rozvoj
17.01.2008 / 13.07.2009 : Výbor pre medzinárodný obchod
17.01.2008 / 13.07.2009 : Výbor pre právne veci
21.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
16.09.2009 / 27.03.2011 : Delegácia pre vzťahy s Kanadou
10.11.2009 / 07.06.2011 : Výbor pre právne veci
08.06.2011 / 18.01.2012 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
19.01.2012 / 30.06.2014 : Výbor pre priemysel, výskum a energetiku
01.07.2014 / ... : Výbor pre medzinárodný obchod

Parlamentné činnosti v pléne, 6. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
správa(-y) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]

Parlamentné činnosti v pléne, 5. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
správa(-y) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]
Písomné vyhlásenia [pozri]