Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Stavros ARNAOUTAKIS
Socialistická skupina v Európskom parlamente
Člen
gr   Grécko    20.07.2004 / 13.07.2009 : Panellinio Socialistiko Kinima
 
Narodený 25. mája 1956, Archanes  

Člen
20.07.2004 / 13.07.2009 : Socialistická skupina v Európskom parlamente
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre rybné hospodárstvo
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre regionálny rozvoj
15.09.2004 / 31.12.2006 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Rumunsko
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre regionálny rozvoj
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre rybné hospodárstvo
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre regionálny rozvoj
31.01.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre rybné hospodárstvo
15.03.2007 / 13.07.2009 : Delegácia pre vzťahy s Čínskou ľudovou republikou

Náhradník
21.07.2004 / 14.01.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre spoluprácu EÚ – Ukrajina
15.01.2007 / 30.01.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
31.01.2007 / 09.10.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
10.10.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre medzinárodný obchod

Parlamentné činnosti v pléne, 6. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
správa(-y) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]
Prezenčná listina [pozri]