Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Alin Lucian ANTOCHI
Socialistická skupina v Európskom parlamente
Člen
ro   Rumunsko    21.01.2009 / 13.07.2009 : Partidul Social Democrat
 
Narodený 10. decembra 1972, Roman  

Podpredseda
11.02.2009 / 13.07.2009 : Výbor pre právne veci

Člen
21.01.2009 / 13.07.2009 : Socialistická skupina v Európskom parlamente
05.02.2009 / 10.02.2009 : Výbor pre právne veci
05.02.2009 / 13.07.2009 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre spoluprácu EÚ – Moldavsko

Náhradník
03.02.2009 / 13.07.2009 : Výbor pre občianske slobody, spravodlivosť a vnútorné veci
03.02.2009 / 13.07.2009 : Delegácia pre vzťahy s Palestínskou legislatívnou radou

Parlamentné činnosti v pléne, 5. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]