Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
jpg Godelieve QUISTHOUDT-ROWOHL
Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)
Članica
de   Nemčija    25.07.1989 / 18.07.1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Nemčija    19.07.1994 / 19.07.1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Nemčija    20.07.1999 / 19.07.2004 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Nemčija    20.07.2004 / 13.07.2009 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Nemčija    14.07.2009 / 30.06.2014 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Nemčija    01.07.2014 ... : Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Rojena 18. junija 1947, Etterbeek (Belgien)  

Podpredsednica
15.01.1992 / 18.07.1994 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo
22.07.1994 / 15.01.1997 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko
01.02.2007 / 13.07.2009 : Odbor za mednarodno trgovino

Kvestorica
21.07.1999 / 14.01.2002 : Predsedstvo
21.07.1999 / 14.01.2002 : Evropski parlament
16.01.2002 / 19.07.2004 : Evropski parlament
16.01.2002 / 19.07.2004 : Urad
21.07.2004 / 15.01.2007 : Predsedstvo
21.07.2004 / 15.01.2007 : Evropski parlament

Članica
25.07.1989 / 18.07.1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegacija za odnose s Kanado
26.07.1989 / 14.01.1992 : Odbor za energetiko, raziskave in tehnologijo
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacija za odnose s Kanado
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacija za odnose s Kanado
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacija za odnose s Kanado
19.07.1994 / 28.11.1994 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
21.07.1994 / 21.07.1994 : Odbor za raziskave, tehnološki razvoj in energetiko
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegacija za odnose z Japonsko
29.11.1994 / 18.02.1997 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegacija za odnose z Japonsko
19.02.1997 / 19.07.1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
20.07.1999 / 11.10.1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (krščanski demokrati) in Evropskih demokratov
21.07.1999 / 14.01.2002 : Kvestorji
21.07.1999 / 14.01.2002 : Odbor za industrijo, zunanjo trgovino, raziskave in energetiko
06.10.1999 / 14.01.2002 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
12.10.1999 / 07.03.2002 : Skupina Evropske ljudske stranke (krščanski demokrati) in Evropskih demokratov
16.01.2002 / 19.07.2004 : Kvestorji
17.01.2002 / 19.07.2004 : Odbor za industrijo, zunanjo trgovino, raziskave in energetiko
07.02.2002 / 19.07.2004 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
08.03.2002 / 19.07.2004 : Skupina Evropske ljudske stranke (krščanski demokrati) in Evropskih demokratov
20.07.2004 / 13.07.2009 : Skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov) in Evropskih demokratov
21.07.2004 / 15.01.2007 : Kvestorji
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za mednarodno trgovino
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegacija za odnose s Korejskim polotokom
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za mednarodno trgovino
31.01.2007 / 31.01.2007 : Odbor za mednarodno trgovino
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacija za odnose s Korejskim polotokom
23.05.2007 / 13.07.2009 : Delegacija pri evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini
14.07.2009 / 30.06.2014 : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)
16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za mednarodno trgovino
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija za odnose z državami Andske skupnosti
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija za odnose s parlamentarno skupščino zveze NATO
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija pri Evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini
19.01.2012 / 30.06.2014 : Odbor za mednarodno trgovino
01.07.2014 / ... : Odbor za mednarodno trgovino
01.07.2014 / ... : Pododbor za človekove pravice
01.07.2014 / ... : Poslanska skupina Evropske ljudske stranke (Krščanskih demokratov)
14.07.2014 / ... : Delegacija za odnose s Kanado

Namestnica
26.07.1989 / 11.10.1990 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
12.10.1990 / 14.01.1992 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
15.01.1992 / 18.07.1994 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
25.02.1992 / 10.02.1993 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN) in Republiko Korejo
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacija za odnose z državami članicami Organizacije držav jugovzhodne Azije (ASEAN), jugovzhodno Azijo in Republiko Korejo
21.07.1994 / 15.01.1997 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
16.01.1997 / 13.10.1997 : Delegacija za odnose z Japonsko
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za gospodarske in monetarne zadeve ter industrijsko politiko
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegacija za odnose z Japonsko
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegacija za odnose z Japonsko
21.07.1999 / 14.01.2002 : Odbor za proračune
17.01.2002 / 19.07.2004 : Odbor za proračun
22.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za razvoj
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacija pri Skupni parlamentarni skupščini AKP-EU
24.09.2004 / 16.11.2004 : Delegacija pri Evro-sredozemski parlamentarni skupščini
17.11.2004 / 13.03.2007 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za razvoj
31.01.2007 / 13.07.2009 : Odbor za zunanje zadeve
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
16.07.2009 / 18.01.2012 : Odbor za zunanje zadeve
16.07.2009 / 18.01.2012 : Pododbor za varnost in obrambo
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegacija za odnose z Združenimi državami Amerike
16.06.2010 / 30.06.2014 : Delegacija v parlamentarnem odboru Cariforum-EU
19.01.2012 / 24.04.2012 : Pododbor za varnost in obrambo
19.01.2012 / 08.02.2012 : Odbor za zunanje zadeve
09.02.2012 / 30.06.2014 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
01.07.2014 / ... : Odbor za zunanje zadeve
14.07.2014 / ... : Delegacija za odnose z Indijo

Parlamentarne dejavnosti na plenarnih zasedanjih v šestem parlamentarnem mandatu
Parlamentarna vprašanja [Glej]
Predlogi resolucije [Glej]
Poročila [Glej]
Mnenja [Glej]
Nastopi na plenarnem zasedanju [Glej]

Parlamentarne dejavnosti na plenarnih zasedanjih v petem parlamentarnem mandatu
Parlamentarna vprašanja [Glej]
Predlogi resolucije [Glej]
Poročila [Glej]
Mnenja [Glej]
Nastopi na plenarnem zasedanju [Glej]