Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
  Bernard ANTONY
Samostojni poslanci
Član
fr   Francija    24.07.1984 / 24.07.1989 : Front national
fr   Francija    25.07.1989 / 18.07.1994 : Front national
fr   Francija    19.07.1994 / 19.07.1999 : Front national
 
Rojen 28. novembra 1944, Tarbes  

Član
24.07.1984 / 24.07.1989 : Skupina evropske desnice
26.07.1984 / 14.11.1984 : Odbor za proračune
15.11.1984 / 18.04.1986 : Odbor za okolje, javno zdravje in varstvo potrošnikov
11.02.1985 / 09.03.1986 : Delegacija za odnose z državami Južne Amerike
10.03.1986 / 20.01.1987 : Delegacija za odnose z državami Bližnjega vzhoda (Mashreq)
18.04.1986 / 20.01.1987 : Odbor za zunanje gospodarske odnose
21.01.1987 / 13.03.1989 : Delegacija za odnose z državami Bližnjega vzhoda (Egipt, Jordanja, Libanon in Sirija)
21.01.1987 / 24.07.1989 : Odbor za zunanje gospodarske odnose
14.03.1989 / 24.07.1989 : Delegacija za odnose z državami Bližnjega vzhoda (Egipt, Jordanja, Libanon in Sirija)
25.07.1989 / 12.05.1991 : Tehnična skupina evropske desnice
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike in Mehiko
26.07.1989 / 14.01.1992 : Odbor za regionalno politiko in načrtovanje
13.05.1991 / 18.07.1994 : Tehnična skupina evropske desnice
15.01.1992 / 18.07.1994 : Odbor za regionalno politiko in načrtovanje ter odnose z regionalnimi in krajevnimi oblastmi
28.01.1992 / 18.07.1994 : Pododbor za človekove pravice
31.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacija za odnose s Poljsko
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacija za odnose s Poljsko
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU- Poljska
19.07.1994 / 19.07.1999 : Samostojni poslanci
21.07.1994 / 20.09.1995 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Turčije
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Turčije
21.09.1995 / 15.01.1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
16.01.1997 / 01.10.1997 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za razvoj in sodelovanje
02.10.1997 / 19.07.1999 : Poslanci Evropskega parlamenta v paritetnem zboru Sporazuma med afriškimi, karibskimi in pacifiškimi državami ter Evropsko unijo (AKP-EU)

Namestnik
24.09.1984 / 20.01.1987 : Odbor za mladino, kulturo, izobraževanje, informiranje in šport
17.10.1984 / 14.11.1984 : Odbor za okolje, javno zdravje in varstvo potrošnikov
16.04.1986 / 20.01.1987 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve
16.04.1986 / 20.01.1987 : Odbor za razvoj in sodelovanje
21.01.1987 / 24.07.1989 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve
21.01.1987 / 24.07.1989 : Odbor za mladino, kulturo, izobraževanje, informiranje in šport
21.01.1987 / 24.07.1989 : Odbor zarazvoj in sodelovanje
12.09.1989 / 14.01.1992 : Odbor za peticije
12.09.1989 / 14.01.1992 : Odbor za politične zadeve
16.04.1991 / 14.01.1992 : Odbor za varovanje okolja, javnega zdravja in varstvo potrošnikov
15.01.1992 / 10.02.1993 : Delegacija za odnose z Japonsko
15.01.1992 / 31.01.1992 : Delegacija za odnose s Poljsko
15.01.1992 / 18.07.1994 : Odbor za zunanje zadeve in varnost
28.01.1992 / 18.07.1994 : Pododbor za varnost in razoroževanje
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegacija za odnose z Japonsko
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegacija za odnose z Japonsko
21.07.1994 / 15.01.1997 : Odbor za zaposlovanje in socialne zadeve
16.01.1997 / 19.07.1999 : Pododbor za varnost in razoroževanje
16.01.1997 / 19.07.1999 : Pododbor za človekove pravice
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za zunanje zadeve, varnost in obrambno politiko