Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
  Alessandro DANESIN
Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
Član
it   Italija    19.07.1994 / 19.07.1999 : Forza Italia
 
Rojen 3. marca 1962, Venezia  

Podpredsednik
30.01.1997 / 13.10.1997 : Delegacija za odnose z Ukrajino, Belorusijo in Moldavijo
14.10.1997 / 23.02.1999 : Delegacija za odnose z Ukrajino, Belorusijo in Moldavijo
24.02.1999 / 19.07.1999 : Delegacija za odnose z Ukrajino, Belorusijo in Moldavijo

Zakladnik
10.12.1996 / 14.06.1998 : Skupina Unija za Evropo

Član
19.07.1994 / 04.07.1995 : Skupina Forza Europa
21.07.1994 / 15.01.1997 : Odbor za institucionalne zadeve
29.09.1994 / 15.01.1997 : Odbor za promet in turizem
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegacija za odnose s Švico, Islandijo in Norveško
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegacija za odnose s Češko republiko, Slovaško republiko in Slovenijo
05.07.1995 / 09.12.1996 : Skupina Unija za Evropo
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegacija za odnose s Švico, Islandijo in Norveško
11.10.1995 / 15.01.1997 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Bolgarije
16.01.1997 / 30.01.1997 : Delegacija za odnose z Ukrajino, Belorusijo in Moldavijo
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za promet in turizem
16.01.1997 / 19.07.1999 : Odbor za peticije
15.06.1998 / 19.07.1999 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)

Namestnik
23.09.1994 / 14.02.1995 : Odbor za proračune
23.09.1994 / 18.10.1995 : Pododbor za monetarne zadeve
16.01.1997 / 08.06.1998 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Romunije
16.01.1997 / 08.06.1998 : Odbor za institucionalne zadeve
11.09.1998 / 19.07.1999 : Odbor za proračune
08.12.1998 / 19.07.1999 : Delegacija skupnega parlamentarnega odbora EU in Romunije