Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
jpg Francisco ASSIS
Skupina socialdemokratov v Evropskem parlamentu
Član
pt   Portugalska    20.07.2004 / 13.07.2009 : Partido Socialista
 
Rojen 8. januarja 1965, Amarante  

Član
20.07.2004 / 13.07.2009 : Skupina socialdemokratov v Evropskem parlamentu
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za mednarodno trgovino
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacija pri Skupnem parlamentarnem odboru EU-Čile
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za mednarodno trgovino
31.01.2007 / 13.07.2009 : Odbor za mednarodno trgovino

Namestnik
21.07.2004 / 14.01.2007 : Pododbor za človekove pravice
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za zunanje zadeve
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike
15.01.2007 / 30.01.2007 : Pododbor za človekove pravice
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za zunanje zadeve
31.01.2007 / 13.07.2009 : Odbor za zunanje zadeve
31.01.2007 / 13.07.2009 : Pododbor za človekove pravice
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacija za odnose z državami Srednje Amerike
23.05.2007 / 23.05.2007 : Delegacija pri evro-latinskoameriški parlamentarni skupščini

Parlamentarne dejavnosti na plenarnih zasedanjih v šestem parlamentarnem mandatu
Parlamentarna vprašanja [Glej]
Mnenja [Glej]
Nastopi na plenarnem zasedanju [Glej]
Seznam navzočih [Glej]