Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
jpg Katerina BATZELI
Skupina socialdemokratov v Evropskem parlamentu
Članica
gr   Grčija    20.07.2004 / 13.07.2009 : Panellinio Socialistiko Kinima
 
Rojena 25. maja 1958, Athina  

Predsednica
12.11.2007 / 13.07.2009 : Odbor za kulturo in izobraževanje

Članica
20.07.2004 / 13.07.2009 : Skupina socialdemokratov v Evropskem parlamentu
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
31.01.2007 / 09.10.2007 : Odbor za pravice žensk in enakost spolov
31.01.2007 / 09.10.2007 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegacija za odnose z Ljudsko republiko Kitajsko
10.05.2007 / 04.02.2009 : Začasni odbor za podnebne spremembe
10.10.2007 / 11.11.2007 : Odbor za kulturo in izobraževanje
12.11.2007 / 13.07.2009 : Konferenca predsednikov odborov

Namestnica
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za pravice žensk in enakost spolov
21.07.2004 / 14.01.2007 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegacija pri Skupnem parlamentarnem odboru EU- Hrvaška
14.10.2004 / 08.06.2005 : Začasni odbor za politične izzive in proračunska sredstva razširjene Unije 2007-2013
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za pravice žensk in enakost spolov
15.01.2007 / 30.01.2007 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
31.01.2007 / 13.07.2009 : Odbor za ekonomske in monetarne zadeve
10.10.2007 / 13.07.2009 : Odbor za kmetijstvo in razvoj podeželja

Parlamentarne dejavnosti na plenarnih zasedanjih v petem parlamentarnem mandatu
Parlamentarna vprašanja [Glej]
Predlogi resolucije [Glej]
Poročila [Glej]
Mnenja [Glej]
Nastopi na plenarnem zasedanju [Glej]
Pisne deklaracije [Glej]