Novice
Naslovi
Tiskovna služba
Tiskovni arhivi
O Parlamentu
Predstavitev
Podrobno
Arhivi
Poslanci EP
Predstavitev
Imenik
Arhivi
Plenarno zasedanje
Na kratko
Plenarno zasedanje
Odbori
Delegacije
Arhivi
Odbori
Delegacije
EP TV
Arhivi
Odbori
Delegacije

Volitve 2014Volitve 2014
Dokumenti s plenarnih zasedanjDokumenti s plenarnih zasedanj
Posnetki plenarnih razpravPosnetki plenarnih razprav
PredsednikPredsednik
Generalni sekretarGeneralni sekretar
Kmalu v odborihKmalu v odborih
Think TankThink Tank

Predstavitev
 
  Arnaldo COLLESELLI
Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
Član
it   Italija    17.07.1979 / 23.07.1984 : Democrazia cristiana
 
Rojen 2. septembra 1918, Colle Santa Lucia (Bellun  

Podpredsednik
16.03.1981 / 23.07.1984 : Odbor za kmetijstvo

Član
17.07.1979 / 23.07.1984 : Skupina Evropske ljudske stranke (skupina krščanskih demokratov)
20.07.1979 / 15.03.1981 : Odbor za kmetijstvo
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegacija skupnega odbora Evropskega in portugalskega parlamenta