Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  Alain BOMBARD
az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja
Tag
fr   Franciaország    01.09.1981 / 23.07.1984 : Parti socialiste
fr   Franciaország    24.07.1984 / 24.07.1989 : Parti socialiste
fr   Franciaország    25.07.1989 / 18.07.1994 : Parti socialiste
 
Születési dátum: 1924. október 27., Paris  

Alelnök
12.02.1985 / 09.03.1986 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
10.03.1986 / 20.01.1987 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
26.07.1989 / 14.01.1992 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
12.02.1992 / 10.02.1993 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
11.02.1993 / 31.01.1994 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
01.02.1994 / 18.07.1994 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Tag
01.09.1981 / 23.07.1984 : Szocialista Csoport
18.09.1981 / 23.07.1984 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
11.04.1983 / 23.07.1984 : A Svájccal való kapcsolatokért felelos küldöttség
24.07.1984 / 24.07.1989 : Szocialista Csoport
26.07.1984 / 20.01.1987 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
26.07.1984 / 20.01.1987 : Eljárási Szabályok és Petíciós Bizottság
21.01.1987 / 13.03.1989 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
21.01.1987 / 24.07.1989 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
14.03.1989 / 24.07.1989 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
25.07.1989 / 20.04.1993 : Szocialista Csoport
26.07.1989 / 14.01.1992 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
15.01.1992 / 18.07.1994 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
15.01.1992 / 12.02.1992 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
21.04.1993 / 18.07.1994 : az Európai Szocialisták Pártjának képviselőcsoportja

Póttag
26.07.1984 / 20.01.1987 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
26.07.1984 / 14.11.1984 : Noi Jogok Bizottsága
21.01.1987 / 24.07.1989 : Energia, Kutatás és Technika Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Petíciós Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Noi Jogok Bizottsága