Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  James MOORHOUSE
az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja
Tag
gb   Egyesült Királyság    17.07.1979 / 23.07.1984 : Conservative and Unionist Party
gb   Egyesült Királyság    24.07.1984 / 24.07.1989 : Conservative and Unionist Party
gb   Egyesült Királyság    25.07.1989 / 18.07.1994 : Conservative and Unionist Party
gb   Egyesült Királyság    19.07.1994 / 19.07.1999 : Conservative and Unionist Party
 
Születési dátum: 1924. január 1., Copenhagen  

Elnök
11.04.1983 / 23.07.1984 : Az észak-európai országokkal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Alelnök
12.02.1985 / 09.03.1986 : Az EFTA Parlamenti Tagok Bizottságával való kapcsolatokért felelos küldöttség
10.03.1986 / 20.01.1987 : Az EFTA Parlamenti Tagok Bizottságával való kapcsolatokért felelos küldöttség
26.07.1989 / 14.01.1992 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága

Tag
17.07.1979 / 23.07.1984 : Európai Demokraták Csoportja
20.07.1979 / 23.07.1984 : Közlekedési Bizottság
24.07.1984 / 24.07.1989 : Európai Demokraták Csoportja
26.07.1984 / 20.01.1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
21.01.1987 / 24.07.1989 : Svédországgal, Finnországgal, Izlanddal és az Északi Tanáccsal való kapcsolatokért felelos küldöttség
21.01.1987 / 27.03.1987 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
20.02.1987 / 24.07.1989 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
25.07.1989 / 30.04.1992 : Európai Demokraták Csoportja
26.07.1989 / 14.01.1992 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
15.01.1992 / 10.02.1993 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
15.01.1992 / 18.07.1994 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
01.05.1992 / 18.07.1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport)
11.02.1993 / 31.01.1994 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
01.02.1994 / 18.07.1994 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
19.07.1994 / 28.11.1994 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
14.09.1994 / 15.01.1997 : Emberi Jogi Albizottsága
17.11.1994 / 11.07.1995 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
29.11.1994 / 07.10.1998 : Az Európai Néppárt Csoportja (Kereszténydemokrata Csoport)
12.07.1995 / 15.01.1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
16.01.1997 / 19.07.1999 : Emberi Jogi Albizottsága
16.01.1997 / 19.10.1997 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
16.01.1997 / 13.10.1997 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
29.01.1997 / 19.07.1999 : Az EU-Törökország Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
14.10.1997 / 23.02.1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
03.04.1998 / 19.07.1999 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
08.10.1998 / 19.07.1999 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja
24.02.1999 / 19.07.1999 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag
26.07.1984 / 20.01.1987 : Közlekedési Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Költségvetés-ellenorzési Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Külgazdasági Kapcsolatok Bizottsága
26.07.1989 / 14.01.1992 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
15.01.1992 / 10.02.1993 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
15.01.1992 / 18.07.1994 : Közlekedési és Idegenforgalmi Bizottság
11.02.1993 / 01.03.1993 : A Kanadával való kapcsolatokért felelos küldöttség
01.03.1993 / 31.01.1994 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
01.02.1994 / 18.07.1994 : Az Ausztráliával és Új-Zélanddal való kapcsolatokért felelos küldöttség
21.07.1994 / 15.01.1997 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
21.07.1994 / 15.01.1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
16.01.1997 / 07.10.1998 : Eljárási Szabályok, valamint a Mandátumot és Immunitást Vizsgáló Bizottság
16.01.1997 / 07.10.1998 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság