Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
EP TV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Választások 2014Választások 2014
Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
  Simone M.M. MARTIN
Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja
Tag
fr   Franciaország    17.07.1979 / 23.07.1984 : Union pour la France en Europe
fr   Franciaország    24.07.1984 / 24.07.1989 : Parti républicain
fr   Franciaország    25.07.1989 / 18.07.1994 : Parti républicain
 
Születési dátum: 1943. április 14., Tourcoing  

Alelnök
12.02.1985 / 09.03.1986 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
10.03.1986 / 20.01.1987 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Tag
17.07.1979 / 23.07.1984 : Liberálisok és Demokraták Csoportja
20.07.1979 / 23.07.1984 : Regionális Politikai és Regionális Tervezési Bizottság
21.01.1982 / 23.07.1984 : Mezogazdasági Bizottság
21.01.1982 / 23.07.1984 : Az európai nok helyzetének vizsgálóbizottsága
11.04.1983 / 23.07.1984 : A Japánnal való kapcsolatokért felelos küldöttség
24.07.1984 / 12.12.1985 : Liberálisok és Demokraták Csoportja
26.07.1984 / 20.01.1987 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
13.12.1985 / 24.07.1989 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja
14.11.1986 / 20.01.1987 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
21.01.1987 / 13.03.1989 : A Dél-Ázsiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
14.03.1989 / 24.07.1989 : A Dél-Ázsiával való kapcsolatokért felelos küldöttség
25.07.1989 / 18.07.1994 : Liberális és Demokrata Reformisták Csoportja
26.07.1989 / 14.01.1992 : Az ASEAN tagállamaival és a Koreai Köztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
26.07.1989 / 14.01.1992 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
15.01.1992 / 18.07.1994 : Mezogazdasági, Halászati és Vidékfejlesztési Bizottság
15.01.1992 / 10.02.1993 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
15.01.1992 / 18.07.1994 : Noi Jogok Bizottsága
11.02.1993 / 31.01.1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség
01.02.1994 / 18.07.1994 : A Kínai Népköztársasággal való kapcsolatokért felelos küldöttség

Póttag
26.07.1984 / 20.01.1987 : Noi Jogok Bizottsága
26.07.1984 / 20.01.1987 : Környezeti, Közegészségügyi és Fogyasztóvédelemi Bizottság
21.01.1987 / 24.07.1989 : Noi Jogok Bizottsága