Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
  Sir David Lancaster NICOLSON
Európska demokratická skupina
Člen
gb   Spojené kráľovstvo    17.07.1979 / 23.07.1984 : Conservative and Unionist Party
 
Narodený 20. septembra 1922, London  

Člen
17.07.1979 / 23.07.1984 : Európska demokratická skupina
20.07.1979 / 24.03.1980 : Výbor pre hospodárske a menové záležitosti
25.03.1980 / 22.05.1980 : Výbor pre mládež, kultúru, vzdelanie, informácie a šport
21.01.1982 / 06.07.1983 : Výbor pre sociálne záležitosti a zamestnanost
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegácia pre vztahy so Spojenými štátmi