Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
EP TV
Archiv
Výbory
Delegace

Volby 2014Volby 2014
Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
  Siegbert ALBER
Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
Člen
de   Německo    19.01.1977 / 16.07.1979 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Německo    17.07.1979 / 23.07.1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Německo    24.07.1984 / 24.07.1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Německo    25.07.1989 / 18.07.1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
de   Německo    19.07.1994 / 06.10.1997 : Christlich Demokratische Union Deutschlands
 
Narozen 27. července 1936, Hechingen (Hohenzollern)  

Předseda
28.06.1993 / 18.07.1994 : Výbor pro právní věci a občanská práva

Místopředseda
25.07.1984 / 19.01.1987 : Evropský parlament
25.07.1984 / 19.01.1987 : Předsednictvo Evropského parlamentu
21.01.1987 / 24.07.1989 : Evropský parlament
21.01.1987 / 24.07.1989 : Předsednictvo Evropského parlamentu
25.07.1989 / 13.01.1992 : Předsednictvo Evropského parlamentu
25.07.1989 / 13.01.1992 : Evropský parlament

Místopředseda
20.07.1979 / 20.01.1982 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
09.03.1982 / 23.07.1984 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
11.02.1985 / 09.03.1986 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu
10.03.1986 / 20.01.1987 : Delegace pro vztahy se státy Perského zálivu

Člen
19.01.1977 / 13.03.1978 : Skupina křesťanské demokracie
14.03.1978 / 16.07.1979 : Skupina křesťanské demokracie (Skupina Evropské lidové strany)
14.03.1978 / 12.03.1979 : Výbor pro rozpočty
14.03.1978 / 12.03.1979 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
14.03.1978 / 12.03.1979 : Výbor pro právní záležitosti
17.07.1979 / 08.03.1982 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
20.07.1979 / 20.01.1982 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
09.03.1982 / 23.07.1984 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
11.04.1983 / 23.07.1984 : Delegace pro vztahy se zeměmi Mashrequ
24.07.1984 / 24.07.1989 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
26.07.1984 / 20.01.1987 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
21.01.1987 / 24.07.1989 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
25.07.1989 / 21.01.1992 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
26.07.1989 / 14.01.1992 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
26.07.1989 / 19.01.1990 : Výbor pro institucionální věci
26.07.1989 / 14.01.1992 : Delegace pro vztahy se Svazem sovětských socialistických republik
18.02.1991 / 22.02.1991 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
15.03.1991 / 14.01.1992 : Výbor pro rozvoj a spolupráci
15.01.1992 / 18.07.1994 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
15.01.1992 / 17.09.1992 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
22.01.1992 / 13.07.1993 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
18.09.1992 / 16.09.1993 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
18.12.1992 / 28.06.1993 : Výbor pro právní věci a občanská práva
14.07.1993 / 18.07.1994 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
17.09.1993 / 18.07.1994 : Poslanci Evropského parlamentu při smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropským hospodářským společenstvím (AKT-EHS)
19.07.1994 / 06.10.1997 : Skupina Evropské lidové strany (Skupina křesťanské demokracie)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
17.11.1994 / 11.07.1995 : Delegace pro vztahy s Ruskem
12.07.1995 / 15.01.1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
16.01.1997 / 06.10.1997 : Výbor pro právní věci a občanská práva
16.01.1997 / 01.10.1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)
02.10.1997 / 06.10.1997 : Poslanci Evropského parlamentu při Smíšeném shromáždění Smlouvy mezi africkými, karibskými a pacifickými státy a Evropskou unií (AKT-EU)

Náhradník
26.07.1984 / 20.01.1987 : Výbor pro právní věci a občanská práva
26.07.1984 / 11.03.1985 : Výbor pro jednací řád a podání
12.03.1985 / 20.01.1987 : Výbor pro kontrolu rozpočtu
10.12.1985 / 20.01.1987 : Výbor pro institucionální věci
21.01.1987 / 24.07.1989 : Výbor pro institucionální věci
21.01.1987 / 24.07.1989 : Výbor pro právní věci a občanská práva
26.07.1989 / 14.01.1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
19.01.1990 / 18.02.1991 : Výbor pro institucionální věci
15.01.1992 / 18.12.1992 : Výbor pro právní věci a občanská práva
21.01.1992 / 10.02.1993 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
11.02.1993 / 31.01.1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
01.02.1994 / 18.07.1994 : Delegace pro vztahy s republikami Společenství nezávislých států (SNS)
21.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele
21.07.1994 / 15.01.1997 : Výbor pro podání
16.01.1997 / 06.10.1997 : Delegace pro vztahy s Ruskem
16.01.1997 / 06.10.1997 : Výbor pro podání
16.01.1997 / 06.10.1997 : Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a ochranu spotřebitele