Zpravodajství
Aktuality
Servis pro novináře
Archiv pro média
Poslanci EP
Úvodem
Adresář
Archiv
O Parlamentu
Úvodem
Podrobně
Archiv
Plenární zasedání
Krátce
Plenární zasedání
Výbory
Delegace
Archiv
Výbory
Delegace
Jsme tu pro vás
EPTV
Archiv
Výbory
Delegace

Dokumenty z plenárního zasedáníDokumenty z plenárního zasedání
Videozáznamy plenárních jednáníVideozáznamy plenárních jednání
PředsedaPředseda
Generální tajemníkGenerální tajemník
Nadcházející události ve výborechNadcházející události ve výborech
Think TankThink Tank

Údaje o poslanci
 
jpg François HOLLANDE
Skupina Strany Evropských socialistů
Člen
fr   Francie    20.07.1999 / 17.12.1999 : Parti socialiste
 
Narozen 12. srpna 1954, Rouen  

Člen
20.07.1999 / 17.12.1999 : Skupina Strany Evropských socialistů
22.07.1999 / 17.12.1999 : Výbor pro kontrolu rozpočtu

Náhradník
22.07.1999 / 17.12.1999 : Výbor pro zemědělství a rozvoj venkova