Aktualności
Nagłówki
Serwis prasowy
Archiwa prasowe
Posłowie do PE
Prezentacja
Lista posłów
Archiwum
O Parlamencie
Prezentacja
Szczegółowo
Archiwum
Posiedzenia plenarne
W skrócie
Posiedzenia plenarne
Komisje
Delegacje
Archiwum
Komisje
Delegacje
Do Waszych usług
EPTV
Archiwum
Komisje
Delegacje

Dokumenty z posiedzenia plenarnegoDokumenty z posiedzenia plenarnego
Widea z debat plenarnychWidea z debat plenarnych
PrezydentPrezydent
Sekretarz GeneralnySekretarz Generalny
Wkrótce w komisjachWkrótce w komisjach
Think TankThink Tank

Informacje osobowe
 
jpg Ulpu IIVARI
Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów
Skarbniczka
fi   Finlandia    01.01.1995 / 10.11.1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
fi   Finlandia    20.07.1999 / 19.07.2004 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti
 
ur. 20 marca 1948, Salla  

Wiceprzewodnicząca
21.07.1999 / 14.01.2002 : Komisja ds. Kultury, Mlodziezy, Edukacji, Srodków Masowego Przekazu i Sportu
07.02.2002 / 30.04.2004 : Delegacja do wspólnej komisji parlamentarnej UE-Estonia

Skarbniczka
14.05.2001 / 19.07.2004 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów

Członkini
01.01.1995 / 10.11.1996 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów
18.01.1995 / 11.07.1995 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
19.01.1995 / 10.11.1996 : Komisja ds. Zagranicznych, Bezpieczenstwa i Polityki Obronnej
19.05.1995 / 10.11.1996 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
12.07.1995 / 10.11.1996 : Delegacja ds. stosunków z Rosja
20.07.1999 / 13.05.2001 : Grupa Partii Europejskich Socjaldemokratów
16.09.1999 / 26.10.2000 : Komisja ds. Petycji
06.10.1999 / 14.01.2002 : Delegacja do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE-Lotwa
17.01.2002 / 19.07.2004 : Komisja Kultury, Młodzieży, Edukacji, Mediów i Sportu

Zastępstwo
19.01.1995 / 10.11.1996 : Komisja ds. Instytucjonalnych
19.01.1995 / 10.11.1996 : Komisja ds. Regulaminu, Weryfikacji Mandatów i Immunitetów
23.02.1995 / 19.05.1995 : Podkomisja ds. Bezpieczenstwa i Rozbrojenia
22.07.1999 / 14.01.2002 : Komisja Budzetowa
17.01.2002 / 19.07.2004 : Komisja Spraw Zagranicznych, Praw Człowieka, Wspólnego Bezpieczeństwa i Polityki Obronnej