Uudised
Pealkirjad
Pressiteenistus
Pressiarhiiv
Kõik parlamendist
Tutvustus
Üksikasjalikult
Arhiivid
Parlamendiliikmed
Tutvustus
Kataloog
Arhiivid
Täiskogu
Lühidalt
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Arhiivid
Parlamendi komisjonid
Delegatsioonid
EP TV
Arhiivid
Komisjonid
Delegatsioonid

2014. aasta valimised2014. aasta valimised
IstungidokumendidIstungidokumendid
Täiskogu arutelude videodTäiskogu arutelude videod
PresidentPresident
PeasekretärPeasekretär
Komisjonide edasine tegevusKomisjonide edasine tegevus
Think TankThink Tank

Isikuandmed
 
jpg Filip KACZMAREK
Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
Juhatuse liige
pl   Poola    20.07.2004 / 13.07.2009 : Platforma Obywatelska
pl   Poola    14.07.2009 / 30.06.2014 : Platforma Obywatelska
 
Sündinud 22. novembri 1966, Poznań  

Esimees
05.06.2012 / 30.06.2014 : Delegatsioon Valgevenega suhtlemiseks

Liige
20.07.2004 / 13.07.2009 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon
21.07.2004 / 14.01.2007 : Arengukomisjon
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatsioon AKV-ELi parlamentaarses ühisassamblees
15.01.2007 / 30.01.2007 : Arengukomisjon
31.01.2007 / 13.07.2009 : Arengukomisjon
14.07.2009 / 23.07.2009 : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
16.07.2009 / 18.01.2012 : Arengukomisjon
24.07.2009 / 30.06.2014 : Euroopa Rahvapartei (kristlike demokraatide) fraktsioon
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegatsioon Üleaafrikalise Parlamendiga suhtlemiseks
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegatsioon AKV–ELi parlamentaarses ühisassamblees
19.01.2012 / 30.06.2014 : Arengukomisjon
28.03.2012 / 30.06.2014 : Delegatsioon Euronesti parlamentaarses assamblees
28.03.2012 / 04.06.2012 : Delegatsioon Valgevenega suhtlemiseks
05.06.2012 / 30.06.2014 : Delegatsioonide juhtide konverents

Asendusliige
22.07.2004 / 26.06.2006 : Rahvusvahelise kaubanduse komisjon
23.02.2005 / 13.03.2007 : Delegatsioon Kesk-Ameerika riikidega suhtlemiseks
23.02.2005 / 13.03.2007 : Delegatsioon Pärsia lahe riikidega (k.a Jeemen) suhtlemiseks
27.06.2006 / 14.01.2007 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
15.01.2007 / 30.01.2007 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
31.01.2007 / 13.07.2009 : Siseturu- ja tarbijakaitsekomisjon
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatsioon Pärsia lahe riikidega (k.a Jeemen) suhtlemiseks
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatsioon Kesk-Ameerika riikidega suhtlemiseks
19.06.2007 / 13.07.2009 : Delegatsioon Kagu-Aasia riikide ja Kagu-Aasia Rahvaste Assotsiatsiooniga (ASEAN) suhtlemiseks
16.07.2009 / 18.01.2012 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
16.09.2009 / 30.06.2014 : Delegatsioon Iisraeliga suhtlemiseks
19.01.2012 / 24.01.2012 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komisjon
25.01.2012 / 30.06.2014 : Keskkonna-, rahvatervise ja toiduohutuse komisjon

Tegevus parlamendi kuuenda ametiaja täiskogu istungitel
Esitatud küsimus(ed) [vt]
Resolutsiooni ettepanek(ud) [vt]
Raport(id) [vt]
Arvamused [vt]
Sõnavõtt/sõnavõtud täiskogu istungil [vt]
Kirjalikud deklaratsioonid [vt]

Tegevus parlamendi viienda ametiaja täiskogu istungitel
Esitatud küsimus(ed) [vt]
Resolutsiooni ettepanek(ud) [vt]
Raport(id) [vt]
Arvamused [vt]
Sõnavõtt/sõnavõtud täiskogu istungil [vt]
Kirjalikud deklaratsioonid [vt]