Uudised
Pealkirjad
Pressiteenistus
Pressiarhiiv
Kõik parlamendist
Tutvustus
Üksikasjalikult
Arhiivid
Parlamendiliikmed
Tutvustus
Kataloog
Arhiivid
Täiskogu
Lühidalt
Täiskogu
Komisjonid
Delegatsioonid
Arhiivid
Parlamendi komisjonid
Delegatsioonid
EP TV
Arhiivid
Komisjonid
Delegatsioonid

2014. aasta valimised2014. aasta valimised
IstungidokumendidIstungidokumendid
Täiskogu arutelude videodTäiskogu arutelude videod
PresidentPresident
PeasekretärPeasekretär
Komisjonide edasine tegevusKomisjonide edasine tegevus
Think TankThink Tank

Isikuandmed
 
jpg Ljudmila NOVAK
Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon
Liige
si   Sloveenia    20.07.2004 / 13.07.2009 : Nova Slovenija
 
Sündinud 1. augusti 1959, Maribor  

Liige
20.07.2004 / 13.07.2009 : Euroopa Rahvapartei (Kristlike Demokraatide) ja Euroopa Demokraatide fraktsioon
21.07.2004 / 14.01.2007 : Kultuuri- ja hariduskomisjon
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatsioon AKV-ELi parlamentaarses ühisassamblees
15.01.2007 / 30.01.2007 : Kultuuri- ja hariduskomisjon
31.01.2007 / 13.07.2009 : Kultuuri- ja hariduskomisjon

Asendusliige
22.07.2004 / 14.01.2007 : Regionaalarengukomisjon
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegatsioon Mercosuriga suhtlemiseks
15.01.2007 / 30.01.2007 : Regionaalarengukomisjon
31.01.2007 / 13.07.2009 : Regionaalarengukomisjon
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatsioon Mercosuriga suhtlemiseks

Tegevus parlamendi viienda ametiaja täiskogu istungitel
Esitatud küsimus(ed) [vt]
Raport(id) [vt]
Arvamused [vt]
Sõnavõtt/sõnavõtud täiskogu istungil [vt]