Hírek
Aktualitások
Sajtószolgálat
Sajtóarchívum
Képviselők
Bemutatás
Névjegyzék
Archívum
A Parlamentről
Bemutatás
Részletesen
Archívum
Plenáris ülés
Dióhéjban
Plenáris ülés
Bizottságok
Küldöttségek
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek
Az Ön szolgálatában
EPTV
Archívum
Bizottságok
Küldöttségek

Plenáris dokumentumokPlenáris dokumentumok
Felvételek a plenáris ülés vitáirólFelvételek a plenáris ülés vitáiról
ElnökElnök
A FőtitkárA Főtitkár
Hamarosan a szakbizottságokbanHamarosan a szakbizottságokban
Think TankThink Tank

Személyi adatlap
 
jpg Árpád DUKA-ZÓLYOMI
az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja
Tag
sk   Szlovákia    20.07.2004 / 13.07.2009 : Strana mad'arskej koalície - Magyar Koalíció Pártja
 
Születési dátum: 1941. május 8., Bratislava  

Alelnök
27.10.2004 / 13.07.2009 : Az EU-Örményország, EU-Azerbajdzsán, EU-Grúzia Parlamenti Együttműködési Bizottságokba delegált küldöttség

Tag
20.07.2004 / 13.07.2009 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja
21.07.2004 / 15.09.2004 : Kulturális és Oktatási Bizottság
21.07.2004 / 14.01.2007 : Emberi jogi albizottság
15.09.2004 / 12.10.2004 : Az EU-Macedónia Volt Jugoszláv Köztársaság Parlamenti Vegyes Bizottságba delegált küldöttség
13.10.2004 / 26.10.2004 : Az EU-Örményország, EU-Azerbajdzsán, EU-Grúzia Parlamenti Együttműködési Bizottságokba delegált küldöttség
15.01.2007 / 30.01.2007 : Emberi jogi albizottság
31.01.2007 / 13.07.2009 : Emberi jogi albizottság

Póttag
21.07.2004 / 14.01.2007 : Külügyi Bizottság
15.09.2004 / 13.03.2007 : A Fehéroroszországgal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
15.01.2007 / 30.01.2007 : Külügyi Bizottság
31.01.2007 / 13.07.2009 : Külügyi Bizottság
14.03.2007 / 13.07.2009 : A Fehéroroszországgal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség