Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Maria ROBSAHM
Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa fractie
Lid
se   Zweden    20.07.2004 / 13.07.2009 : Folkpartiet liberalerna
 
Geboren op 3 februari 1957, Enköping  

Lid
20.07.2004 / 13.07.2009 : Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa fractie
21.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
21.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie rechten van de vrouw en gendergelijkheid
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Moldavië
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie rechten van de vrouw en gendergelijkheid
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie burgerlijke vrijheden, justitie en binnenlandse zaken
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie rechten van de vrouw en gendergelijkheid

Plaatsvervanger
22.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie cultuur en onderwijs
15.09.2004 / 13.07.2009 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Oekraïne
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie cultuur en onderwijs
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie cultuur en onderwijs

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Advies(Adviezen) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]
Schriftelijke verklaringen [Zie]