Actueel
Nieuws
Persdienst
Persarchief
Over het Parlement
Inleiding
Nader beschouwd
Archieven
Leden
Inleiding
Almanak
Archieven
Plenaire vergadering
In het kort
Plenaire vergadering
Commissies
Delegaties
Archieven
Commissies
Delegaties
EP TV
Archieven
Commissies
Delegaties

Verkiezingen 2014Verkiezingen 2014
Documenten uit de plenaire vergaderingDocumenten uit de plenaire vergadering
Video''s van plenaire debattenVideo''s van plenaire debatten
De VoorzitterDe Voorzitter
Secretaris-generaalSecretaris-generaal
Binnenkort in de commissiesBinnenkort in de commissies
Think TankThink Tank

Persoonsgegevens
 
jpg Elspeth ATTWOOLL
Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa fractie
Lid
gb   Verenigd Koninkrijk    20.07.1999 / 19.07.2004 : Liberal Democrat Party
gb   Verenigd Koninkrijk    20.07.2004 / 13.07.2009 : Liberal Democrat Party
 
Geboren op 1 februari 1943, Chislehurst  

Ondervoorzitter
23.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie regionale ontwikkeling
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie regionale ontwikkeling
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie visserij

Lid
20.07.1999 / 19.07.2004 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij
21.07.1999 / 11.03.2001 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie visserij
29.09.1999 / 14.01.2002 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie visserij
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
07.02.2002 / 06.03.2002 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
07.02.2002 / 06.03.2002 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie Europese Economische Ruimte (EER)
08.05.2002 / 19.07.2004 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
20.07.2004 / 13.07.2009 : Alliantie van Liberalen en Democraten voor Europa fractie
21.07.2004 / 22.07.2004 : Commissie regionale ontwikkeling
21.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie visserij
15.09.2004 / 13.03.2007 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie visserij
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie regionale ontwikkeling
14.03.2007 / 13.07.2009 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Plaatsvervanger
21.07.1999 / 14.01.2002 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbeleid
07.03.2000 / 14.01.2002 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
12.03.2001 / 14.01.2002 : Commissie regionaal beleid, vervoer en toerisme
17.01.2002 / 19.07.2004 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
22.07.2004 / 14.01.2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
15.01.2007 / 30.01.2007 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken
31.01.2007 / 13.07.2009 : Commissie werkgelegenheid en sociale zaken

Activiteiten in plenaire vergadering - 6de zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Advies(Adviezen) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]
Schriftelijke verklaringen [Zie]
Presentielijst [Zie]

Activiteiten in plenaire vergadering - Vijfde zittingsperiode
Vraag/Vragen [Zie]
Ontwerpresolutie(s) [Zie]
Verslag(en) [Zie]
Deelname aan plenaire debatten [Zie]