Spravodajstvo
Aktuality
Tlačové oddelenie
Tlačové archívy
O Parlamente
Úvod
Podrobné informácie
Archívy
Poslanci Európskeho parlamentu
Úvod
Adresár
Archívy
Plenárne zasadnutie
V skratke
Plenárne zasadnutie
Výbory
Delegácie
Archívy
Výbory
Delegácie
EP TV
Archívy
Výbory
Delegácie

Voľby 2014Voľby 2014
Dokumenty na plenárnu schôdzuDokumenty na plenárnu schôdzu
Videozáznamy plenárnych rokovaníVideozáznamy plenárnych rokovaní
PredsedaPredseda
Generálny tajomníkGenerálny tajomník
Najbližší program výborovNajbližší program výborov
Think TankThink Tank

formulár s osobnými údajmi
 
jpg Cristian-Silviu BUŞOI
Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)
Člen
ro   Rumunsko    24.04.2007 / 09.12.2007 : Partidul Naţional Liberal
ro   Rumunsko    10.12.2007 / 13.07.2009 : Partidul Naţional Liberal
ro   Rumunsko    14.07.2009 / 27.06.2013 : Partidul Naţional Liberal
ro   Rumunsko    01.07.2014 ... : Partidul Naţional Liberal
 
Narodený 1. marca 1978, Drobeta Turnu-Severin  

Člen
24.04.2007 / 09.12.2007 : Skupina Aliancie liberálov a demokratov za Európu
24.05.2007 / 09.12.2007 : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
24.05.2007 / 09.12.2007 : Výbor pre zahraničné veci
10.12.2007 / 11.12.2007 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
10.12.2007 / 12.12.2007 : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
10.12.2007 / 13.07.2009 : Skupina Aliancie liberálov a demokratov za Európu
12.12.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
13.12.2007 / 13.07.2009 : Delegácia pre vzťahy s Čínskou ľudovou republikou
13.12.2007 / 13.07.2009 : Podvýbor pre bezpečnosť a obranu
14.07.2009 / 27.06.2013 : Skupina Aliancie liberálov a demokratov za Európu
16.07.2009 / 18.01.2012 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
16.09.2009 / 27.06.2013 : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre spoluprácu EÚ – Moldavsko
16.09.2009 / 27.06.2013 : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení EURONEST
19.01.2012 / 27.06.2013 : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
01.07.2014 / ... : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
01.07.2014 / ... : Poslanecký klub Európskej ľudovej strany (Kresťanských demokratov)
14.07.2014 / ... : Delegácia pri Parlamentnom zhromaždení EURONEST
14.07.2014 / ... : Delegácia pri Parlamentnom výbore pre spoluprácu EÚ – Ukrajina

Náhradník
12.12.2007 / 13.07.2009 : Výbor pre zahraničné veci
13.12.2007 / 13.07.2009 : Delegácia pre vzťahy so Spojenými štátmi americkými
16.07.2009 / 07.11.2011 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
16.07.2009 / 29.11.2011 : Výbor pre rozpočet
16.09.2009 / 27.06.2013 : Delegácia pre vzťahy s Panafrickým parlamentom
16.09.2009 / 27.06.2013 : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom zhromaždení AKT – EÚ
08.11.2011 / 15.11.2011 : Výbor pre právne veci
16.11.2011 / 18.01.2012 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
30.11.2011 / 18.01.2012 : Výbor pre právne veci
19.01.2012 / 27.06.2013 : Výbor pre právne veci
19.01.2012 / 27.06.2013 : Výbor pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín
01.07.2014 / ... : Výbor pre vnútorný trh a ochranu spotrebiteľa
14.07.2014 / ... : Delegácia pri Spoločnom parlamentnom výbore EÚ – Turecko

Parlamentné činnosti v pléne, 6. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
správa(-y) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]
Písomné vyhlásenia [pozri]

Parlamentné činnosti v pléne, 5. volebné obdobie
otázka(-y) [pozri]
návrh(-y) uznesenia(-í) [pozri]
stanoviská [pozri]
vystúpenie(-a) na plenárnej schôdzi [pozri]
Písomné vyhlásenia [pozri]