Multimédiás tartalom vitánként

2018. szeptember 11., kedd

09:08 - 09:09

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

09:08:01

Felszólalás vége

09:09:41

09:09 - 09:09 Az ülés megnyitása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:09:08

Felszólalás vége

09:09:23

09:09 - 11:42 Vita Alekszisz Ciprasz görög miniszterelnökkel Európa jövőjéről

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

09:09:22

Felszólalás vége

09:10:58

Alexis Tsipras

Szerep : Greece PM

Időtartam

00:23:37

Felszólalás kezdete

09:10:33

Felszólalás vége

09:34:10

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

09:33:47

Felszólalás vége

09:34:56

Valdis Dombrovskis

Szerep : Biztos

Időtartam

00:08:34

Felszólalás kezdete

09:34:40

Felszólalás vége

09:43:15

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:42:49

Felszólalás vége

09:43:16

Esteban González Pons

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:07:08

Felszólalás kezdete

09:43:06

Felszólalás vége

09:50:15

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

09:49:49

Felszólalás vége

09:50:21

Udo Bullmann

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:07:31

Felszólalás kezdete

09:50:10

Felszólalás vége

09:57:41

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:57:15

Felszólalás vége

09:57:34

Notis Marias

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:58

Felszólalás kezdete

09:57:23

Felszólalás vége

10:02:21

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:01:58

Felszólalás vége

10:02:12

Guy Verhofstadt

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:07:54

Felszólalás kezdete

10:02:04

Felszólalás vége

10:09:58

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

10:09:31

Felszólalás vége

10:09:59

Ska Keller

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:07:00

Felszólalás kezdete

10:09:54

Felszólalás vége

10:16:54

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:16:27

Felszólalás vége

10:16:39

Gabriele Zimmer

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:32

Felszólalás kezdete

10:16:34

Felszólalás vége

10:21:07

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:20:41

Felszólalás vége

10:20:52

Laura Agea

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:19

Felszólalás kezdete

10:20:49

Felszólalás vége

10:25:08

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:24:41

Felszólalás vége

10:24:58

Marcel de Graaff

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:03:18

Felszólalás kezdete

10:24:50

Felszólalás vége

10:28:09

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

10:27:43

Felszólalás vége

10:28:14

Konstantinos Papadakis

Szerep : NI

Időtartam

00:02:21

Felszólalás kezdete

10:27:56

Felszólalás vége

10:30:18

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:29:51

Felszólalás vége

10:30:20

Alexis Tsipras

Szerep : Greece PM

Időtartam

00:16:21

Felszólalás kezdete

10:30:10

Felszólalás vége

10:46:31

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

10:46:03

Felszólalás vége

10:47:13

Manolis Kefalogiannis

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

10:46:51

Felszólalás vége

10:49:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

10:48:53

Felszólalás vége

10:49:27

Christine Revault d'Allonnes Bonnefoy

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

10:49:19

Felszólalás vége

10:50:46

Peter van Dalen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:50:24

Felszólalás vége

10:52:06

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:51:33

Felszólalás vége

10:51:49

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

10:51:40

Felszólalás vége

10:53:42

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:53:13

Felszólalás vége

10:53:35

Florian Philippot

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

10:53:25

Felszólalás vége

10:55:10

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

10:54:42

Felszólalás vége

10:55:09

Krisztina Morvai

Szerep : NI

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:54:46

Felszólalás vége

10:56:27

Jean-Luc Schaffhauser

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:56:06

Felszólalás vége

10:57:44

Alain Lamassoure

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

10:57:18

Felszólalás vége

10:58:46

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

10:58:19

Felszólalás vége

10:58:27

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:58:29

Felszólalás vége

11:00:11

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:59:44

Felszólalás vége

10:59:55

Giorgos Grammatikakis

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

10:59:53

Felszólalás vége

11:01:44

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:01:18

Felszólalás vége

11:01:36

Pirkko Ruohonen-Lerner

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:01:27

Felszólalás vége

11:03:06

Sofia Sakorafa

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:02:46

Felszólalás vége

11:04:29

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:04:10

Felszólalás vége

11:04:26

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

11:04:20

Felszólalás vége

11:05:52

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:05:28

Felszólalás vége

11:05:42

Eleftherios Synadinos

Szerep : NI

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

11:05:35

Felszólalás vége

11:07:28

Kathleen Van Brempt

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

11:07:04

Felszólalás vége

11:08:34

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

11:08:12

Felszólalás vége

11:08:20

Alojz Peterle

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

11:08:14

Felszólalás vége

11:09:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

11:09:10

Felszólalás vége

11:09:53

Miltiadis Kyrkos

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

11:09:39

Felszólalás vége

11:11:09

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:10:44

Felszólalás vége

11:10:56

Eleni Theocharous

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

11:10:51

Felszólalás vége

11:12:37

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:12:09

Felszólalás vége

11:12:18

Tom Vandenkendelaere

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

11:12:14

Felszólalás vége

11:13:28

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

11:13:09

Felszólalás vége

11:13:46

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:13:31

Felszólalás vége

11:15:07

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:14:40

Felszólalás vége

11:14:49

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:25

Felszólalás kezdete

11:14:44

Felszólalás vége

11:17:09

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

11:15:54

Felszólalás vége

11:17:35

Georgios Kyrtsos

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:17:11

Felszólalás vége

11:18:51

Ana Gomes

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

11:18:28

Felszólalás vége

11:19:38

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:19:15

Felszólalás vége

11:19:23

Costas Mavrides

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:19:21

Felszólalás vége

11:21:04

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:20:34

Felszólalás vége

11:20:46

Maria Spyraki

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:20:42

Felszólalás vége

11:22:23

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:21:50

Felszólalás vége

11:22:00

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:21:56

Felszólalás vége

11:23:36

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:23:08

Felszólalás vége

11:23:29

Alexis Tsipras

Szerep : Greece PM

Időtartam

00:19:03

Felszólalás kezdete

11:23:23

Felszólalás vége

11:42:26

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

11:42:00

Felszólalás vége

11:42:07

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:42:00

Felszólalás vége

11:42:19

12:06 - 12:07

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:06:51

Felszólalás vége

12:07:01

12:06 - 12:32 Ünnepi ülés

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:02:55

Felszólalás kezdete

12:07:01

Felszólalás vége

12:09:56

Michel Aoun

Szerep : Elnök

Időtartam

00:20:45

Felszólalás kezdete

12:09:31

Felszólalás vége

12:30:17

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

12:29:48

Felszólalás vége

12:32:22

12:33 - 12:34

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

12:33:38

Felszólalás vége

12:34:15

12:33 - 12:34 Az ülés folytatása

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

12:33:48

Felszólalás vége

12:34:13

12:34 - 12:37 Mandátumvizsgálat

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

12:34:07

Felszólalás vége

12:34:53

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

12:34:43

Felszólalás vége

12:36:30

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:47

Felszólalás kezdete

12:35:55

Felszólalás vége

12:36:43

Olaf Stuger

Szerep : ENF

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

12:36:28

Felszólalás vége

12:36:57

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:36:47

Felszólalás vége

12:37:05

Udo Voigt

Szerep : NI

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:37:03

Felszólalás vége

12:37:19

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:02:03

Felszólalás kezdete

12:37:05

Felszólalás vége

12:39:09

12:37 - 13:09 Szavazások órája

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:37:13

Felszólalás vége

12:37:23

12:37 - 12:39 A szántóföldi ellenőrzések egyenértékűsége (A8-0253/2018 - Czesław Adam Siekierski)

12:38 - 12:39 Közös hozzáadottértékadó-rendszer a kisvállalkozásokra vonatkozó különös szabályozás tekintetében (A8-0260/2018 - Tom Vandenkendelaere)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

12:38:44

Felszólalás vége

12:39:14

12:39 - 12:39 Végrehajtási határozat a ciklopropil-fentanil és a metoxiacetil-fentanil új pszichoaktív anyagok ellenőrzési intézkedéseknek való alávetéséről (A8-0271/2018 - Branislav Škripek)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:39:05

Felszólalás vége

12:39:31

12:39 - 12:39 Az Európai Unió Szolidaritási Alapjának igénybevétele a Bulgáriának, Görögországnak, Litvániának és Lengyelországnak szóló segítségnyújtás céljából (A8-0272/2018 - Janusz Lewandowski)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

12:39:22

Felszólalás vége

12:39:57

12:39 - 12:40 4/2018. sz. költségvetés-módosítási tervezet: az Európai Unió Szolidaritási Alapjának igénybevétele a Bulgáriának, Görögországnak, Litvániának és Lengyelországnak szóló segítségnyújtás céljából (A8-0273/2018 - Siegfried Mureşan)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:39:47

Felszólalás vége

12:40:15

12:40 - 12:40 Az uniós kohéziós politika hatása Észak-Írországban (A8-0240/2018 - Derek Vaughan)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:40:06

Felszólalás vége

12:40:33

12:40 - 12:40 Görögországra vonatkozó egyedi intézkedések (A8-0244/2018 - Pascal Arimont)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

12:40:24

Felszólalás vége

12:40:57

12:40 - 12:41 A sérülésből és betegségből felépülő munkavállalók minőségi foglalkoztatásba való visszailleszkedésének lehetőségei (A8-0208/2018 - Jana Žitňanská)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:40:47

Felszólalás vége

12:41:15

12:41 - 12:41 Az EU és a harmadik országok közötti kapcsolatok a pénzügyi szolgáltatások szabályozása és felügyelete terén (A8-0263/2018 - Brian Hayes)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

12:41:06

Felszólalás vége

12:41:36

12:41 - 12:41 A növekedés és a kohézió előmozdítása az EU határrégióiban (A8-0266/2018 - Krzysztof Hetman)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

12:41:27

Felszólalás vége

12:41:56

12:41 - 12:45 Európai Szolidaritási Testület (A8-0060/2018 - Helga Trüpel)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

12:41:47

Felszólalás vége

12:42:47

Isabella Adinolfi

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

12:42:33

Felszólalás vége

12:43:01

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

12:42:51

Felszólalás vége

12:45:01

12:44 - 12:46 A strukturálisreform-támogató program: pénzügyi keretösszeg és általános célkitűzés (A8-0227/2018 - Ruža Tomašić)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

12:44:36

Felszólalás vége

12:46:09

12:45 - 12:52 A Horizont 2020 keretprogramot kiegészítő Euratom program (A8-0258/2018 - Rebecca Harms)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:05:54

Felszólalás kezdete

12:45:44

Felszólalás vége

12:51:39

Rebecca Harms

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:00:49

Felszólalás kezdete

12:51:14

Felszólalás vége

12:52:03

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:51:49

Felszólalás vége

12:52:16

12:52 - 12:59 Az Unión belüli, munkahelyen, nyilvános térben és a politikai életben elkövetett megfélemlítés és szexuális zaklatás megelőzését és az ellenük való küzdelmet szolgáló intézkedések (A8-0265/2018 - Pina Picierno)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:07:03

Felszólalás kezdete

12:52:07

Felszólalás vége

12:59:10

12:58 - 12:59 A nyelvek közötti egyenlőség a digitális korban (A8-0228/2018 - Jill Evans)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

12:58:45

Felszólalás vége

12:59:16

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:09:14

Felszólalás kezdete

12:59:06

Felszólalás vége

13:08:21

13:09 - 13:10

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

13:09:52

Felszólalás vége

13:10:25

13:09 - 13:54 A szavazáshoz fűzött indokolások

13:09 - 13:13 Az uniós kohéziós politika hatása Észak-Írországban (A8-0240/2018 - Derek Vaughan)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

13:09:59

Felszólalás vége

13:10:22

Daniel Hannan

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:10:14

Felszólalás vége

13:11:44

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

13:11:17

Felszólalás vége

13:11:31

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

13:11:24

Felszólalás vége

13:12:59

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:12:32

Felszólalás vége

13:12:49

13:12 - 13:20 Görögországra vonatkozó egyedi intézkedések (A8-0244/2018 - Pascal Arimont)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

13:12:37

Felszólalás vége

13:13:03

Rosa D'Amato

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:22

Felszólalás kezdete

13:12:51

Felszólalás vége

13:15:13

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:14:47

Felszólalás vége

13:14:58

Daniel Hannan

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:14:51

Felszólalás vége

13:16:20

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:15:54

Felszólalás vége

13:16:11

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

13:16:03

Felszólalás vége

13:17:38

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:17:12

Felszólalás vége

13:17:29

Stanislav Polčák

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

13:17:21

Felszólalás vége

13:18:50

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

13:18:23

Felszólalás vége

13:18:45

Krisztina Morvai

Szerep : NI

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

13:18:27

Felszólalás vége

13:20:04

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

13:19:37

Felszólalás vége

13:20:03

13:19 - 13:25 A sérülésből és betegségből felépülő munkavállalók minőségi foglalkoztatásba való visszailleszkedésének lehetőségei (A8-0208/2018 - Jana Žitňanská)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

13:19:42

Felszólalás vége

13:20:00

Rory Palmer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

13:19:53

Felszólalás vége

13:21:18

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

13:20:49

Felszólalás vége

13:21:03

Jasenko Selimovic

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

13:20:55

Felszólalás vége

13:22:37

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

13:22:10

Felszólalás vége

13:22:30

Alex Mayer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

13:22:19

Felszólalás vége

13:23:49

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

13:23:23

Felszólalás vége

13:23:44

Jiří Pospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:23:34

Felszólalás vége

13:25:03

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

13:24:36

Felszólalás vége

13:25:02

13:24 - 13:26 Az EU és a harmadik országok közötti kapcsolatok a pénzügyi szolgáltatások szabályozása és felügyelete terén (A8-0263/2018 - Brian Hayes)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:24:43

Felszólalás vége

13:24:59

Miguel Viegas

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

13:24:52

Felszólalás vége

13:26:36

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:26:10

Felszólalás vége

13:26:26

13:26 - 13:30 A növekedés és a kohézió előmozdítása az EU határrégióiban (A8-0266/2018 - Krzysztof Hetman)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:26:13

Felszólalás vége

13:26:24

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

13:26:18

Felszólalás vége

13:27:44

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

13:27:17

Felszólalás vége

13:27:31

Miguel Viegas

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

13:27:24

Felszólalás vége

13:28:41

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:28:22

Felszólalás vége

13:28:38

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

13:28:30

Felszólalás vége

13:30:02

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:29:36

Felszólalás vége

13:29:45

13:29 - 13:33 Európai Szolidaritási Testület (A8-0060/2018 - Helga Trüpel)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:29:40

Felszólalás vége

13:29:57

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

13:29:46

Felszólalás vége

13:31:19

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

13:30:51

Felszólalás vége

13:31:12

Adam Szejnfeld

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:31:02

Felszólalás vége

13:32:32

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:32:05

Felszólalás vége

13:32:16

Momchil Nekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

13:32:10

Felszólalás vége

13:33:46

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:33:19

Felszólalás vége

13:33:37

13:33 - 13:38 A strukturálisreform-támogató program: pénzügyi keretösszeg és általános célkitűzés (A8-0227/2018 - Ruža Tomašić)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:33:24

Felszólalás vége

13:33:41

Rosa D'Amato

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

13:33:29

Felszólalás vége

13:35:41

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

13:35:15

Felszólalás vége

13:35:29

Ivana Maletić

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:35:21

Felszólalás vége

13:36:51

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:36:24

Felszólalás vége

13:36:36

Miguel Viegas

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

13:36:29

Felszólalás vége

13:38:05

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

13:37:39

Felszólalás vége

13:38:10

13:37 - 13:47 Az Unión belüli, munkahelyen, nyilvános térben és a politikai életben elkövetett megfélemlítés és szexuális zaklatás megelőzését és az ellenük való küzdelmet szolgáló intézkedések (A8-0265/2018 - Pina Picierno)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:37:50

Felszólalás vége

13:38:07

Alex Mayer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

13:37:59

Felszólalás vége

13:39:25

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

13:38:58

Felszólalás vége

13:39:21

Tania González Peñas

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

13:39:12

Felszólalás vége

13:41:12

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

13:40:39

Felszólalás vége

13:41:04

Urszula Krupa

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

13:40:53

Felszólalás vége

13:42:35

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:42:05

Felszólalás vége

13:42:23

Krisztina Morvai

Szerep : NI

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

13:42:14

Felszólalás vége

13:43:56

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

13:43:29

Felszólalás vége

13:43:52

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

13:43:42

Felszólalás vége

13:45:16

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:44:50

Felszólalás vége

13:45:05

Jiří Pospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

13:44:56

Felszólalás vége

13:46:26

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:45:59

Felszólalás vége

13:46:16

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

13:46:06

Felszólalás vége

13:47:44

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

13:47:17

Felszólalás vége

13:47:35

13:47 - 13:53 A nyelvek közötti egyenlőség a digitális korban (A8-0228/2018 - Jill Evans)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:47:20

Felszólalás vége

13:47:37

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

13:47:26

Felszólalás vége

13:49:06

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:48:40

Felszólalás vége

13:48:56

Adam Szejnfeld

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

13:48:47

Felszólalás vége

13:50:30

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:50:03

Felszólalás vége

13:50:14

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

13:50:06

Felszólalás vége

13:51:51

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:51:24

Felszólalás vége

13:51:36

Momchil Nekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

13:51:29

Felszólalás vége

13:53:07

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

13:52:36

Felszólalás vége

13:52:58

13:52 - 13:54 A fejlődő országok természeti erőforrásaival való átlátható és elszámoltatható gazdálkodásról: az erdők kérdése (A8-0249/2018 - Heidi Hautala)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:52:45

Felszólalás vége

13:53:02

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

13:52:49

Felszólalás vége

13:54:21

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:53:55

Felszólalás vége

13:54:10

13:53 - 13:54 Szavazathelyesbítések és szavazási szándékok

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

13:53:57

Felszólalás vége

13:54:13

15:10 - 15:10

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

15:10:08

Felszólalás vége

15:10:33

15:10 - 15:10 Az ülés folytatása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:10:22

Felszólalás vége

15:10:31

15:10 - 15:10 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:10:33

Felszólalás vége

15:10:46

15:10 - 17:46 A magyarországi helyzet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

15:10:47

Felszólalás vége

15:11:10

Judith Sargentini

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

15:11:02

Felszólalás vége

15:12:06

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

15:11:47

Felszólalás vége

15:12:24

Judith Sargentini

Szerep : Előadó

Időtartam

00:05:37

Felszólalás kezdete

15:12:07

Felszólalás vége

15:17:45

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

15:17:19

Felszólalás vége

15:17:45

Ingeborg Gräßle

Szerep : CONT

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

15:17:35

Felszólalás vége

15:19:14

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

15:18:47

Felszólalás vége

15:19:13

Petra Kammerevert

Szerep : CULT

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

15:19:00

Felszólalás vége

15:20:49

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

15:20:22

Felszólalás vége

15:20:46

Maite Pagazaurtundúa Ruiz

Szerep : AFCO

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

15:20:34

Felszólalás vége

15:22:12

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:21:46

Felszólalás vége

15:22:07

Maria Noichl

Szerep : FEMM

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

15:21:56

Felszólalás vége

15:23:33

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

15:23:06

Felszólalás vége

15:23:42

Karoline Edtstadler

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

15:23:26

Felszólalás vége

15:25:16

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:24:49

Felszólalás vége

15:25:05

Frans Timmermans

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:34

Felszólalás kezdete

15:24:55

Felszólalás vége

15:31:29

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

15:31:03

Felszólalás vége

15:31:31

Viktor Orbán

Szerep : Hungary PM

Időtartam

00:08:00

Felszólalás kezdete

15:31:16

Felszólalás vége

15:39:16

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

15:38:49

Felszólalás vége

15:39:29

Manfred Weber

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:07:11

Felszólalás kezdete

15:39:15

Felszólalás vége

15:46:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

15:46:00

Felszólalás vége

15:46:31

Udo Bullmann

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:56

Felszólalás kezdete

15:46:15

Felszólalás vége

15:51:11

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

15:50:45

Felszólalás vége

15:51:15

Ryszard Antoni Legutko

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:54

Felszólalás kezdete

15:50:58

Felszólalás vége

15:55:53

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

15:55:27

Felszólalás vége

15:55:47

Guy Verhofstadt

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:04:28

Felszólalás kezdete

15:55:38

Felszólalás vége

16:00:07

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:59:39

Felszólalás vége

15:59:57

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:36

Felszólalás kezdete

15:59:50

Felszólalás vége

16:04:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:04:03

Felszólalás vége

16:04:15

Marie-Christine Vergiat

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:24

Felszólalás kezdete

16:04:08

Felszólalás vége

16:06:32

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

16:06:06

Felszólalás vége

16:06:30

Nigel Farage

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:55

Felszólalás kezdete

16:06:21

Felszólalás vége

16:09:17

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

16:08:50

Felszólalás vége

16:09:13

Nicolas Bay

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:03:01

Felszólalás kezdete

16:09:02

Felszólalás vége

16:12:04

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

16:11:38

Felszólalás vége

16:11:55

Krisztina Morvai

Szerep : NI

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

16:11:45

Felszólalás vége

16:13:46

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:13:19

Felszólalás vége

16:13:27

József Szájer

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:01

Felszólalás kezdete

16:13:23

Felszólalás vége

16:16:24

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

16:15:58

Felszólalás vége

16:16:25

Josef Weidenholzer

Szerep : S&D

Időtartam

00:03:11

Felszólalás kezdete

16:16:15

Felszólalás vége

16:19:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:19:01

Felszólalás vége

16:19:18

Marek Jurek

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

16:19:07

Felszólalás vége

16:21:21

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

16:20:55

Felszólalás vége

16:21:10

Sophia in 't Veld

Szerep : ALDE

Időtartam

00:03:07

Felszólalás kezdete

16:21:00

Felszólalás vége

16:24:08

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:23:42

Felszólalás vége

16:24:00

Romeo Franz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

16:23:46

Felszólalás vége

16:25:39

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

16:25:13

Felszólalás vége

16:25:55

Malin Björk

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:04

Felszólalás kezdete

16:25:18

Felszólalás vége

16:27:22

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

16:26:56

Felszólalás vége

16:27:19

James Carver

Szerep : NI

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

16:27:04

Felszólalás vége

16:28:05

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:58

Felszólalás kezdete

16:27:46

Felszólalás vége

16:28:44

Jörg Meuthen

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

16:28:26

Felszólalás vége

16:30:14

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

16:29:48

Felszólalás vége

16:30:02

Auke Zijlstra

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

16:29:54

Felszólalás vége

16:31:28

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

16:31:02

Felszólalás vége

16:31:17

Zoltán Balczó

Szerep : NI

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

16:31:07

Felszólalás vége

16:32:55

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

16:32:28

Felszólalás vége

16:32:48

Roberta Metsola

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

16:32:38

Felszólalás vége

16:34:45

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

16:34:19

Felszólalás vége

16:34:34

Tanja Fajon

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

16:34:24

Felszólalás vége

16:36:24

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:35:57

Felszólalás vége

16:36:16

Branislav Škripek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

16:36:07

Felszólalás vége

16:38:01

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

16:37:34

Felszólalás vége

16:37:50

Nadja Hirsch

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:37:39

Felszólalás vége

16:39:17

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:38:49

Felszólalás vége

16:39:03

Eva Joly

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

16:38:53

Felszólalás vége

16:40:40

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

16:40:13

Felszólalás vége

16:40:29

Aymeric Chauprade

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:40:18

Felszólalás vége

16:41:57

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:41:31

Felszólalás vége

16:41:48

Mara Bizzotto

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:41:36

Felszólalás vége

16:43:14

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:42:47

Felszólalás vége

16:42:56

Othmar Karas

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:20

Felszólalás kezdete

16:42:51

Felszólalás vége

16:45:11

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

16:44:45

Felszólalás vége

16:45:01

István Ujhelyi

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

16:44:50

Felszólalás vége

16:47:13

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:46:48

Felszólalás vége

16:46:58

Jussi Halla-aho

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:46:51

Felszólalás vége

16:48:29

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:48:03

Felszólalás vége

16:48:21

Bernard Monot

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

16:48:07

Felszólalás vége

16:49:50

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:49:26

Felszólalás vége

16:49:34

Harald Vilimsky

Szerep : ENF

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

16:49:28

Felszólalás vége

16:51:34

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

16:51:09

Felszólalás vége

16:51:23

Kinga Gál

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

16:51:11

Felszólalás vége

16:53:23

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:52:57

Felszólalás vége

16:53:09

Cécile Kashetu Kyenge

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

16:52:59

Felszólalás vége

16:54:47

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

16:54:21

Felszólalás vége

16:54:35

Monica Macovei

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:26

Felszólalás kezdete

16:54:24

Felszólalás vége

16:56:50

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:56:25

Felszólalás vége

16:56:37

Frank Engel

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:03

Felszólalás kezdete

16:56:28

Felszólalás vége

16:59:31

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:59:05

Felszólalás vége

16:59:18

Iratxe García Pérez

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

16:59:09

Felszólalás vége

17:00:49

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

17:00:23

Felszólalás vége

17:00:35

Anders Primdahl Vistisen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

17:00:26

Felszólalás vége

17:02:03

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:01:37

Felszólalás vége

17:01:48

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

17:01:40

Felszólalás vége

17:03:49

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:03:23

Felszólalás vége

17:03:37

Christine Revault d'Allonnes Bonnefoy

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

17:03:27

Felszólalás vége

17:05:21

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

17:04:54

Felszólalás vége

17:05:03

Peter Lundgren

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

17:04:59

Felszólalás vége

17:06:37

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:06:10

Felszólalás vége

17:06:21

Lívia Járóka

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:00

Felszólalás kezdete

17:06:13

Felszólalás vége

17:09:13

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:08:47

Felszólalás vége

17:09:05

Péter Niedermüller

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

17:08:55

Felszólalás vége

17:10:49

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:10:21

Felszólalás vége

17:10:35