Multimédiás tartalom vitánként

2018. október 2., kedd

09:01 - 09:02

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

09:01:52

Felszólalás vége

09:02:28

09:02 - 09:02 Az ülés megnyitása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

09:02:16

Felszólalás vége

09:02:24

09:02 - 09:03 Helyesbítés (az eljárási szabályzat 231. cikke): lásd a jegyzokönyvet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:02:29

Felszólalás vége

09:02:46

09:03 - 11:25 Az Európai Tanács 2018. október 18–19-i ülésének előkészítése (vita)

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:03:04

Felszólalás vége

09:03:14

Juliane Bogner-Strauss

Szerep : Présidente en exercice du Conseil

Időtartam

00:05:06

Felszólalás kezdete

09:03:14

Felszólalás vége

09:08:20

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:08:15

Felszólalás vége

09:08:33

Jean-Claude Juncker

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:34

Felszólalás kezdete

09:08:26

Felszólalás vége

09:12:00

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:11:34

Felszólalás vége

09:11:58

Manfred Weber

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:15

Felszólalás kezdete

09:11:49

Felszólalás vége

09:18:04

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

09:17:38

Felszólalás vége

09:17:59

Udo Bullmann

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:08

Felszólalás kezdete

09:17:49

Felszólalás vége

09:22:58

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:22:32

Felszólalás vége

09:22:50

Hans-Olaf Henkel

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

09:22:46

Felszólalás vége

09:24:45

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:24:41

Felszólalás vége

09:24:57

Guy Verhofstadt

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:14

Felszólalás kezdete

09:24:54

Felszólalás vége

09:30:08

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:30:04

Felszólalás vége

09:30:18

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:09

Felszólalás kezdete

09:30:10

Felszólalás vége

09:34:19

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:33:53

Felszólalás vége

09:34:12

Gabriele Zimmer

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:29

Felszólalás kezdete

09:34:08

Felszólalás vége

09:39:37

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

09:39:29

Felszólalás vége

09:39:49

Nigel Farage

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:36

Felszólalás kezdete

09:39:42

Felszólalás vége

09:43:18

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

09:42:52

Felszólalás vége

09:43:23

Gilles Lebreton

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

09:43:11

Felszólalás vége

09:45:31

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:45:05

Felszólalás vége

09:45:18

Diane Dodds

Szerep : NI

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

09:45:11

Felszólalás vége

09:47:24

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:46:59

Felszólalás vége

09:47:17

Angelika Niebler

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

09:47:09

Felszólalás vége

09:49:24

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:48:58

Felszólalás vége

09:49:09

Tanja Fajon

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

09:49:03

Felszólalás vége

09:50:46

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:50:20

Felszólalás vége

09:50:35

Helga Stevens

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

09:50:28

Felszólalás vége

09:52:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:52:11

Felszólalás vége

09:52:25

Sophia in 't Veld

Szerep : ALDE

Időtartam

00:02:46

Felszólalás kezdete

09:52:23

Felszólalás vége

09:55:09

Bill Etheridge

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

09:55:04

Felszólalás vége

09:55:43

Sophia in 't Veld

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:55:37

Felszólalás vége

09:55:59

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:55:52

Felszólalás vége

09:56:10

Molly Scott Cato

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:56:05

Felszólalás vége

09:57:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:57:31

Felszólalás vége

09:57:58

James Carver

Szerep : question "carton bleu"

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

09:57:55

Felszólalás vége

09:58:40

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:58:24

Felszólalás vége

09:58:47

Molly Scott Cato

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

09:58:43

Felszólalás vége

09:59:14

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:59:08

Felszólalás vége

09:59:20

Marina Albiol Guzmán

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

09:59:13

Felszólalás vége

10:00:49

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:00:22

Felszólalás vége

10:00:35

Marco Valli

Szerep : EFDD

Időtartam

00:02:44

Felszólalás kezdete

10:00:27

Felszólalás vége

10:03:11

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:02:45

Felszólalás vége

10:02:57

Harald Vilimsky

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

10:02:55

Felszólalás vége

10:04:29

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

10:04:21

Felszólalás vége

10:05:10

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

10:04:53

Felszólalás vége

10:05:53

Harald Vilimsky

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

10:05:41

Felszólalás vége

10:06:24

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:06:12

Felszólalás vége

10:06:31

Zoltán Balczó

Szerep : NI

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

10:06:23

Felszólalás vége

10:08:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:07:40

Felszólalás vége

10:07:50

Esteban González Pons

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:04

Felszólalás kezdete

10:07:43

Felszólalás vége

10:09:48

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:09:22

Felszólalás vége

10:09:39

Josef Weidenholzer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:09:28

Felszólalás vége

10:11:04

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:10:38

Felszólalás vége

10:10:48

Peter van Dalen

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

10:10:41

Felszólalás vége

10:12:36

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:12:10

Felszólalás vége

10:12:23

Pavel Telička

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

10:12:20

Felszólalás vége

10:13:39

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:13:33

Felszólalás vége

10:13:46

Reinhard Bütikofer

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:02:24

Felszólalás kezdete

10:13:38

Felszólalás vége

10:16:03

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:15:33

Felszólalás vége

10:15:51

Lynn Boylan

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

10:15:43

Felszólalás vége

10:17:26

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:17:00

Felszólalás vége

10:17:10

Mara Bizzotto

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

10:17:04

Felszólalás vége

10:18:36

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:18:10

Felszólalás vége

10:18:24

Eleftherios Synadinos

Szerep : NI

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

10:18:16

Felszólalás vége

10:19:49

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

10:19:23

Felszólalás vége

10:20:01

Elmar Brok

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

10:19:55

Felszólalás vége

10:21:53

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:21:45

Felszólalás vége

10:22:14

Luke Ming Flanagan

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

10:21:52

Felszólalás vége

10:22:58

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:22:37

Felszólalás vége

10:22:56

Hans-Olaf Henkel

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

10:22:48

Felszólalás vége

10:23:30

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

10:23:15

Felszólalás vége

10:23:23

Elmar Brok

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

10:23:17

Felszólalás vége

10:25:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:24:40

Felszólalás vége

10:24:50

Kathleen Van Brempt

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

10:24:44

Felszólalás vége

10:26:19

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:25:53

Felszólalás vége

10:26:05

James Nicholson

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

10:26:02

Felszólalás vége

10:27:52

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:27:25

Felszólalás vége

10:27:36

Luke Ming Flanagan

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

10:27:30

Felszólalás vége

10:29:23

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:28:56

Felszólalás vége

10:29:10

Gerolf Annemans

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

10:29:01

Felszólalás vége

10:30:38

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:30:11

Felszólalás vége

10:30:26

Kinga Gál

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

10:30:18

Felszólalás vége

10:32:00

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

10:31:34

Felszólalás vége

10:32:08

Roberto Gualtieri

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

10:31:58

Felszólalás vége

10:33:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:33:24

Felszólalás vége

10:33:35

Richard Sulík

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

10:33:34

Felszólalás vége

10:34:44

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:34:38

Felszólalás vége

10:34:51

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

10:34:44

Felszólalás vége

10:36:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:36:26

Felszólalás vége

10:36:37

Birgit Sippel

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

10:36:35

Felszólalás vége

10:37:43

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:37:37

Felszólalás vége

10:37:49

Mirosław Piotrowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:37:41

Felszólalás vége

10:39:23

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

10:38:55

Felszólalás vége

10:39:24

Andrey Kovatchev

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

10:39:17

Felszólalás vége

10:41:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:41:02

Felszólalás vége

10:41:13

Knut Fleckenstein

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

10:41:05

Felszólalás vége

10:42:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

10:42:31

Felszólalás vége

10:43:10

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

10:42:57

Felszólalás vége

10:45:15

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

10:44:48

Felszólalás vége

10:45:13

Cécile Kashetu Kyenge

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

10:45:01

Felszólalás vége

10:47:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:46:53

Felszólalás vége

10:47:12

Dubravka Šuica

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:47:02

Felszólalás vége

10:48:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:48:11

Felszólalás vége

10:48:23

Richard Corbett

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

10:48:15

Felszólalás vége

10:50:30

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:50:04

Felszólalás vége

10:50:17

Othmar Karas

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

10:50:15

Felszólalás vége

10:51:42

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:51:36

Felszólalás vége

10:51:46

Patrizia Toia

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

10:51:40

Felszólalás vége

10:53:28

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:53:01

Felszólalás vége

10:53:15

Ivo Belet

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

10:53:07

Felszólalás vége

10:54:38

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:54:12

Felszólalás vége

10:54:23

Péter Niedermüller

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

10:54:15

Felszólalás vége

10:55:52

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:55:24

Felszólalás vége

10:55:37

Maria João Rodrigues

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:21

Felszólalás kezdete

10:55:34

Felszólalás vége

10:57:55

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:57:54

Felszólalás vége

10:58:06

Lefteris Christoforou

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:58:02

Felszólalás vége

10:59:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:59:09

Felszólalás vége

10:59:27

Elly Schlein

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

10:59:17

Felszólalás vége

11:00:45

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:00:19

Felszólalás vége

11:00:30

Marek Jurek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:00:25

Felszólalás vége

11:02:04

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:01:29

Felszólalás vége

11:01:48

Neoklis Sylikiotis

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:01:41

Felszólalás vége

11:03:18

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:02:49

Felszólalás vége

11:02:59

Georgios Epitideios

Szerep : NI

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:02:55

Felszólalás vége

11:04:35

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:04:00

Felszólalás vége

11:04:09

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:04:09

Felszólalás vége

11:05:47

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:05:11

Felszólalás vége

11:05:23

Marita Ulvskog

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:05:21

Felszólalás vége

11:07:01

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:06:27

Felszólalás vége

11:06:40

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:06:33

Felszólalás vége

11:08:13

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:07:39

Felszólalás vége

11:07:54

João Ferreira

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

11:07:47

Felszólalás vége

11:09:22

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:08:50

Felszólalás vége

11:09:08

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:08:59

Felszólalás vége

11:10:36

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:10:03

Felszólalás vége

11:10:14

Lampros Fountoulis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

11:10:08

Felszólalás vége

11:11:39

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:11:13

Felszólalás vége

11:11:23

Costas Mavrides

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:11:21

Felszólalás vége

11:13:00

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:12:32

Felszólalás vége

11:12:45

Frans Timmermans

Szerep : A Bizottság első alelnöke

Időtartam

00:08:47

Felszólalás kezdete

11:12:48

Felszólalás vége

11:21:35

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:21:18

Felszólalás vége

11:21:36

Juliane Bogner-Strauss

Szerep : Présidente en exercice du Conseil

Időtartam

00:03:16

Felszólalás kezdete

11:21:34

Felszólalás vége

11:24:50

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:51

Felszólalás kezdete

11:24:48

Felszólalás vége

11:25:39

11:38 - 11:42

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:04:11

Felszólalás kezdete

11:38:01

Felszólalás vége

11:42:13

11:38 - 12:03 Ünnepi ülés

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:03:42

Felszólalás kezdete

11:38:39

Felszólalás vége

11:42:21

Milo Đukanović

Szerep : President du Montenegro

Időtartam

00:20:30

Felszólalás kezdete

11:42:01

Felszólalás vége

12:02:31

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

12:02:26

Felszólalás vége

12:03:30

12:04 - 12:04

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:04:07

Felszólalás vége

12:04:34

12:04 - 12:04 Az ülés folytatása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:04:14

Felszólalás vége

12:04:33

12:04 - 12:14 Az elnök közleményei

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:04:29

Felszólalás kezdete

12:04:27

Felszólalás vége

12:08:57

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:08:34

Felszólalás vége

12:08:46

Bruno Gollnisch

Szerep : NI

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

12:08:39

Felszólalás vége

12:10:07

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

12:09:40

Felszólalás vége

12:11:07

Eleonora Forenza

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

12:10:34

Felszólalás vége

12:11:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:11:05

Felszólalás vége

12:11:22

Udo Bullmann

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

12:11:17

Felszólalás vége

12:12:40

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:12:34

Felszólalás vége

12:13:00

Edouard Martin

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:12:50

Felszólalás vége

12:13:15

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

12:13:08

Felszólalás vége

12:13:38

Cécile Kashetu Kyenge

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

12:13:25

Felszólalás vége

12:14:03

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:13:53

Felszólalás vége

12:14:14

12:14 - 12:23 Szavazások órája

12:14 - 12:14 Georgios Kyrtsos mentelmi jogának felfüggesztésére irányuló kérelem (A8-0291/2018 - Laura Ferrara) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:14:07

Felszólalás vége

12:14:27

12:14 - 12:14 A külső határok átlépésekor vízumkötelezettség alá eső, illetve az e kötelezettség alól mentes harmadik országbeli állampolgárok országai (A8-0290/2018 - Lidia Joanna Geringer de Oedenberg) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

12:14:19

Felszólalás vége

12:14:58

12:14 - 12:15 EU–Marokkó megállapodás a tudományos és technológiai együttműködésről: Marokkónak a földközi-tengeri térségben folytatott kutatási és innovációs partnerség (PRIMA) programban való részvételére vonatkozó feltételek (A8-0281/2018 - Aldo Patriciello) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

12:14:47

Felszólalás vége

12:15:20

12:15 - 12:15 EU–Kanada légiközlekedési megállapodás (A8-0254/2018 - Francisco Assis) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

12:15:11

Felszólalás vége

12:15:41

12:15 - 12:18 Az olasz Campione d’Italia településnek és a Luganói-tó olaszországi vizeinek bevonása az Unió vámterületébe (A8-0284/2018 - Roberto Gualtieri) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:15:31

Felszólalás vége

12:15:52

DavidCoburn

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

12:15:49

Felszólalás vége

12:17:02

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

12:16:58

Felszólalás vége

12:17:22

DavidCoburn

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:17:08

Felszólalás vége

12:17:29

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

12:17:26

Felszólalás vége

12:17:48

RobertoGualtieri

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:17:42

Felszólalás vége

12:18:08

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

12:18:05

Felszólalás vége

12:18:47

12:18 - 12:19 Az Európai Globalizációs Alkalmazkodási Alap igénybevétele: az EGF/2018/001 NL/Financial service activities kérelem (A8-0294/2018 - Ivana Maletić) (szavazás)

DavidCoburn

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:18:42

Felszólalás vége

12:19:10

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:46

Felszólalás kezdete

12:19:02

Felszólalás vége

12:19:48

12:19 - 12:21 Audiovizuális médiaszolgáltatások nyújtása (A8-0192/2017 - Sabine Verheyen, Petra Kammerevert) (szavazás)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:53

Felszólalás kezdete

12:19:37

Felszólalás vége

12:20:31

IsabellaAdinolfi

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:20:18

Felszólalás vége

12:20:45

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:56

Felszólalás kezdete

12:20:33

Felszólalás vége

12:21:29

12:21 - 12:23 5/2018. sz. költségvetés-módosítási tervezet: az Előcsatlakozási Támogatási Eszközből Törökországnak nyújtott támogatáshoz kapcsolódó tartalék törlése és az Európai Szomszédsági Támogatási Eszköz és a humanitárius segítségnyújtás más sürgős fellépések érdekében történő megerősítése (A8-0292/2018 - Siegfried Mureşan)

David MariaSassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

12:21:16

Felszólalás vége

12:23:28

12:23 - 12:23 Szavazathelyesbítések és szavazási szándékok: lásd a jegyzokönyvet

12:23 - 15:01

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:23:11

Felszólalás vége

12:23:24

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

15:01:19

Felszólalás vége

15:01:24

15:01 - 15:01 Az ülés folytatása

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

15:01:28

Felszólalás vége

15:01:35

15:01 - 15:01 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása: lásd a jegyzokönyvet

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:01:33

Felszólalás vége

15:01:53

15:02 - 16:17 Az Unió által a transznacionális vállalatokra az emberi jogokat illetően vonatkozó, kötelező ENSZ-eszközhöz nyújtott hozzájárulás (vita)

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

15:02:00

Felszólalás vége

15:02:28

Mirja Vehkaperä

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:03:38

Felszólalás kezdete

15:02:23

Felszólalás vége

15:06:02

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:05:34

Felszólalás vége

15:05:57

Bernd Lange

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

15:05:54

Felszólalás vége

15:08:09

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:08:03

Felszólalás vége

15:08:12

Pier Antonio Panzeri

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:37

Felszólalás kezdete

15:08:07

Felszólalás vége

15:10:45

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:10:18

Felszólalás vége

15:10:40

Juliane Bogner-Strauss

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:03:51

Felszólalás kezdete

15:10:28

Felszólalás vége

15:14:19

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:13:53

Felszólalás vége

15:14:08

Christos Stylianides

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:04

Felszólalás kezdete

15:14:02

Felszólalás vége

15:20:06

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:19:40

Felszólalás vége

15:19:58

José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:32

Felszólalás kezdete

15:19:52

Felszólalás vége

15:22:25

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:21:58

Felszólalás vége

15:22:09

David Martin

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

15:22:07

Felszólalás vége

15:24:21

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:24:13

Felszólalás vége

15:24:26

Joachim Starbatty

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

15:24:22

Felszólalás vége

15:26:37

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:26:09

Felszólalás vége

15:26:26

Olaf Stuger

Szerep : ENF

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

15:26:22

Felszólalás vége

15:26:57

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:26:43

Felszólalás vége

15:26:52

Joachim Starbatty

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

15:26:44

Felszólalás vége

15:27:21

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:27:06

Felszólalás vége

15:27:16

Louis Michel

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

15:27:11

Felszólalás vége

15:29:44

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

15:28:57

Felszólalás vége

15:29:32

Judith Sargentini

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

15:29:22

Felszólalás vége

15:31:25

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:30:58

Felszólalás vége

15:31:11

Lola Sánchez Caldentey

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

15:31:05

Felszólalás vége

15:32:49

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:32:22

Felszólalás vége

15:32:35

Ignazio Corrao

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

15:32:29

Felszólalás vége

15:34:07

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:33:39

Felszólalás vége

15:33:50

Olaf Stuger

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

15:33:44

Felszólalás vége

15:35:31

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:35:02

Felszólalás vége

15:35:20

Bogdan Brunon Wenta

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

15:35:15

Felszólalás vége

15:37:27

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:36:58

Felszólalás vége

15:37:13

Enrique Guerrero Salom

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:31

Felszólalás kezdete

15:37:07

Felszólalás vége

15:39:38

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:39:12

Felszólalás vége

15:39:20

Ruža Tomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

15:39:16

Felszólalás vége

15:40:46

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:40:18

Felszólalás vége

15:40:30

Beatriz Becerra Basterrechea

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

15:40:23

Felszólalás vége

15:42:04

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:41:36

Felszólalás vége

15:41:47

Heidi Hautala

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

15:41:47

Felszólalás vége

15:42:54

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:42:48

Felszólalás vége

15:43:00

Helmut Scholz

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

15:42:58

Felszólalás vége

15:44:07

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:44:03

Felszólalás vége

15:44:19

William (The Earl of) Dartmouth

Szerep : EFDD

Időtartam

00:02:03

Felszólalás kezdete

15:44:12

Felszólalás vége

15:46:15

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:45:48

Felszólalás vége

15:45:57

Jean-Luc Schaffhauser

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

15:45:52

Felszólalás vége

15:47:29

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:47:02

Felszólalás vége

15:47:14

Francisco Assis

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:37

Felszólalás kezdete

15:47:07

Felszólalás vége

15:49:45

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:49:17

Felszólalás vége

15:49:27

Marietje Schaake

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

15:49:26

Felszólalás vége

15:51:11

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:51:04

Felszólalás vége

15:51:21

Anne-Marie Mineur

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

15:51:08

Felszólalás vége

15:52:38

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:52:12

Felszólalás vége

15:52:20

Elly Schlein

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

15:52:15

Felszólalás vége

15:53:51

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:53:24

Felszólalás vége

15:53:35

Jude Kirton-Darling

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

15:53:28

Felszólalás vége

15:54:58

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:54:31

Felszólalás vége

15:54:40

Cécile Kashetu Kyenge

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

15:54:35

Felszólalás vége

15:56:16

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:55:50

Felszólalás vége

15:56:00

Inmaculada Rodríguez-Piñero Fernández

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

15:55:54

Felszólalás vége

15:57:30

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:57:03

Felszólalás vége

15:57:14

Karoline Graswander-Hainz

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

15:57:07

Felszólalás vége

15:58:36

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:58:10

Felszólalás vége

15:58:21

Doru-Claudian Frunzulică

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

15:58:13

Felszólalás vége

16:00:00

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

15:59:33

Felszólalás vége

15:59:43

Julie Ward

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

15:59:43

Felszólalás vége

16:01:00

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

16:00:57

Felszólalás vége

16:01:32

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

16:01:30

Felszólalás vége

16:02:47

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:02:27

Felszólalás vége

16:02:37

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

16:02:37

Felszólalás vége

16:04:15

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

16:03:43

Felszólalás vége

16:03:51

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

16:03:48

Felszólalás vége

16:05:24

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:04:59

Felszólalás vége

16:05:09

Linnéa Engström

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

16:05:05

Felszólalás vége

16:06:38

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:06:11

Felszólalás vége

16:06:21

Takis Hadjigeorgiou

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:06:18

Felszólalás vége

16:07:57

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

16:07:31

Felszólalás vége

16:07:48

Eleonora Forenza

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

16:07:46

Felszólalás vége

16:09:18

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

16:08:51

Felszólalás vége

16:09:00

Lampros Fountoulis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

16:08:58

Felszólalás vége

16:10:32

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:10:02

Felszólalás vége

16:10:13

Georgios Epitideios

Szerep : NI

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

16:10:10

Felszólalás vége

16:11:48

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

16:11:25

Felszólalás vége

16:11:30

Christos Stylianides

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:03:33

Felszólalás kezdete

16:11:38

Felszólalás vége

16:15:11

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

16:15:10

Felszólalás vége

16:15:17

Juliane Bogner-Strauss

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:02:54

Felszólalás kezdete

16:15:12

Felszólalás vége

16:18:06

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

16:17:44

Felszólalás vége

16:17:59

16:18 - 17:18 Az USA-nak az UNRWA pénzügyi támogatásától történő visszalépését követően az EU által az UNRWA-nak nyújtott támogatás (vita)

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:18:15

Felszólalás vége

16:18:25

Johannes Hahn

Szerep : for VPC/HR

Időtartam

00:05:23

Felszólalás kezdete

16:18:25

Felszólalás vége

16:23:48

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

16:23:40

Felszólalás vége

16:23:55

José Ignacio Salafranca Sánchez-Neyra

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

16:23:53

Felszólalás vége

16:26:27

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

16:26:00

Felszólalás vége

16:26:12

Elena Valenciano

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

16:26:06

Felszólalás vége

16:28:20

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:27:51

Felszólalás vége

16:28:02

Bas Belder

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

16:27:57

Felszólalás vége

16:30:10

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:29:38

Felszólalás vége

16:29:49

Hilde Vautmans

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

16:29:47

Felszólalás vége

16:32:21

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

16:31:53

Felszólalás vége

16:32:04

Margrete Auken

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:05

Felszólalás kezdete

16:31:58

Felszólalás vége

16:34:04

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

16:33:37

Felszólalás vége

16:33:48

Neoklis Sylikiotis

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

16:33:42

Felszólalás vége

16:35:18

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

16:34:53

Felszólalás vége

16:35:18

Rosa D'Amato

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

16:35:03

Felszólalás vége

16:36:47

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:36:15

Felszólalás vége

16:36:34

Marcus Pretzell

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

16:36:27

Felszólalás vége

16:38:15

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

16:38:06

Felszólalás vége

16:38:27

Sotirios Zarianopoulos

Szerep : NI

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

16:38:16

Felszólalás vége

16:40:34

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

16:39:55

Felszólalás vége

16:40:16

Michael Gahler

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

16:40:11

Felszólalás vége

16:41:55

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

16:41:48

Felszólalás vége

16:42:02

Knut Fleckenstein

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

16:41:54

Felszólalás vége

16:44:04

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

16:43:39

Felszólalás vége

16:44:04

Anders Primdahl Vistisen

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

16:43:47

Felszólalás vége

16:45:48

Javier Nart

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

16:45:21

Felszólalás vége

16:47:13

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

16:46:44

Felszólalás vége

16:47:16

Arne Gericke

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

16:47:02

Felszólalás vége

16:47:54

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:47:42

Felszólalás vége

16:48:00

Javier Nart

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

16:47:48

Felszólalás vége

16:48:20

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

16:48:04

Felszólalás vége

16:48:23

Jordi Solé

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

16:48:13

Felszólalás vége

16:49:53

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:49:26

Felszólalás vége

16:49:43

Sofia Sakorafa

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

16:49:32

Felszólalás vége

16:51:10

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

16:50:42

Felszólalás vége

16:51:10

André Elissen

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:09

Felszólalás kezdete

16:51:02

Felszólalás vége

16:52:11

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

16:52:03

Felszólalás vége

16:52:26

Francisco José Millán Mon

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

16:52:14

Felszólalás vége

16:54:23

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

16:53:55

Felszólalás vége

16:54:12

Eider Gardiazabal Rubial

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

16:54:03

Felszólalás vége

16:56:00

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

16:55:12

Felszólalás vége

16:55:51

Branislav Škripek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

16:55:26

Felszólalás vége

16:57:10