Multimédiás tartalom vitánként

2018. október 22., hétfő

17:03 - 17:03

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:03:44

Felszólalás vége

17:03:57

17:03 - 17:03 Az ülésszak folytatása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:03:47

Felszólalás vége

17:04:04

17:03 - 17:04 Az ülés megnyitása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

17:03:53

Felszólalás vége

17:04:01

17:03 - 17:05 Az elnökség nyilatkozatai

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

17:04:21

Felszólalás vége

17:05:53

17:05 - 17:09 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

17:05:30

Felszólalás vége

17:06:00

Jean-François Jalkh

Szerep : ENF

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

17:05:51

Felszólalás vége

17:08:00

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

17:07:33

Felszólalás vége

17:07:57

Nicola Danti

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

17:07:49

Felszólalás vége

17:09:19

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

17:08:53

Felszólalás vége

17:09:17

17:09 - 17:09 A képviselőcsoportok tagjai: lásd a jegyzokönyvet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

17:09:10

Felszólalás vége

17:09:26

17:09 - 17:09 Mandátumvizsgálat: lásd a jegyzokönyvet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:09:21

Felszólalás vége

17:09:34

17:09 - 17:09 Kérelem a parlamenti mentelmi jog felfüggesztésére: lásd a jegyzokönyvet: lásd a jegyzokönyvet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

17:09:29

Felszólalás vége

17:09:58

17:09 - 17:10 A bizottságok és a küldöttségek tagjai: lásd a jegyzokönyvet

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

17:09:50

Felszólalás vége

17:10:15

17:10 - 17:18 A Parlament első olvasatát megelőző tárgyalások (az eljárási szabályzat 69c. cikke)

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

17:10:08

Felszólalás vége

17:11:40

Terry Reintke

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

17:11:12

Felszólalás vége

17:12:11

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

17:12:05

Felszólalás vége

17:12:49

Soraya Post

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

17:12:24

Felszólalás vége

17:14:07

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

17:13:41

Felszólalás vége

17:14:03

Lola Sánchez Caldentey

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

17:13:56

Felszólalás vége

17:15:21

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:57

Felszólalás kezdete

17:14:53

Felszólalás vége

17:15:50

Elisabeth Morin-Chartier

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:36

Felszólalás kezdete

17:15:39

Felszólalás vége

17:18:15

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

17:17:49

Felszólalás vége

17:18:09

17:18 - 17:42 Ügyrend

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

17:18:04

Felszólalás vége

17:19:39

Marietje Schaake

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

17:19:09

Felszólalás vége

17:19:52

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

17:19:39

Felszólalás vége

17:19:55

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

17:19:47

Felszólalás vége

17:21:18

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

17:20:52

Felszólalás vége

17:21:14

Udo Bullmann

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:51

Felszólalás kezdete

17:21:07

Felszólalás vége

17:21:58

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

17:21:44

Felszólalás vége

17:23:24

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

17:22:57

Felszólalás vége

17:24:48

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:24:23

Felszólalás vége

17:24:34

Maria João Rodrigues

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:57

Felszólalás kezdete

17:24:33

Felszólalás vége

17:25:30

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

17:25:16

Felszólalás vége

17:25:27

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

17:25:20

Felszólalás vége

17:25:54

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

17:25:43

Felszólalás vége

17:26:28

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:51

Felszólalás kezdete

17:26:14

Felszólalás vége

17:27:06

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

17:26:52

Felszólalás vége

17:29:11

Maria João Rodrigues

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

17:28:50

Felszólalás vége

17:29:51

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

17:29:46

Felszólalás vége

17:29:56

Frank Engel

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

17:29:57

Felszólalás vége

17:32:04

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

17:31:41

Felszólalás vége

17:32:03

Maria João Rodrigues

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:46

Felszólalás kezdete

17:31:54

Felszólalás vége

17:32:41

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

17:32:27

Felszólalás vége

17:32:42

Sophia in 't Veld

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

17:32:42

Felszólalás vége

17:33:41

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

17:33:37

Felszólalás vége

17:34:15

Maria João Rodrigues

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

17:34:00

Felszólalás vége

17:34:34

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

17:34:20

Felszólalás vége

17:35:59

Maria João Rodrigues

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

17:35:38

Felszólalás vége

17:36:55

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

17:36:49

Felszólalás vége

17:37:26

Mara Bizzotto

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

17:37:20

Felszólalás vége

17:37:54

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

17:37:53

Felszólalás vége

17:38:36

Barbara Spinelli

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

17:38:24

Felszólalás vége

17:39:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:39:19

Felszólalás vége

17:39:33

Sophia in 't Veld

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

17:39:32

Felszólalás vége

17:40:00

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

17:39:56

Felszólalás vége

17:40:25

Maria João Rodrigues

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

17:40:16

Felszólalás vége

17:41:01

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

17:40:55

Felszólalás vége

17:41:12

Raffaele Fitto

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

17:41:06

Felszólalás vége

17:41:45

17:44 - 19:01 Az ENSZ 2018. évi, Katowicében (Lengyelország) tartandó éghajlatváltozási konferenciája (COP24) - A Biológiai Sokféleség Egyezmény (COP14) 14. ülése (vita)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

17:44:02

Felszólalás vége

17:44:34

Adina-Ioana Vălean

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:05:05

Felszólalás kezdete

17:44:20

Felszólalás vége

17:49:26

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

17:49:00

Felszólalás vége

17:49:14

Hartwig Löger

Szerep : Président en exercice du Conseil

Időtartam

00:08:20

Felszólalás kezdete

17:49:11

Felszólalás vége

17:57:31

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

17:57:24

Felszólalás vége

17:57:41

Miguel Arias Cañete

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:02:49

Felszólalás kezdete

17:57:38

Felszólalás vége

18:00:27

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

18:00:21

Felszólalás vége

18:00:37

Karmenu Vella

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:07

Felszólalás kezdete

18:00:29

Felszólalás vége

18:04:36

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

18:04:09

Felszólalás vége

18:04:25

Norbert Lins

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

18:04:21

Felszólalás vége

18:06:11

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:06:05

Felszólalás vége

18:06:15

Kathleen Van Brempt

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

18:06:14

Felszólalás vége

18:07:25

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:07:19

Felszólalás vége

18:07:31

Jadwiga Wiśniewska

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

18:07:24

Felszólalás vége

18:09:52

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

18:09:26

Felszólalás vége

18:09:34

Gesine Meissner

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:38

Felszólalás kezdete

18:09:29

Felszólalás vége

18:12:07

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:11:41

Felszólalás vége

18:11:52

Bas Eickhout

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

18:11:50

Felszólalás vége

18:13:01

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

18:12:55

Felszólalás vége

18:13:08

Lynn Boylan

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

18:13:06

Felszólalás vége

18:14:22

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

18:14:16

Felszólalás vége

18:14:24

Piernicola Pedicini

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

18:14:18

Felszólalás vége

18:16:07

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:15:42

Felszólalás vége

18:15:52

Olaf Stuger

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

18:15:45

Felszólalás vége

18:17:14

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:16:48

Felszólalás vége

18:17:00

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

18:16:53

Felszólalás vége

18:18:29

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

18:18:00

Felszólalás vége

18:18:17

Jerzy Buzek

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

18:18:09

Felszólalás vége

18:20:25

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:19:57

Felszólalás vége

18:20:08

Gilles Pargneaux

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

18:20:01

Felszólalás vége

18:21:45

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:21:19

Felszólalás vége

18:21:29

Mark Demesmaeker

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

18:21:22

Felszólalás vége

18:23:11

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

18:22:46

Felszólalás vége

18:22:54

Linnéa Engström

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

18:22:48

Felszólalás vége

18:24:26

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:24:00

Felszólalás vége

18:24:09

Xabier Benito Ziluaga

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

18:24:03

Felszólalás vége

18:25:38

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:25:12

Felszólalás vége

18:25:21

Zoltán Balczó

Szerep : NI

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

18:25:15

Felszólalás vége

18:26:51

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:26:25

Felszólalás vége

18:26:36

Francesc Gambús

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

18:26:29

Felszólalás vége

18:28:29

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:28:00

Felszólalás vége

18:28:12

Guillaume Balas

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

18:28:05

Felszólalás vége

18:30:07

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

18:29:40

Felszólalás vége

18:29:53

Ulrike Trebesius

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

18:29:51

Felszólalás vége

18:31:08

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

18:31:07

Felszólalás vége

18:31:14

Thomas Waitz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

18:31:12

Felszólalás vége

18:32:39

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

18:32:29

Felszólalás vége

18:32:45

Alojz Peterle

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

18:32:36

Felszólalás vége

18:34:11

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:33:45

Felszólalás vége

18:33:57

Miriam Dalli

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

18:33:49

Felszólalás vége

18:35:29

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:35:03

Felszólalás vége

18:35:14

Peter Liese

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

18:35:07

Felszólalás vége

18:37:15

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

18:36:49

Felszólalás vége

18:37:00

Jytte Guteland

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

18:36:53

Felszólalás vége

18:38:46

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

18:38:17

Felszólalás vége

18:38:35

Miapetra Kumpula-Natri

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

18:38:31

Felszólalás vége

18:40:33

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

18:40:07

Felszólalás vége

18:40:27

Jo Leinen

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

18:40:19

Felszólalás vége

18:42:06

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

18:41:59

Felszólalás vége

18:42:19

Paul Rübig

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:51

Felszólalás kezdete

18:42:13

Felszólalás vége

18:43:04

Jo Leinen

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

18:42:49

Felszólalás vége

18:43:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

18:43:40

Felszólalás vége

18:43:48

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

18:43:47

Felszólalás vége

18:45:25

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

18:44:52

Felszólalás vége

18:45:21

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

18:45:14

Felszólalás vége

18:46:53

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:46:25

Felszólalás vége

18:46:37

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

18:46:31

Felszólalás vége

18:48:03

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

18:47:36

Felszólalás vége

18:47:49

João Ferreira

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

18:47:45

Felszólalás vége

18:49:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:48:53

Felszólalás vége

18:49:05

Csaba Sógor

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

18:49:01

Felszólalás vége

18:50:29

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

18:50:02

Felszólalás vége

18:50:16

Nicola Caputo

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

18:50:11

Felszólalás vége

18:51:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

18:51:23

Felszólalás vége

18:51:37

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

18:51:30

Felszólalás vége

18:52:56

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

18:52:29

Felszólalás vége

18:52:38

Carlos Zorrinho

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

18:52:33

Felszólalás vége

18:54:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

18:53:40

Felszólalás vége

18:53:56

Julie Ward

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

18:53:56

Felszólalás vége

18:55:15

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

18:55:13

Felszólalás vége

18:55:19

Karmenu Vella

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:12

Felszólalás kezdete

18:55:14

Felszólalás vége

18:59:27

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

18:58:55

Felszólalás vége

18:59:07

Hartwig Löger

Szerep : Président en exercice du Conseil

Időtartam

00:02:27

Felszólalás kezdete

18:59:05

Felszólalás vége

19:01:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

19:01:28

Felszólalás vége

19:01:35

19:02 - 20:32 Az Európai Unió 2019-re vonatkozó általános költségvetése – összes szakasz (vita)

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

19:02:00

Felszólalás vége

19:02:20

Daniele Viotti

Szerep : Előadó

Időtartam

00:05:11

Felszólalás kezdete

19:02:20

Felszólalás vége

19:07:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

19:06:53

Felszólalás vége

19:07:20

Paul Rübig

Szerep : Előadó

Időtartam

00:05:26

Felszólalás kezdete

19:07:16

Felszólalás vége

19:12:42

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

19:12:33

Felszólalás vége

19:12:45

Hartwig Löger

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:05:12

Felszólalás kezdete

19:12:40

Felszólalás vége

19:17:53

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

19:17:24

Felszólalás vége

19:17:39

Günther Oettinger

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:08:56

Felszólalás kezdete

19:17:37

Felszólalás vége

19:26:33

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

19:26:24

Felszólalás vége

19:26:41

Kati Piri

Szerep : Rap avis AFET

Időtartam

00:01:17

Felszólalás kezdete

19:26:39

Felszólalás vége

19:27:56

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

19:27:48

Felszólalás vége

19:27:59

Arne Lietz

Szerep : DEVE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

19:27:53

Felszólalás vége

19:29:27

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:29:00

Felszólalás vége

19:29:16

William (The Earl of) Dartmouth

Szerep : INTA

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

19:29:12

Felszólalás vége

19:30:55

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

19:30:19

Felszólalás vége

19:30:33

Paul Rübig

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

19:30:29

Felszólalás vége

19:31:30

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

19:31:05

Felszólalás vége

19:31:13

William (The Earl of) Dartmouth

Szerep : Rap avis INTA

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

19:31:13

Felszólalás vége

19:31:45

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

19:31:29

Felszólalás vége

19:31:41

Joachim Zeller

Szerep : CONT

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

19:31:36

Felszólalás vége

19:33:19

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:32:50

Felszólalás vége

19:33:06

Luděk Niedermayer

Szerep : Rap avis ECON

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

19:33:00

Felszólalás vége

19:34:11

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

19:34:04

Felszólalás vége

19:34:47

Jens Geier

Szerep : Rap avis ITRE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

19:34:38

Felszólalás vége

19:36:29

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

19:36:17

Felszólalás vége

19:36:39

Jasenko Selimovic

Szerep : IMCO

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

19:36:25

Felszólalás vége

19:37:56

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

19:37:26

Felszólalás vége

19:37:45

Pavel Telička

Szerep : TRAN

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

19:37:34

Felszólalás vége

19:39:14

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

19:38:47

Felszólalás vége

19:39:03

John Howarth

Szerep : REGI

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

19:38:54

Felszólalás vége

19:40:52

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

19:40:22

Felszólalás vége

19:40:48

Helga Trüpel

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

19:40:37

Felszólalás vége

19:42:14

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

19:41:43

Felszólalás vége

19:42:24

Markus Pieper

Szerep : AFCO

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

19:42:08

Felszólalás vége

19:43:56

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

19:43:29

Felszólalás vége

19:43:48

João Pimenta Lopes

Szerep : FEMM

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

19:43:39

Felszólalás vége

19:45:22

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

19:44:55

Felszólalás vége

19:45:17

José Manuel Fernandes

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

19:45:11

Felszólalás vége

19:47:01

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

19:46:53

Felszólalás vége

19:47:10

Karine Gloanec Maurin

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:20

Felszólalás kezdete

19:47:01

Felszólalás vége

19:49:22

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:48:54

Felszólalás vége

19:49:09

Bernd Kölmel

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:40

Felszólalás kezdete

19:49:00

Felszólalás vége

19:51:41

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

19:51:14

Felszólalás vége

19:51:35

Gérard Deprez

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

19:51:22

Felszólalás vége

19:53:33

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:53:04

Felszólalás vége

19:53:19

Jordi Solé

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

19:53:15

Felszólalás vége

19:54:30

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

19:54:22

Felszólalás vége

19:54:40

Younous Omarjee

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

19:54:32

Felszólalás vége

19:56:35

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

19:56:07

Felszólalás vége

19:56:23

Marco Valli

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

19:56:15

Felszólalás vége

19:57:51

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

19:57:25

Felszólalás vége

19:57:46

Stanisław Żółtek

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

19:57:32

Felszólalás vége

19:59:04

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:49

Felszólalás kezdete

19:58:38

Felszólalás vége

19:59:28

Siegfried Mureşan

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

19:59:13

Felszólalás vége

20:01:13

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

20:00:49

Felszólalás vége

20:01:03

Vladimír Maňka

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:29

Felszólalás kezdete

20:00:54

Felszólalás vége

20:03:23

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

20:02:58

Felszólalás vége

20:03:12

Zbigniew Kuźmiuk

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

20:03:02

Felszólalás vége

20:04:51

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

20:04:25

Felszólalás vége

20:04:40

Nedzhmi Ali

Szerep : ALDE

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

20:04:32

Felszólalás vége

20:06:34

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

20:06:08

Felszólalás vége

20:06:18

Xabier Benito Ziluaga

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

20:06:10

Felszólalás vége

20:07:42

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

20:07:20

Felszólalás vége

20:07:31

Raymond Finch

Szerep : EFDD

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

20:07:23

Felszólalás vége

20:09:52

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

20:09:27

Felszólalás vége

20:09:38

André Elissen

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

20:09:35

Felszólalás vége

20:10:40

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

20:10:34

Felszólalás vége

20:10:44

Monika Hohlmeier

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

20:10:42

Felszólalás vége

20:12:29

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

20:12:13

Felszólalás vége

20:12:27

Tiemo Wölken

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

20:12:16

Felszólalás vége

20:14:18

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

20:13:51

Felszólalás vége

20:14:01

Sander Loones

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

20:13:54

Felszólalás vége

20:15:25

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

20:14:59

Felszólalás vége

20:15:09

Jean Arthuis

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

20:15:02

Felszólalás vége

20:16:44

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:16:08

Felszólalás vége

20:16:27

Isabelle Thomas

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:42

Felszólalás kezdete

20:16:18

Felszólalás vége

20:19:00

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

20:18:39

Felszólalás vége

20:18:50

Lefteris Christoforou

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

20:18:44

Felszólalás vége

20:20:18

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

20:19:50

Felszólalás vége

20:20:09

Costas Mavrides

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

20:20:01

Felszólalás vége

20:21:33

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

20:21:06

Felszólalás vége

20:21:23

Notis Marias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

20:21:15

Felszólalás vége

20:22:43

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:22:17

Felszólalás vége

20:22:33

Indrek Tarand

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

20:22:24

Felszólalás vége

20:23:35

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:23:18

Felszólalás vége

20:23:36

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

20:23:28

Felszólalás vége

20:24:57

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

20:24:36

Felszólalás vége

20:24:45

Günther Oettinger

Szerep : Biztos

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

20:24:39

Felszólalás vége

20:26:49

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

20:26:23

Felszólalás vége

20:26:36

Hartwig Löger

Szerep : Président en exercice du Conseil

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

20:26:33

Felszólalás vége

20:28:43

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

20:28:37

Felszólalás vége

20:28:57

Daniele Viotti

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:58

Felszólalás kezdete

20:28:50

Felszólalás vége

20:31:49

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

20:31:23

Felszólalás vége

20:31:37

Paul Rübig

Szerep : Előadó

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

20:31:33

Felszólalás vége

20:32:21

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

20:32:20

Felszólalás vége

20:32:29

20:32 - 20:33 A rendes jogalkotási eljárás szerint elfogadott jogszabályok aláírása (az eljárási szabályzat 78. cikke): lásd a jegyzokönyvet

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

20:32:33

Felszólalás vége

20:33:07

20:33 - 21:18 Az emberi fogyasztásra szánt víz minősége (átdolgozás) (vita)

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

20:33:02

Felszólalás vége

20:33:17

Michel Dantin

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:54

Felszólalás kezdete

20:33:10

Felszólalás vége

20:38:04

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

20:37:38

Felszólalás vége

20:37:51

Karmenu Vella

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

20:37:48

Felszólalás vége

20:40:29

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

20:40:22

Felszólalás vége

20:40:43

Peter Liese

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

20:40:38

Felszólalás vége

20:42:17

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:42:10

Felszólalás vége

20:42:27

Rory Palmer

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

20:42:22

Felszólalás vége

20:44:35

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:44:28

Felszólalás vége

20:44:45

Pirkko Ruohonen-Lerner

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

20:44:35

Felszólalás vége

20:46:13

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:45:47

Felszólalás vége

20:46:03

Ulrike Müller

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

20:45:54

Felszólalás vége

20:48:35

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

20:48:09

Felszólalás vége

20:48:23

Michèle Rivasi

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

20:48:13

Felszólalás vége

20:49:53

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:49:30

Felszólalás vége

20:49:48

Lynn Boylan

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:30

Felszólalás kezdete

20:49:38

Felszólalás vége

20:52:09

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

20:51:41

Felszólalás vége

20:52:10

Eleonora Evi

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

20:51:56

Felszólalás vége

20:53:34

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

20:53:09

Felszólalás vége

20:53:29

Franz Obermayr

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

20:53:23

Felszólalás vége

20:54:34

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

20:54:28

Felszólalás vége

20:54:57

Kostas Papadakis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

20:54:46

Felszólalás vége

20:56:21

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:50

Felszólalás kezdete

20:55:54

Felszólalás vége

20:56:45

Pilar Ayuso

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

20:56:28

Felszólalás vége

20:58:28

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

20:58:02

Felszólalás vége

20:58:15

Damiano Zoffoli

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

20:58:06

Felszólalás vége

20:59:43

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:59:12

Felszólalás vége

20:59:30

Eleonora Forenza

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

20:59:21

Felszólalás vége

21:00:54

Evelyne Gebhardt

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

21:00:27

Felszólalás vége

21:00:42

Lampros Fountoulis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

21:00:33

Felszólalás vége

21:02:08

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

21:01:42

Felszólalás vége

21:01:53

Lukas Mandl

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

21:01:46

Felszólalás vége

21:03:53

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

21:03:15

Felszólalás vége

21:03:41

Soledad Cabezón Ruiz

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

21:03:32

Felszólalás vége

21:05:03

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

21:04:37

Felszólalás vége

21:04:54

Giovanni La Via

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:05

Felszólalás kezdete

21:04:47

Felszólalás vége

21:06:52

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

21:06:27

Felszólalás vége

21:07:07

Stanislav Polčák

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

21:06:56

Felszólalás vége

21:08:38

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

21:08:10

Felszólalás vége

21:08:28

Ruža Tomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

21:08:20

Felszólalás vége

21:09:50

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

21:09:24

Felszólalás vége

21:09:43

Linnéa Engström

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

21:09:35

Felszólalás vége

21:11:09

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

21:10:43

Felszólalás vége

21:11:06

Kateřina Konečná

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

21:10:56

Felszólalás vége

21:12:28

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

21:12:00

Felszólalás vége

21:12:22

Georgios Epitideios

Szerep : NI

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

21:12:11

Felszólalás vége

21:13:47

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

21:13:20

Felszólalás vége

21:13:35

Igor Šoltes

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

21:13:27

Felszólalás vége

21:15:04

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

21:14:38

Felszólalás vége

21:15:02

Karmenu Vella

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

21:14:58

Felszólalás vége

21:16:17