Multimédiás tartalom vitánként

2019. március 12., kedd

09:00 - 09:00 Az ülésszak megnyitása

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:00:40

Felszólalás vége

09:00:50

09:00 - 09:00

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

09:00:38

Felszólalás vége

09:00:45

09:00 - 09:00 Az ülés megnyitása

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:05

Felszólalás kezdete

09:00:50

Felszólalás vége

09:00:55

09:00 - 09:03 Sürgősségi eljárás alkalmazására irányuló kérelem (az eljárási szabályzat 154. cikke): lásd a jegyzokönyvet

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:02:51

Felszólalás kezdete

09:00:50

Felszólalás vége

09:03:41

09:03 - 09:03 A napirend módosítása: lásd a jegyzokönyvet

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

09:03:16

Felszólalás vége

09:04:01

09:03 - 10:06 A nemek egyensúlya a gazdasági és monetáris terület álláshelyeire való uniós jelölések vonatkozásában (vita)

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

09:03:54

Felszólalás vége

09:05:40

Melania Gabriela Ciot

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:04:22

Felszólalás kezdete

09:05:32

Felszólalás vége

09:09:55

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

09:09:30

Felszólalás vége

09:09:50

Věra Jourová

Szerep : Bizottság

Időtartam

00:04:54

Felszólalás kezdete

09:09:41

Felszólalás vége

09:14:35

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:14:10

Felszólalás vége

09:14:34

Esther de Lange

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:55

Felszólalás kezdete

09:14:22

Felszólalás vége

09:17:17

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:16:51

Felszólalás vége

09:17:11

Mercedes Bresso

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

09:17:01

Felszólalás vége

09:19:08

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:18:42

Felszólalás vége

09:18:57

Ulrike Trebesius

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

09:18:49

Felszólalás vége

09:21:12

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:20:46

Felszólalás vége

09:21:00

Nils Torvalds

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

09:20:51

Felszólalás vége

09:23:05

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:22:40

Felszólalás vége

09:22:56

Sven Giegold

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

09:22:51

Felszólalás vége

09:24:02

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:23:56

Felszólalás vége

09:24:13

Marisa Matias

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

09:24:01

Felszólalás vége

09:25:39

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

09:25:12

Felszólalás vége

09:25:32

Mireille D'Ornano

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:56

Felszólalás kezdete

09:25:22

Felszólalás vége

09:28:19

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:27:52

Felszólalás vége

09:28:06

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

09:27:58

Felszólalás vége

09:29:43

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

09:29:15

Felszólalás vége

09:29:55

Hilde Vautmans

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

09:29:38

Felszólalás vége

09:30:12

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

09:30:08

Felszólalás vége

09:30:46

Hilde Vautmans

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:30:39

Felszólalás vége

09:31:07

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:30:55

Felszólalás vége

09:31:10

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

09:31:00

Felszólalás vége

09:31:44

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

09:31:36

Felszólalás vége

09:32:18

Markus Ferber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

09:32:13

Felszólalás vége

09:34:09

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

09:33:43

Felszólalás vége

09:34:21

Pervenche Berès

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:42

Felszólalás kezdete

09:34:08

Felszólalás vége

09:36:51

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

09:36:27

Felszólalás vége

09:36:53

Mirosław Piotrowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:04

Felszólalás kezdete

09:36:42

Felszólalás vége

09:38:46

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:38:20

Felszólalás vége

09:38:43

Sophia in 't Veld

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

09:38:29

Felszólalás vége

09:40:16

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:47

Felszólalás kezdete

09:39:52

Felszólalás vége

09:40:39

Molly Scott Cato

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:40:19

Felszólalás vége

09:41:51

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:41:25

Felszólalás vége

09:41:43

Miguel Viegas

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:03

Felszólalás kezdete

09:41:34

Felszólalás vége

09:43:38

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:43:12

Felszólalás vége

09:43:31

Rosa Estaràs Ferragut

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

09:43:22

Felszólalás vége

09:45:00

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

09:44:34

Felszólalás vége

09:45:05

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

09:44:51

Felszólalás vége

09:45:39

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:45:30

Felszólalás vége

09:45:41

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

09:45:36

Felszólalás vége

09:46:11

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:46:01

Felszólalás vége

09:46:20

Rosa Estaràs Ferragut

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:46:07

Felszólalás vége

09:46:16

Patrizia Toia

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

09:46:11

Felszólalás vége

09:47:52

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:47:27

Felszólalás vége

09:47:45

Ernest Urtasun

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

09:47:36

Felszólalás vége

09:49:04

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

09:48:38

Felszólalás vége

09:49:08

Sirpa Pietikäinen

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

09:48:56

Felszólalás vége

09:50:34

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:50:08

Felszólalás vége

09:50:31

Vilija Blinkevičiūtė

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

09:50:22

Felszólalás vége

09:51:58

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:51:36

Felszólalás vége

09:51:53

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:51:46

Felszólalás vége

09:53:18

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:52:51

Felszólalás vége

09:53:10

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

09:53:01

Felszólalás vége

09:54:44

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:54:18

Felszólalás vége

09:54:41

Izaskun Bilbao Barandica

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

09:54:32

Felszólalás vége

09:56:10

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:55:45

Felszólalás vége

09:56:05

Bill Etheridge

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

09:55:56

Felszólalás vége

09:57:27

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:57:00

Felszólalás vége

09:57:19

Anneli Jäätteenmäki

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:57:10

Felszólalás vége

09:58:42

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

09:58:21

Felszólalás vége

09:59:52

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:06:21

Felszólalás kezdete

09:59:43

Felszólalás vége

10:06:04

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:05:39

Felszólalás vége

10:05:59

Melania Gabriela Ciot

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

10:05:51

Felszólalás vége

10:06:35

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:06:27

Felszólalás vége

10:06:55

10:09 - 10:09

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:09:21

Felszólalás vége

10:09:40

10:09 - 12:19 Vita a Szlovák Köztársaság miniszterelnökével, Peter Pellegrinivel Európa jövőjéről (vita)

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:02:58

Felszólalás kezdete

10:09:46

Felszólalás vége

10:12:45

Peter Pellegrini

Szerep : Prime Minister Slovak Republic

Időtartam

00:26:07

Felszólalás kezdete

10:12:19

Felszólalás vége

10:38:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

10:37:59

Felszólalás vége

10:38:24

Jean-Claude Juncker

Szerep : Biztos

Időtartam

00:09:54

Felszólalás kezdete

10:38:17

Felszólalás vége

10:48:11

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

10:47:44

Felszólalás vége

10:48:13

Esteban González Pons

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:08

Felszólalás kezdete

10:48:02

Felszólalás vége

10:54:10

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:53:44

Felszólalás vége

10:54:04

Josef Weidenholzer

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:38

Felszólalás kezdete

10:53:56

Felszólalás vége

10:59:34

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:59:06

Felszólalás vége

10:59:23

Jana Žitňanská

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

10:59:14

Felszólalás vége

11:01:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

11:00:57

Felszólalás vége

11:01:20

Sophia in 't Veld

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:05:54

Felszólalás kezdete

11:01:08

Felszólalás vége

11:07:02

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:06:31

Felszólalás vége

11:06:49

Ska Keller

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:36

Felszólalás kezdete

11:06:43

Felszólalás vége

11:11:19

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:11:11

Felszólalás vége

11:11:30

Kateřina Konečná

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:30

Felszólalás kezdete

11:11:23

Felszólalás vége

11:16:53

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:16:24

Felszólalás vége

11:16:44

Rolandas Paksas

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:51

Felszólalás kezdete

11:16:31

Felszólalás vége

11:20:22

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:19:50

Felszólalás vége

11:20:08

Marcel de Graaff

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:04:56

Felszólalás kezdete

11:19:56

Felszólalás vége

11:24:53

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:24:25

Felszólalás vége

11:24:43

Kazimierz Michał Ujazdowski

Szerep : NI

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

11:24:31

Felszólalás vége

11:26:32

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

11:26:02

Felszólalás vége

11:26:31

Peter Pellegrini

Szerep : Prime Minister Slovak Republic

Időtartam

00:10:05

Felszólalás kezdete

11:26:06

Felszólalás vége

11:36:12

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:35:48

Felszólalás vége

11:36:04

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

11:36:04

Felszólalás vége

11:37:45

Babette Winter

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

11:37:28

Felszólalás vége

11:39:13

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:39:05

Felszólalás vége

11:39:17

Hans-Olaf Henkel

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

11:39:14

Felszólalás vége

11:40:41

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

11:40:13

Felszólalás vége

11:40:38

Romeo Franz

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

11:40:34

Felszólalás vége

11:42:22

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

11:41:57

Felszólalás vége

11:42:35

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

11:42:20

Felszólalás vége

11:44:17

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:43:42

Felszólalás vége

11:44:02

Patrick O'Flynn

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

11:43:49

Felszólalás vége

11:45:24

Eduard Kukan

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

11:45:02

Felszólalás vége

11:46:58

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:46:28

Felszólalás vége

11:46:39

Ivan Štefanec

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

11:46:34

Felszólalás vége

11:48:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:47:50

Felszólalás vége

11:48:09

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

11:48:03

Felszólalás vége

11:50:12

Peter Pellegrini

Szerep : Prime Minister Slovak Republic

Időtartam

00:03:48

Felszólalás kezdete

11:49:30

Felszólalás vége

11:53:18

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

11:52:53

Felszólalás vége

11:53:00

Marek Jurek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:57

Felszólalás kezdete

11:52:56

Felszólalás vége

11:54:53

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

11:54:17

Felszólalás vége

11:54:48

Jaromír Štětina

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

11:54:21

Felszólalás vége

11:55:26

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:55:04

Felszólalás vége

11:55:13

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:55:08

Felszólalás vége

11:56:50

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:56:23

Felszólalás vége

11:56:32

Monika Smolková

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

11:56:28

Felszólalás vége

11:57:59

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:57:32

Felszólalás vége

11:57:45

Charles Tannock

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:57:35

Felszólalás vége

11:59:12

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:58:44

Felszólalás vége

11:59:01

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

11:58:49

Felszólalás vége

12:00:24

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:59:57

Felszólalás vége

12:00:10

Alojz Peterle

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:49

Felszólalás kezdete

12:00:03

Felszólalás vége

12:00:52

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:00:39

Felszólalás vége

12:00:53

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

12:00:45

Felszólalás vége

12:02:17

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:01:49

Felszólalás vége

12:02:09

Joachim Starbatty

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

12:01:58

Felszólalás vége

12:03:44

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:03:18

Felszólalás vége

12:03:31

Tomáš Zdechovský

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

12:03:23

Felszólalás vége

12:04:58

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:04:34

Felszólalás vége

12:04:42

Peter Pellegrini

Szerep : Prime Minister Slovak Republic

Időtartam

00:03:44

Felszólalás kezdete

12:04:37

Felszólalás vége

12:08:21

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:07:52

Felszólalás vége

12:08:07

Ruža Tomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

12:07:57

Felszólalás vége

12:09:37

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:09:11

Felszólalás vége

12:09:21

Richard Sulík

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:09:20

Felszólalás vége

12:11:14

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:10:47

Felszólalás vége

12:10:55

Arne Lietz

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

12:10:52

Felszólalás vége

12:12:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:12:00

Felszólalás vége

12:12:11

Branislav Škripek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

12:12:03

Felszólalás vége

12:13:51

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:13:24

Felszólalás vége

12:13:41

Peter Pellegrini

Szerep : Prime Minister Slovak Republic

Időtartam

00:05:30

Felszólalás kezdete

12:13:35

Felszólalás vége

12:19:06

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:18:39

Felszólalás vége

12:19:05

12:28 - 12:30

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

12:28:40

Felszólalás vége

12:30:51

12:30 - 12:33 Az ülés folytatása

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

12:30:26

Felszólalás vége

12:31:30

Pina Picierno

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

12:31:15

Felszólalás vége

12:32:54

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

12:32:26

Felszólalás vége

12:32:58

12:32 - 13:03 Szavazások órája

12:32 - 12:32 Monika Hohlmeier mentelmi jogának felfüggesztésére irányuló kérelem (A8-0165/2019 - Jean-Marie Cavada) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:32:43

Felszólalás vége

12:32:54

12:32 - 12:34 Jean-Marie Le Pen parlamenti mentelmi jogának felfüggesztésére irányuló kérelem (A8-0167/2019 - Kostas Chrysogonos) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

12:32:53

Felszólalás vége

12:34:49

Marie-ChristineArnautu

Szerep : ENF

Időtartam

00:00:46

Felszólalás kezdete

12:32:59

Felszólalás vége

12:33:45

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

12:33:35

Felszólalás vége

12:34:07

Jean-MarieCavada

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

12:34:02

Felszólalás vége

12:34:34

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:34:26

Felszólalás vége

12:34:53

12:34 - 12:35 Dominique Bilde mentelmi jogának felfüggesztésére irányuló kérelem (A8-0166/2019 - Kostas Chrysogonos) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

12:34:44

Felszólalás vége

12:36:51

12:35 - 12:37 A Parlament eljárási szabályzata 159. cikke alkalmazásának kiterjesztése a kilencedik parlamenti ciklus végéig (B8-0147/2019) (szavazás)

RužaTomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

12:35:05

Felszólalás vége

12:36:50

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

12:35:06

Felszólalás vége

12:35:10

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:50

Felszólalás kezdete

12:36:26

Felszólalás vége

12:37:17

12:37 - 12:38 Elektronikus áruszállítási információk (A8-0060/2019 - Claudia Schmidt) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

12:37:04

Felszólalás vége

12:37:26

DavidCoburn

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

12:37:18

Felszólalás vége

12:38:00

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

12:37:43

Felszólalás vége

12:38:45

12:38 - 12:38 Az erdészeti jogszabályok végrehajtásáról, az erdészeti irányításról és az erdészeti termékek kereskedelméről szóló, az EU és Vietnam közötti önkéntes partnerségi megállapodás (A8-0083/2019 - Heidi Hautala) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

12:38:31

Felszólalás vége

12:39:02

12:38 - 12:39 Az erdészeti jogszabályok végrehajtásáról, az erdészeti irányításról és az erdészeti termékek kereskedelméről szóló, az EU és Vietnam közötti önkéntes partnerségi megállapodás (állásfoglalás) (A8-0093/2019 - Heidi Hautala) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

12:38:53

Felszólalás vége

12:39:16

12:39 - 12:39 A személyes adatok gépi feldolgozása során az egyének védelméről szóló egyezményt módosító jegyzőkönyv (A8-0070/2019 - József Nagy) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

12:39:08

Felszólalás vége

12:39:39

12:39 - 12:39 Az Európa Tanácsnak a labdarúgó-mérkőzéseken és egyéb sporteseményeken megvalósítandó integrált biztonsági, védelmi és szolgáltatási megközelítésről szóló egyezményéhez történő tagállami csatlakozás engedélyezése (A8-0080/2019 - Sylvia-Yvonne Kaufmann) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

12:39:30

Felszólalás vége

12:40:04

12:39 - 12:40 Az EU és Kína közötti, a tengeri szállításról szóló megállapodást módosító jegyzőkönyv (Horvátország csatlakozása) (A8-0168/2019 - Francisco Assis) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:39:54

Felszólalás vége

12:40:22

12:40 - 12:40 Az EU–Egyiptom euromediterrán megállapodás (Horvátország csatlakozása) (A8-0025/2019 - Ramona Nicole Mănescu) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:40:13

Felszólalás vége

12:40:38

12:40 - 12:40 Az EU–Türkmenisztán partnerségi és együttműködési megállapodás (A8-0072/2019 - Ramona Nicole Mănescu) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

12:40:30

Felszólalás vége

12:40:58

12:40 - 12:41 A DNS-adatokra vonatkozó, az Egyesült Királysággal való automatizált adatcsere megindításáról szóló végrehajtási határozat (A8-0092/2019 - Branislav Škripek) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

12:40:49

Felszólalás vége

12:41:16

12:41 - 12:41 A harmadik országbeli állampolgárokra vonatkozó információcsere és az Európai Bűnügyi Nyilvántartási Rendszer (ECRIS) (A8-0219/2016 - Daniel Dalton) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

12:41:08

Felszólalás vége

12:41:46

12:41 - 12:44 A harmadik országbeli állampolgárokra és a hontalan személyekre vonatkozó ítéletekkel kapcsolatos információkat birtokló tagállamok azonosítására szolgáló központosított rendszer (A8-0018/2018 - Daniel Dalton) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:41:35

Felszólalás vége

12:41:53

Juan FernandoLópez Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:57

Felszólalás kezdete

12:41:46

Felszólalás vége

12:42:44

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

12:42:28

Felszólalás vége

12:43:01

Dennisde Jong

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:42:52

Felszólalás vége

12:43:20

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:43:09

Felszólalás vége

12:43:18

DanielDalton

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:43:14

Felszólalás vége

12:43:40

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:43:32

Felszólalás vége

12:44:24

12:44 - 12:51 Az Európai Szolidaritási Testület programja (A8-0079/2019 - Michaela Šojdrová) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:07:27

Felszólalás kezdete

12:44:11

Felszólalás vége

12:51:39

12:51 - 12:51 Uniós kiberbiztonsági jogszabály (A8-0264/2018 - Angelika Niebler) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

12:51:14

Felszólalás vége

12:51:47

12:51 - 12:53 Az élelmiszer-ellátási láncban a vállalkozások közötti kapcsolatokban előforduló tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatok (A8-0309/2018 - Paolo De Castro) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:58

Felszólalás kezdete

12:51:38

Felszólalás vége

12:52:36

PaoloDe Castro

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

12:52:22

Felszólalás vége

12:53:58

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:53:33

Felszólalás vége

12:53:43

12:53 - 12:55 Az európai polgári kezdeményezés (A8-0226/2018 - György Schöpflin) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:53:38

Felszólalás vége

12:53:55

BarbaraSpinelli

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

12:53:48

Felszólalás vége

12:55:13

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:54:47

Felszólalás vége

12:55:39

12:55 - 12:56 Kulturális javak behozatala (A8-0308/2018 - Alessia Maria Mosca, Daniel Dalton) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

12:55:26

Felszólalás vége

12:56:07

12:56 - 12:57 A személyes adatok védelme az európai parlamenti választásokkal összefüggésben (A8-0435/2018 - Mercedes Bresso, Rainer Wieland) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

12:55:56

Felszólalás vége

12:56:19

GillesLebreton

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

12:56:11

Felszólalás vége

12:56:52

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

12:56:26

Felszólalás vége

12:58:11

12:57 - 12:58 A kínai technológia fokozódó uniós jelenlétéhez kapcsolódó biztonsági fenyegetések és az ezek csökkentésére irányuló lehetséges uniós szintű fellépések (B8-0153/2019, RC-B8-0154/2019, B8-0154/2019, B8-0155/2019, B8-0159/2019, B8-0160/2019, B8-0162/2019, B8-0164/2019) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:42

Felszólalás kezdete

12:57:46

Felszólalás vége

12:58:28

12:58 - 13:02 Az EU és Oroszország közötti kapcsolatok állása (A8-0073/2019 - Sandra Kalniete) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:47

Felszólalás kezdete

12:58:17

Felszólalás vége

13:01:04

ReinhardBütikofer

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

13:00:44

Felszólalás vége

13:01:24

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

13:01:09

Felszólalás vége

13:02:13

13:02 - 13:03 A konfliktusmegelőzéssel és közvetítéssel kapcsolatos uniós képesség erősítése (A8-0075/2019 - Soraya Post) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:03:33

Felszólalás kezdete

13:01:58

Felszólalás vége

13:05:32

13:05 - 13:06

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

13:05:07

Felszólalás vége

13:06:18

13:06 - 13:34 A szavazáshoz fűzött indokolások

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:06:02

Felszólalás vége

13:06:14

13:06 - 13:08 Az erdészeti jogszabályok végrehajtásáról, az erdészeti irányításról és az erdészeti termékek kereskedelméről szóló, az EU és Vietnam közötti önkéntes partnerségi megállapodás (A8-0083/2019 - Heidi Hautala)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:06:07

Felszólalás vége

13:06:24

SeánKelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

13:06:17

Felszólalás vége

13:07:48

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:07:14

Felszólalás vége

13:07:21

DanielHannan

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

13:07:21

Felszólalás vége

13:08:58

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:08:29

Felszólalás vége

13:08:46

13:08 - 13:10 Az erdészeti jogszabályok végrehajtásáról, az erdészeti irányításról és az erdészeti termékek kereskedelméről szóló, az EU és Vietnam közötti önkéntes partnerségi megállapodás (állásfoglalás) (A8-0093/2019 - Heidi Hautala)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:08:34

Felszólalás vége

13:08:46

AlexMayer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

13:08:44

Felszólalás vége

13:09:45

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

13:09:37

Felszólalás vége

13:09:58

13:09 - 13:11 A harmadik országbeli állampolgárokra vonatkozó információcsere és az Európai Bűnügyi Nyilvántartási Rendszer (ECRIS) (A8-0219/2016 - Daniel Dalton)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:09:41

Felszólalás vége

13:09:53

Bogdan AndrzejZdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

13:09:47

Felszólalás vége

13:11:18

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:10:50

Felszólalás vége

13:11:07

13:10 - 13:17 Az Európai Szolidaritási Testület programja (A8-0079/2019 - Michaela Šojdrová)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:11:01

Felszólalás vége

13:11:08

DominiqueBilde

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

13:11:03

Felszólalás vége

13:12:37

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:12:09

Felszólalás vége

13:12:19

AndrejsMamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

13:12:13

Felszólalás vége

13:13:28

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:13:09

Felszólalás vége

13:13:18

Bogdan AndrzejZdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

13:13:13

Felszólalás vége

13:14:44

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:14:17

Felszólalás vége

13:14:26

AdamSzejnfeld

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

13:14:20

Felszólalás vége

13:15:27

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:15:09

Felszólalás vége

13:15:18

José InácioFaria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

13:15:13

Felszólalás vége

13:16:43

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:16:17

Felszólalás vége

13:16:28

SeánKelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:03

Felszólalás kezdete

13:16:25

Felszólalás vége

13:17:28

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

13:17:20

Felszólalás vége

13:17:34

13:17 - 13:21 Uniós kiberbiztonsági jogszabály (A8-0264/2018 - Angelika Niebler)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:17:25

Felszólalás vége

13:17:34

NotisMarias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

13:17:29

Felszólalás vége

13:19:08

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

13:18:37

Felszólalás vége

13:18:51

Bogdan AndrzejZdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

13:18:44

Felszólalás vége

13:20:20

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:19:46

Felszólalás vége

13:19:59

SeánKelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

13:19:50

Felszólalás vége

13:21:24

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

13:20:54

Felszólalás vége

13:21:13

13:21 - 13:25 Az élelmiszer-ellátási láncban a vállalkozások közötti kapcsolatokban előforduló tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatok (A8-0309/2018 - Paolo De Castro)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:21:00

Felszólalás vége

13:21:17

AnaMiranda

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

13:21:04

Felszólalás vége

13:22:47

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:22:18

Felszólalás vége

13:22:28

NotisMarias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

13:22:21

Felszólalás vége

13:23:55

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:23:27

Felszólalás vége

13:23:37

AdamSzejnfeld

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

13:23:30

Felszólalás vége

13:25:08

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

13:24:40

Felszólalás vége

13:25:02

13:24 - 13:31 Az európai polgári kezdeményezés (A8-0226/2018 - György Schöpflin)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:24:47

Felszólalás vége

13:25:00

AnaMiranda

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

13:24:53

Felszólalás vége

13:26:30

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:26:03

Felszólalás vége

13:26:11

NotisMarias

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

13:26:06

Felszólalás vége

13:27:39

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:27:13

Felszólalás vége

13:27:20

AndrejsMamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

13:27:15

Felszólalás vége

13:28:32

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:28:14

Felszólalás vége

13:28:23

AdamSzejnfeld

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

13:28:17

Felszólalás vége

13:29:44

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:29:18

Felszólalás vége

13:29:28

José InácioFaria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

13:29:22

Felszólalás vége

13:30:57

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

13:30:31

Felszólalás vége

13:30:45

13:30 - 13:33 Az EU és Oroszország közötti kapcsolatok állása (A8-0073/2019 - Sandra Kalniete)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

13:30:37

Felszólalás vége

13:30:48

AndrejsMamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

13:30:47

Felszólalás vége

13:32:02

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:31:55

Felszólalás vége

13:32:03

MomchilNekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

13:31:58

Felszólalás vége

13:33:38

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

13:33:12

Felszólalás vége

13:33:26

13:33 - 13:34 A konfliktusmegelőzéssel és közvetítéssel kapcsolatos uniós képesség erősítése (A8-0075/2019 - Soraya Post)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:33:18

Felszólalás vége

13:33:26

AlexMayer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

13:33:26

Felszólalás vége

13:34:33

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:34:23

Felszólalás vége

13:34:34

13:34 - 13:34 Szavazathelyesbítések és szavazási szándékok: lásd a jegyzokönyvet

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:34:34

Felszólalás vége

13:34:41

15:00 - 15:01

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:00:46

Felszólalás vége

15:01:03

15:00 - 15:01 Az ülés folytatása

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

15:00:56

Felszólalás vége

15:01:26

15:01 - 15:01 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása: lásd a jegyzokönyvet

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

15:01:17

Felszólalás vége

15:01:52

15:01 - 15:43 Emberi jogi jogsértésekre vonatkozó szankciók európai rendszere (vita)

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

15:01:42

Felszólalás vége

15:02:19

Johannes Hahn

Szerep : for VPC/HR

Időtartam

00:04:08

Felszólalás kezdete

15:02:09

Felszólalás vége

15:06:17

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:05:49

Felszólalás vége

15:06:08

Sandra Kalniete

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

15:05:59

Felszólalás vége

15:07:54

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

15:07:28

Felszólalás vége

15:07:38

Ana Gomes

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

15:07:31

Felszólalás vége

15:09:47

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

15:09:18

Felszólalás vége

15:09:38

Amjad Bashir

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

15:09:33

Felszólalás vége

15:10:58

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:10:51

Felszólalás vége

15:11:04

Marietje Schaake

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:46

Felszólalás kezdete

15:10:57

Felszólalás vége

15:13:44

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:13:20

Felszólalás vége

15:13:31

Barbara Lochbihler

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

15:13:28

Felszólalás vége

15:14:58

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

15:14:40

Felszólalás vége

15:15:11

Gunnar Hökmark

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

15:14:57

Felszólalás vége

15:16:04

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

15:15:37

Felszólalás vége

15:15:57

Barbara Lochbihler

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:54

Felszólalás kezdete

15:15:44

Felszólalás vége

15:16:38

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:16:31

Felszólalás vége

15:16:43

Mylène Troszczynski

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

15:16:36

Felszólalás vége

15:18:37

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

15:17:59

Felszólalás vége

15:18:26

Laima Liucija Andrikienė

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

15:18:16

Felszólalás vége

15:19:42

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:19:16

Felszólalás vége

15:19:29

Francisco Assis

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

15:19:22

Felszólalás vége

15:20:55

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:20:28

Felszólalás vége

15:20:37

Marek Jurek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

15:20:31

Felszólalás vége

15:22:10

Ioan Mircea Paşcu

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:21:44

Felszólalás vége

15:21:59

Judith Sargentini

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

15:21:50

Felszólalás vége

15:23:28