Multimédiás tartalom vitánként

2019. március 26., kedd

09:00 - 09:00

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

09:00:00

Felszólalás vége

09:00:31

09:00 - 09:00 Az ülés megnyitása

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

09:00:24

Felszólalás vége

09:00:31

09:00 - 10:40 A szerzői jog a digitális egységes piacon

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

09:00:36

Felszólalás vége

09:01:02

Axel Voss

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:30

Felszólalás kezdete

09:01:02

Felszólalás vége

09:05:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

09:05:24

Felszólalás vége

09:05:44

Nicola Danti

Szerep : IMCO

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

09:05:36

Felszólalás vége

09:07:19

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:06:51

Felszólalás vége

09:07:09

Mariya Gabriel

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:39

Felszólalás kezdete

09:06:59

Felszólalás vége

09:10:38

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

09:10:12

Felszólalás vége

09:10:36

Zdzisław Krasnodębski

Szerep : ITRE

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

09:10:25

Felszólalás vége

09:12:19

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:11:52

Felszólalás vége

09:12:05

Marc Joulaud

Szerep : CULT

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

09:12:00

Felszólalás vége

09:13:47

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:13:21

Felszólalás vége

09:13:39

Michał Boni

Szerep : LIBE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

09:13:31

Felszólalás vége

09:15:23

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

09:14:55

Felszólalás vége

09:15:19

Pavel Svoboda

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

09:15:10

Felszólalás vége

09:17:16

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:16:48

Felszólalás vége

09:17:03

Lidia Joanna Geringer de Oedenberg

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

09:16:56

Felszólalás vége

09:18:56

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

09:18:21

Felszólalás vége

09:18:42

Sajjad Karim

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

09:18:38

Felszólalás vége

09:20:57

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

09:20:35

Felszólalás vége

09:20:42

Jens Rohde

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

09:20:39

Felszólalás vége

09:21:24

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

09:21:14

Felszólalás vége

09:21:48

Jean-Marie Cavada

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:53

Felszólalás kezdete

09:21:43

Felszólalás vége

09:24:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:24:08

Felszólalás vége

09:24:36

Julia Reda

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:47

Felszólalás kezdete

09:24:27

Felszólalás vége

09:29:14

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

09:28:47

Felszólalás vége

09:28:53

Daniel Caspary

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:00

Felszólalás kezdete

09:28:50

Felszólalás vége

09:29:50

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

09:29:25

Felszólalás vége

09:30:04

Julia Reda

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:47

Felszólalás kezdete

09:29:57

Felszólalás vége

09:30:44

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

09:30:37

Felszólalás vége

09:31:41

Jens Rohde

Szerep : question "carton bleu"

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:31:40

Felszólalás vége

09:31:56

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

09:31:49

Felszólalás vége

09:31:56

Julia Reda

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

09:31:54

Felszólalás vége

09:32:22

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:32:13

Felszólalás vége

09:32:35

Jiří Maštálka

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

09:32:26

Felszólalás vége

09:34:42

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:34:14

Felszólalás vége

09:34:26

Jonathan Arnott

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:00

Felszólalás kezdete

09:34:20

Felszólalás vége

09:37:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:36:51

Felszólalás vége

09:37:07

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:51

Felszólalás kezdete

09:37:02

Felszólalás vége

09:37:53

Jonathan Arnott

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

09:37:34

Felszólalás vége

09:38:33

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:38:14

Felszólalás vége

09:38:27

Marie-Christine Boutonnet

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

09:38:23

Felszólalás vége

09:39:55

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:39:28

Felszólalás vége

09:39:39

Lampros Fountoulis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

09:39:33

Felszólalás vége

09:41:14

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:40:44

Felszólalás vége

09:40:56

Sabine Verheyen

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

09:40:57

Felszólalás vége

09:42:48

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:42:41

Felszólalás vége

09:42:55

Virginie Rozière

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

09:42:48

Felszólalás vége

09:44:35

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:44:09

Felszólalás vége

09:44:21

Kosma Złotowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

09:44:16

Felszólalás vége

09:45:41

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:45:15

Felszólalás vége

09:45:27

Jens Rohde

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

09:45:21

Felszólalás vége

09:47:13

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:46:42

Felszólalás vége

09:46:57

Helga Trüpel

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

09:46:50

Felszólalás vége

09:48:31

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:48:03

Felszólalás vége

09:48:17

Martina Michels

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

09:48:16

Felszólalás vége

09:49:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:49:25

Felszólalás vége

09:49:36

Gerard Batten

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

09:49:36

Felszólalás vége

09:50:47

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

09:50:39

Felszólalás vége

09:50:47

Dobromir Sośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

09:50:44

Felszólalás vége

09:52:19

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:51:52

Felszólalás vége

09:52:05

Luis de Grandes Pascual

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

09:51:58

Felszólalás vége

09:53:42

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:53:14

Felszólalás vége

09:53:26

Tiemo Wölken

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

09:53:20

Felszólalás vége

09:55:03

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

09:54:35

Felszólalás vége

09:54:55

Dennis Radtke

Szerep : question "carton bleu"

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

09:54:54

Felszólalás vége

09:55:26

Tiemo Wölken

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

09:55:23

Felszólalás vége

09:55:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:55:41

Felszólalás vége

09:55:52

Bernd Lucke

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

09:55:53

Felszólalás vége

09:57:12

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:56:59

Felszólalás vége

09:57:14

Yana Toom

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

09:57:09

Felszólalás vége

09:58:48

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:58:20

Felszólalás vége

09:58:30

Max Andersson

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

09:58:30

Felszólalás vége

09:59:45

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:59:39

Felszólalás vége

09:59:48

Patrick Le Hyaric

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

09:59:43

Felszólalás vége

10:01:31

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:01:04

Felszólalás vége

10:01:16

Stanisław Żółtek

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

10:01:09

Felszólalás vége

10:02:49

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

10:02:23

Felszólalás vége

10:02:48

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

10:02:42

Felszólalás vége

10:03:21

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:03:06

Felszólalás vége

10:03:19

Jean-Marie Cavada

Szerep : ALDE

Időtartam

00:00:29

Felszólalás kezdete

10:03:15

Felszólalás vége

10:03:45

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:03:39

Felszólalás vége

10:03:54

Stanisław Żółtek

Szerep : ENF

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

10:03:49

Felszólalás vége

10:05:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:04:59

Felszólalás vége

10:05:11

Massimiliano Salini

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

10:05:05

Felszólalás vége

10:06:57

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:06:30

Felszólalás vége

10:06:43

Giorgos Grammatikakis

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

10:06:36

Felszólalás vége

10:08:35

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:08:08

Felszólalás vége

10:08:19

Richard Sulík

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:08:13

Felszólalás vége

10:09:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

10:09:26

Felszólalás vége

10:09:34

Franc Bogovič

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

10:09:29

Felszólalás vége

10:11:13

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:10:47

Felszólalás vége

10:11:00

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

10:10:53

Felszólalás vége

10:12:34

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:12:07

Felszólalás vége

10:12:35

Paul Rübig

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

10:12:26

Felszólalás vége

10:12:50

Marisa Matias

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:00:39

Felszólalás kezdete

10:12:43

Felszólalás vége

10:13:23

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

10:13:14

Felszólalás vége

10:14:03

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

10:13:48

Felszólalás vége

10:14:19

Paul Rübig

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

10:14:10

Felszólalás vége

10:14:54

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:14:33

Felszólalás vége

10:14:53

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:14:41

Felszólalás vége

10:14:53

Santiago Fisas Ayxelà

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

10:14:49

Felszólalás vége

10:16:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:15:54

Felszólalás vége

10:16:04

Evelyn Regner

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

10:16:02

Felszólalás vége

10:17:34

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:06

Felszólalás kezdete

10:17:29

Felszólalás vége

10:17:35

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

10:17:32

Felszólalás vége

10:19:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:18:41

Felszólalás vége

10:19:01

Kateřina Konečná

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:00:49

Felszólalás kezdete

10:18:54

Felszólalás vége

10:19:43

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:53

Felszólalás kezdete

10:19:27

Felszólalás vége

10:20:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:20:03

Felszólalás vége

10:20:13

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:20:09

Felszólalás vége

10:21:44

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:21:12

Felszólalás vége

10:21:29

António Marinho e Pinto

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

10:21:25

Felszólalás vége

10:22:58

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:22:32

Felszólalás vége

10:22:44

João Pimenta Lopes

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

10:22:38

Felszólalás vége

10:24:10

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:23:43

Felszólalás vége

10:23:56

Henna Virkkunen

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

10:23:54

Felszólalás vége

10:26:07

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:25:40

Felszólalás vége

10:25:50

Evelyne Gebhardt

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

10:25:46

Felszólalás vége

10:27:18

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:26:51

Felszólalás vége

10:27:02

Silvia Costa

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

10:27:08

Felszólalás vége

10:29:01

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

10:27:48

Felszólalás vége

10:28:29

Silvia Costa

Szerep : S&D

Időtartam

00:00:58

Felszólalás kezdete

10:28:11

Felszólalás vége

10:29:10

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

10:28:53

Felszólalás vége

10:29:38

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

10:29:25

Felszólalás vége

10:30:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:30:26

Felszólalás vége

10:30:37

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

10:30:31

Felszólalás vége

10:32:08

Pavel Telička

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

10:31:15

Felszólalás vége

10:31:46

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:31:36

Felszólalás vége

10:31:52

Nicola Caputo

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

10:31:44

Felszólalás vége

10:33:12

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

10:32:46

Felszólalás vége

10:32:54

Clara Aguilera

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

10:32:53

Felszólalás vége

10:34:24

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:33:56

Felszólalás vége

10:34:09

Julie Ward

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

10:34:05

Felszólalás vége

10:35:35

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:35:15

Felszólalás vége

10:35:26

Andrus Ansip

Szerep : Biztos

Időtartam

00:03:11

Felszólalás kezdete

10:35:21

Felszólalás vége

10:38:32

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

10:38:04

Felszólalás vége

10:38:29

Axel Voss

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

10:38:23

Felszólalás vége

10:40:14

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:40:08

Felszólalás vége

10:40:29

10:40 - 11:45 Az Európai Regionális Fejlesztési Alap és a Kohéziós Alap (vita)

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

10:40:26

Felszólalás vége

10:40:51

Andrea Cozzolino

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:49

Felszólalás kezdete

10:40:43

Felszólalás vége

10:45:32

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:45:03

Felszólalás vége

10:45:21

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:05:09

Felszólalás kezdete

10:45:12

Felszólalás vége

10:50:21

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

10:49:54

Felszólalás vége

10:50:35

Jan Olbrycht

Szerep : BUDG

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:50:21

Felszólalás vége

10:51:56

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:51:30

Felszólalás vége

10:51:47

Derek Vaughan

Szerep : CONT

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

10:51:37

Felszólalás vége

10:53:22

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:52:55

Felszólalás vége

10:53:11

Kateřina Konečná

Szerep : ENVI

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:53:02

Felszólalás vége

10:54:44

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:54:18

Felszólalás vége

10:54:40

Christine Revault d'Allonnes Bonnefoy

Szerep : TRAN

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

10:54:28

Felszólalás vége

10:56:15

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

10:55:47

Felszólalás vége

10:56:26

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

10:56:14

Felszólalás vége

10:57:55

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:57:29

Felszólalás vége

10:57:51

Ramón Luis Valcárcel Siso

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

10:57:40

Felszólalás vége

11:00:13

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

10:59:47

Felszólalás vége

11:00:12

Victor Boştinaru

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

11:00:07

Felszólalás vége

11:01:26

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:01:20

Felszólalás vége

11:01:38

Raffaele Fitto

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

11:01:28

Felszólalás vége

11:03:13

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:02:47

Felszólalás vége

11:03:02

Iskra Mihaylova

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

11:02:52

Felszólalás vége

11:05:34

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:05:08

Felszólalás vége

11:05:28

Davor Škrlec

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

11:05:19

Felszólalás vége

11:07:08

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

11:06:40

Felszólalás vége

11:07:40

Martina Michels

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:07:00

Felszólalás vége

11:08:38

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

11:08:32

Felszólalás vége

11:09:06

Rosa D'Amato

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

11:08:43

Felszólalás vége

11:10:17

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

11:09:50

Felszólalás vége

11:10:14

Olaf Stuger

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

11:09:56

Felszólalás vége

11:11:12

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

11:10:54

Felszólalás vége

11:11:27

Lambert van Nistelrooij

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:49

Felszólalás kezdete

11:11:19

Felszólalás vége

11:12:09

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:11:57

Felszólalás vége

11:12:07

Olaf Stuger

Szerep : ENF

Időtartam

00:00:58

Felszólalás kezdete

11:11:59

Felszólalás vége

11:12:57

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:12:42

Felszólalás vége

11:13:00

Kostas Papadakis

Szerep : NI

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:12:51

Felszólalás vége

11:14:30

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:14:03

Felszólalás vége

11:14:20

Lambert van Nistelrooij

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

11:14:11

Felszólalás vége

11:16:24

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

11:15:58

Felszólalás vége

11:16:25

Liliana Rodrigues

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:16:14

Felszólalás vége

11:17:52

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:17:25

Felszólalás vége

11:17:43

Ruža Tomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

11:17:34

Felszólalás vége

11:19:08

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:18:42

Felszólalás vége

11:18:57

Younous Omarjee

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

11:18:48

Felszólalás vége

11:20:21

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:19:55

Felszólalás vége

11:20:12

Franc Bogovič

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:10

Felszólalás kezdete

11:20:01

Felszólalás vége

11:22:11

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

11:21:44

Felszólalás vége

11:22:07

Michela Giuffrida

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:21:51

Felszólalás vége

11:23:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:23:06

Felszólalás vége

11:23:23

Daniel Buda

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

11:23:10

Felszólalás vége

11:24:40

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:24:15

Felszólalás vége

11:24:35

Louis-Joseph Manscour

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

11:24:23

Felszólalás vége

11:26:02

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:25:35

Felszólalás vége

11:25:54

Cláudia Monteiro de Aguiar

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

11:25:44

Felszólalás vége

11:27:30

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:27:03

Felszólalás vége

11:27:18

Tonino Picula

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:27:09

Felszólalás vége

11:28:49

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:28:20

Felszólalás vége

11:28:40

Kerstin Westphal

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

11:28:28

Felszólalás vége

11:30:18

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:29:52

Felszólalás vége

11:30:06

Iratxe García Pérez

Szerep : LIBE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

11:29:58

Felszólalás vége

11:31:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

11:31:05

Felszólalás vége

11:31:41

Francisco José Millán Mon

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:31:28

Felszólalás vége

11:33:05

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:32:39

Felszólalás vége

11:32:56

José Blanco López

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

11:32:48

Felszólalás vége

11:34:21

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:33:55

Felszólalás vége

11:34:07

Krzysztof Hetman

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

11:34:00

Felszólalás vége

11:35:15

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

11:34:57

Felszólalás vége

11:35:17

Jude Kirton-Darling

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:35:08

Felszólalás vége

11:36:49

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:36:20

Felszólalás vége

11:36:36

Ivana Maletić

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

11:36:28

Felszólalás vége

11:37:58

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:37:32

Felszólalás vége

11:37:47

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

11:37:39

Felszólalás vége

11:39:12

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

11:38:44

Felszólalás vége

11:39:15

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:13

Felszólalás kezdete

11:39:04

Felszólalás vége

11:43:18

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

11:42:50

Felszólalás vége

11:43:12

Andrea Cozzolino

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

11:42:59

Felszólalás vége

11:45:34

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

11:45:07

Felszólalás vége

11:45:41

11:45 - 12:26 Digitálistartalom-szolgáltatásra irányuló szerződések - Áruk értékesítésére irányuló szerződések (vita)

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

11:45:41

Felszólalás vége

11:46:06

Evelyne Gebhardt

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:28

Felszólalás kezdete

11:46:03

Felszólalás vége

11:50:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

11:50:19

Felszólalás vége

11:50:33

Axel Voss

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:17

Felszólalás kezdete

11:50:36

Felszólalás vége

11:54:53

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:54:45

Felszólalás vége

11:55:00

Pascal Arimont

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:14

Felszólalás kezdete

11:54:56

Felszólalás vége

11:59:10

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

11:59:04

Felszólalás vége

11:59:25

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:13

Felszólalás kezdete

11:59:14

Felszólalás vége

12:03:27

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:03:01

Felszólalás vége

12:03:21

Heidi Hautala

Szerep : Rap avis JURI

Időtartam

00:01:13

Felszólalás kezdete

12:03:17

Felszólalás vége

12:04:30

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:04:24

Felszólalás vége

12:04:41

Eva Maydell

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

12:04:32

Felszólalás vége

12:06:32

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:06:02

Felszólalás vége

12:06:22

Virginie Rozière

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

12:06:11

Felszólalás vége

12:08:25

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:07:58

Felszólalás vége

12:08:18

Daniel Dalton

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

12:08:13

Felszólalás vége

12:09:20

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:09:12

Felszólalás vége

12:09:27

Dita Charanzová

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

12:09:23

Felszólalás vége

12:10:42

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:10:35

Felszólalás vége

12:10:51

Marco Zullo

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:06

Felszólalás kezdete

12:10:42

Felszólalás vége

12:12:48

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:12:19

Felszólalás vége

12:12:38

Mylène Troszczynski

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

12:12:27

Felszólalás vége

12:14:12

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:13:44

Felszólalás vége

12:14:00

Carlos Coelho

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

12:13:51

Felszólalás vége

12:15:37

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:15:07

Felszólalás vége

12:15:23

Lucy Anderson

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

12:15:14

Felszólalás vége

12:16:53

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:16:24

Felszólalás vége

12:16:40

Antanas Guoga

Szerep : PPE

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:16:35

Felszólalás vége

12:17:27

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:17:19

Felszólalás vége

12:17:36

Christel Schaldemose

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

12:17:25

Felszólalás vége

12:18:55

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:18:28

Felszólalás vége

12:18:43

Dariusz Rosati

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

12:18:35

Felszólalás vége

12:20:15

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

12:19:49

Felszólalás vége

12:20:13

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

12:19:59

Felszólalás vége

12:21:36

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:21:10

Felszólalás vége

12:21:22

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

12:21:15

Felszólalás vége

12:22:48

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:22:21

Felszólalás vége

12:22:36

Věra Jourová

Szerep : Biztos

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

12:22:27

Felszólalás vége

12:23:58

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:23:31

Felszólalás vége

12:23:47

Evelyne Gebhardt

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

12:23:39

Felszólalás vége

12:25:16

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:24:50

Felszólalás vége

12:25:06

Axel Voss

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

12:24:57

Felszólalás vége

12:26:32

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:26:05

Felszólalás vége

12:26:19

Pascal Arimont

Szerep : Előadó

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

12:26:15

Felszólalás vége

12:26:46

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:26:38

Felszólalás vége

12:26:57

12:29 - 12:32

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

12:29:48

Felszólalás vége

12:31:27

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:32:02

Felszólalás vége

12:32:21

12:32 - 12:32 Az ülés folytatása

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:32:14

Felszólalás vége

12:32:30

12:32 - 12:34 Elfogadhatatlanság megállapítására irányuló indítvány (az eljárási szabályzat 187. cikke)

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

12:32:23

Felszólalás vége

12:34:40

12:34 - 13:28 Szavazások órája

12:34 - 12:34 Jørn Dohrmann mentelmi jogának felfüggesztésére irányuló kérelem (A8-0178/2019 - Evelyn Regner) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

12:34:16

Felszólalás vége

12:34:43

12:34 - 12:35 A fogyasztók kollektív érdekeinek védelmére irányuló képviseleti eljárások (A8-0447/2018 - Geoffroy Didier) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

12:34:34

Felszólalás vége

12:35:19

12:35 - 12:35 EU–Izrael euromediterrán megállapodás (Horvátország csatlakozása) (A8-0164/2019 - Cristian Dan Preda) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:38

Felszólalás kezdete

12:35:07

Felszólalás vége

12:35:46

12:35 - 12:35 EU–Üzbegisztán átfogó megállapodás (A8-0149/2019 - David McAllister) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

12:35:35

Felszólalás vége

12:36:03

12:35 - 12:37 Az évszakokhoz kapcsolódó óraátállítás megszüntetése (A8-0169/2019 - Marita Ulvskog) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

12:35:54

Felszólalás vége

12:37:29

12:37 - 12:37 A villamos energia belső piacára vonatkozó közös szabályok (A8-0044/2018 - Jerzy Buzek) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

12:37:04

Felszólalás vége

12:37:48

12:37 - 12:38 A villamos energia belső piaca (A8-0042/2018 - Jerzy Buzek) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

12:37:36

Felszólalás vége

12:38:13

12:38 - 12:38 Az Energiaszabályozók Európai Uniós Együttműködési Ügynöksége (A8-0040/2018 - Morten Helveg Petersen) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

12:38:03

Felszólalás vége

12:38:41

12:38 - 12:39 A kockázatokra való felkészülés a villamosenergia-ágazatban (A8-0039/2018 - Flavio Zanonato) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

12:38:30

Felszólalás vége

12:39:05

Antonio Tajani

Szerep : PT

Időtartam

00:07:26

Felszólalás kezdete

12:38:55

Felszólalás vége

12:46:21

12:46 - 12:52 A szerzői jog a digitális egységes piacon (A8-0245/2018 - Axel Voss) (szavazás)

MichelReimon

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

12:45:56

Felszólalás vége

12:47:25

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

12:46:57

Felszólalás vége

12:48:24

EvelynRegner

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

12:48:04

Felszólalás vége

12:49:14

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:03:15

Felszólalás kezdete

12:49:06

Felszólalás vége

12:52:21

12:52 - 12:52 Digitálistartalom-szolgáltatásra irányuló szerződések (A8-0375/2017 - Evelyne Gebhardt, Axel Voss) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:51:56

Felszólalás vége

12:52:48

12:52 - 12:53 Áruk értékesítésére irányuló szerződések (A8-0043/2018 - Pascal Arimont) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

12:52:36

Felszólalás vége

12:53:12

12:53 - 12:53 Halászat a GFCM (Földközi-tengeri Általános Halászati Bizottság) megállapodás területén (A8-0381/2018 - Linnéa Engström) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:58

Felszólalás kezdete

12:53:02

Felszólalás vége

12:54:00

12:53 - 12:54 A környezetvédelmi politika területén a jelentéstételi kötelezettségek összehangolása (A8-0324/2018 - Adina-Ioana Vălean) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

12:53:46

Felszólalás vége

12:54:19

12:54 - 12:54 A vezetőfülkék esetében engedélyezett legnagyobb hosszúságra vonatkozó különös szabályok (A8-0042/2019 - Karima Delli) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

12:54:10

Felszólalás vége

12:54:51

12:54 - 12:58 A karbonszegénységi referenciamutatók és a karboncsökkentési referenciamutatók (A8-0483/2018 - Neena Gill) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:54:40

Felszólalás vége

12:54:57

NeenaGill

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

12:54:55

Felszólalás vége

12:57:14

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

12:56:50

Felszólalás vége

12:58:24

12:58 - 12:59 Az európai területi együttműködési célkitűzésre (Interreg) vonatkozó egyedi rendelkezések (A8-0470/2018 - Pascal Arimont) (szavazás)

AntonioTajani

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

12:57:59

Felszólalás vége

12:58:23

PascalArimont

Szerep : Előadó

Időtartam

00:00:59

Felszólalás kezdete

12:58:14

Felszólalás vége

12:59:13