Multimédiás tartalom vitánként

2019. március 28., csütörtök

09:00 - 09:00

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

09:00:12

Felszólalás vége

09:00:44

09:00 - 09:00 Az ülés megnyitása

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:00:35

Felszólalás vége

09:00:50

09:00 - 09:44 A Kreatív Európa program (2021–2027) létrehozása (vita)

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

09:00:43

Felszólalás vége

09:01:24

Silvia Costa

Szerep : Előadó

Időtartam

00:05:07

Felszólalás kezdete

09:01:13

Felszólalás vége

09:06:21

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:05:57

Felszólalás vége

09:06:08

Marianne Thyssen

Szerep : A Bizottság tagja

Időtartam

00:04:37

Felszólalás kezdete

09:06:07

Felszólalás vége

09:10:44

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:10:38

Felszólalás vége

09:10:52

John Howarth

Szerep : Rap avis BUDG

Időtartam

00:01:24

Felszólalás kezdete

09:10:50

Felszólalás vége

09:12:14

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

09:12:08

Felszólalás vége

09:12:29

Bogusław Sonik

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:38

Felszólalás kezdete

09:12:21

Felszólalás vége

09:15:00

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:14:33

Felszólalás vége

09:14:46

Julie Ward

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

09:14:43

Felszólalás vége

09:16:08

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:16:01

Felszólalás vége

09:16:16

Ralph Packet

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

09:16:08

Felszólalás vége

09:17:45

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:17:19

Felszólalás vége

09:17:30

Mircea Diaconu

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

09:17:24

Felszólalás vége

09:20:05

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:19:40

Felszólalás vége

09:19:53

Helga Trüpel

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:12

Felszólalás kezdete

09:19:51

Felszólalás vége

09:21:03

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:20:56

Felszólalás vége

09:21:06

João Pimenta Lopes

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

09:21:00

Felszólalás vége

09:22:31

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:22:04

Felszólalás vége

09:22:17

Isabella Adinolfi

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

09:22:09

Felszólalás vége

09:23:59

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:23:33

Felszólalás vége

09:23:49

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:02

Felszólalás kezdete

09:23:44

Felszólalás vége

09:24:47

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

09:24:31

Felszólalás vége

09:24:40

Isabella Adinolfi

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:06

Felszólalás kezdete

09:24:33

Felszólalás vége

09:25:39

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:25:23

Felszólalás vége

09:25:34

Dominique Bilde

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

09:25:26

Felszólalás vége

09:27:07

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:26:38

Felszólalás vége

09:26:50

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:04

Felszólalás kezdete

09:26:45

Felszólalás vége

09:28:50

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

09:28:23

Felszólalás vége

09:28:35

Luigi Morgano

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

09:28:29

Felszólalás vége

09:30:26

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

09:29:24

Felszólalás vége

09:30:17

Joachim Starbatty

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

09:30:09

Felszólalás vége

09:31:24

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:31:15

Felszólalás vége

09:31:29

Patrick O'Flynn

Szerep : EFDD

Időtartam

00:02:58

Felszólalás kezdete

09:31:20

Felszólalás vége

09:34:18

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:33:54

Felszólalás vége

09:34:05

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

09:33:58

Felszólalás vége

09:36:06

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:35:38

Felszólalás vége

09:35:51

Monika Smolková

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

09:35:43

Felszólalás vége

09:37:21

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

09:36:54

Felszólalás vége

09:37:16

Francisco José Millán Mon

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

09:37:05

Felszólalás vége

09:38:41

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:38:14

Felszólalás vége

09:38:29

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

09:38:20

Felszólalás vége

09:40:00

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

09:39:33

Felszólalás vége

09:39:51

Marianne Thyssen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

09:39:44

Felszólalás vége

09:41:09

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

09:40:43

Felszólalás vége

09:40:59

Silvia Costa

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:09

Felszólalás kezdete

09:40:52

Felszólalás vége

09:45:01

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:44:34

Felszólalás vége

09:44:46

09:44 - 10:46 „Erasmus”: uniós oktatási, képzési, ifjúsági és sportprogram (vita)

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:44:45

Felszólalás vége

09:44:59

Milan Zver

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:56

Felszólalás kezdete

09:44:53

Felszólalás vége

09:49:49

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

09:49:23

Felszólalás vége

09:49:41

Marianne Thyssen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:05:30

Felszólalás kezdete

09:49:32

Felszólalás vége

09:55:03

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

09:54:37

Felszólalás vége

09:54:53

Ignazio Corrao

Szerep : DEVE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

09:54:45

Felszólalás vége

09:56:19

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:55:52

Felszólalás vége

09:56:05

Jean Arthuis

Szerep : BUDG

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

09:55:57

Felszólalás vége

09:58:06

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

09:57:31

Felszólalás vége

09:57:59

Emilian Pavel

Szerep : EMPL

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

09:57:42

Felszólalás vége

09:59:34

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

09:59:07

Felszólalás vége

09:59:22

Michaela Šojdrová

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

09:59:16

Felszólalás vége

10:01:34

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:01:04

Felszólalás vége

10:01:14

Petra Kammerevert

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:58

Felszólalás kezdete

10:01:08

Felszólalás vége

10:04:06

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:03:32

Felszólalás vége

10:03:51

Ruža Tomašić

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

10:03:41

Felszólalás vége

10:05:20

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:04:54

Felszólalás vége

10:05:15

María Teresa Giménez Barbat

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:42

Felszólalás kezdete

10:05:02

Felszólalás vége

10:07:45

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:07:19

Felszólalás vége

10:07:32

Jill Evans

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

10:07:28

Felszólalás vége

10:09:28

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:09:02

Felszólalás vége

10:09:14

Nikolaos Chountis

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

10:09:09

Felszólalás vége

10:10:49

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:10:23

Felszólalás vége

10:10:43

Isabella Adinolfi

Szerep : a EFDD képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

10:10:31

Felszólalás vége

10:12:24

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:11:53

Felszólalás vége

10:12:06

Dominique Bilde

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:02:30

Felszólalás kezdete

10:11:59

Felszólalás vége

10:14:30

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:14:03

Felszólalás vége

10:14:14

Santiago Fisas Ayxelà

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

10:14:07

Felszólalás vége

10:16:00

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:15:34

Felszólalás vége

10:15:51

Silvia Costa

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

10:15:42

Felszólalás vége

10:17:54

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:17:27

Felszólalás vége

10:17:43

Ana Miranda

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

10:17:32

Felszólalás vége

10:19:21

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:18:40

Felszólalás vége

10:19:09

Bogusław Sonik

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

10:18:53

Felszólalás vége

10:21:08

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:20:43

Felszólalás vége

10:20:54

Momchil Nekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

10:20:46

Felszólalás vége

10:22:15

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:21:49

Felszólalás vége

10:22:06

Helga Trüpel

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

10:22:00

Felszólalás vége

10:23:11

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:23:03

Felszólalás vége

10:23:18

Ivana Maletić

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

10:23:10

Felszólalás vége

10:24:39

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:24:12

Felszólalás vége

10:24:25

Marlene Mizzi

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

10:24:16

Felszólalás vége

10:26:01

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:25:33

Felszólalás vége

10:25:48

Mercedes Bresso

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

10:25:40

Felszólalás vége

10:27:22

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

10:26:53

Felszólalás vége

10:27:14

Brando Benifei

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

10:26:59

Felszólalás vége

10:28:39

Sylvie Guillaume

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

10:28:12

Felszólalás vége

10:28:42

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:30

Felszólalás kezdete

10:28:33

Felszólalás vége

10:30:03

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

10:29:35

Felszólalás vége

10:29:59

Caterina Chinnici

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

10:29:48

Felszólalás vége

10:31:26

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:30:58

Felszólalás vége

10:31:13

Remo Sernagiotto

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

10:31:05

Felszólalás vége

10:32:49

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

10:32:17

Felszólalás vége

10:32:33

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

10:32:24

Felszólalás vége

10:34:10

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

10:33:42

Felszólalás vége

10:34:13

Lieve Wierinck

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:27

Felszólalás kezdete

10:34:02

Felszólalás vége

10:35:29

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

10:35:03

Felszólalás vége

10:36:54

Julie Ward

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

10:35:17

Felszólalás vége

10:37:01

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:36:32

Felszólalás vége

10:36:50

Andrea Bocskor

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

10:36:41

Felszólalás vége

10:38:27

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:38:00

Felszólalás vége

10:38:12

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:38:04

Felszólalás vége

10:39:41

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:39:14

Felszólalás vége

10:39:26

Dubravka Šuica

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:39:19

Felszólalás vége

10:40:57

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:40:31

Felszólalás vége

10:40:45

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

10:40:37

Felszólalás vége

10:42:13

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:41:47

Felszólalás vége

10:42:07

Marianne Thyssen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:02:39

Felszólalás kezdete

10:41:59

Felszólalás vége

10:44:38

Milan Zver

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

10:44:02

Felszólalás vége

10:46:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:46:04

Felszólalás vége

10:46:24

10:46 - 11:41 A fenntartható befektetések előmozdítását célzó keret létrehozása (vita)

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

10:46:23

Felszólalás vége

10:46:43

Bas Eickhout

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:55

Felszólalás kezdete

10:46:36

Felszólalás vége

10:51:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

10:50:56

Felszólalás vége

10:51:14

Sirpa Pietikäinen

Szerep : Előadó

Időtartam

00:04:40

Felszólalás kezdete

10:51:10

Felszólalás vége

10:55:50

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

10:55:40

Felszólalás vége

10:56:08

Valdis Dombrovskis

Szerep : Biztos

Időtartam

00:05:04

Felszólalás kezdete

10:55:56

Felszólalás vége

11:01:01

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

11:00:34

Felszólalás vége

11:00:58

Ivo Belet

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:08

Felszólalás kezdete

11:00:49

Felszólalás vége

11:02:58

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:02:32

Felszólalás vége

11:02:50

Simona Bonafè

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:29

Felszólalás kezdete

11:02:41

Felszólalás vége

11:05:11

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:04:44

Felszólalás vége

11:05:01

Jadwiga Wiśniewska

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:25

Felszólalás kezdete

11:04:52

Felszólalás vége

11:07:18

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

11:06:49

Felszólalás vége

11:07:25

Lieve Wierinck

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

11:07:05

Felszólalás vége

11:09:18

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:41

Felszólalás kezdete

11:08:51

Felszólalás vége

11:09:33

Ernest Urtasun

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

11:09:06

Felszólalás vége

11:11:07

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:10:41

Felszólalás vége

11:10:59

Stefan Eck

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:10:51

Felszólalás vége

11:12:31

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:24

Felszólalás kezdete

11:12:05

Felszólalás vége

11:12:29

Auke Zijlstra

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:01:57

Felszólalás kezdete

11:12:19

Felszólalás vége

11:14:16

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:13:49

Felszólalás vége

11:14:06

Peter Liese

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

11:13:58

Felszólalás vége

11:15:52

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

11:15:26

Felszólalás vége

11:15:44

Elena Gentile

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:47

Felszólalás kezdete

11:15:35

Felszólalás vége

11:18:23

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

11:17:51

Felszólalás vége

11:18:16

Ralph Packet

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

11:18:07

Felszólalás vége

11:19:41

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:19:14

Felszólalás vége

11:19:30

Gerben-Jan Gerbrandy

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

11:19:21

Felszólalás vége

11:21:16

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:20:49

Felszólalás vége

11:21:06

Matt Carthy

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

11:20:57

Felszólalás vége

11:23:00

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

11:22:33

Felszólalás vége

11:23:00

Françoise Grossetête

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

11:22:38

Felszólalás vége

11:24:39

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:24:12

Felszólalás vége

11:24:28

Pervenche Berès

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:24:19

Felszólalás vége

11:25:59

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:25:33

Felszólalás vége

11:25:49

Paloma López Bermejo

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

11:25:40

Felszólalás vége

11:27:13

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

11:26:47

Felszólalás vége

11:27:24

Dariusz Rosati

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

11:26:53

Felszólalás vége

11:29:05

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:28:35

Felszólalás vége

11:28:48

Paul Tang

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

11:28:39

Felszólalás vége

11:30:11

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:29:45

Felszólalás vége

11:30:04

Markus Ferber

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

11:29:58

Felszólalás vége

11:31:37

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

11:31:31

Felszólalás vége

11:31:51

José Inácio Faria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:31:42

Felszólalás vége

11:33:19

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

11:32:51

Felszólalás vége

11:33:17

Julie Ward

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:32:57

Felszólalás vége

11:34:40

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:34:14

Felszólalás vége

11:34:28

Paul Rübig

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

11:34:20

Felszólalás vége

11:35:49

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:35:22

Felszólalás vége

11:35:35

Maria Grapini

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:35:28

Felszólalás vége

11:37:04

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

11:36:38

Felszólalás vége

11:37:05

Valdis Dombrovskis

Szerep : Biztos

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

11:36:54

Felszólalás vége

11:37:38

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:37:26

Felszólalás vége

11:37:42

Bas Eickhout

Szerep : Előadó

Időtartam

00:02:36

Felszólalás kezdete

11:37:34

Felszólalás vége

11:40:10

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

11:39:44

Felszólalás vége

11:40:00

Sirpa Pietikäinen

Szerep : Előadó

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

11:39:57

Felszólalás vége

11:41:40

Bogusław Liberadzki

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

11:41:34

Felszólalás vége

11:41:53

11:59 - 11:59

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

11:59:09

Felszólalás vége

11:59:32

11:59 - 12:00 Az ülés folytatása

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:44

Felszólalás kezdete

11:59:32

Felszólalás vége

12:00:16

12:00 - 12:41 Szavazások órája

12:00 - 12:01 A külső határok átlépésekor vízumkötelezettség alá eső, illetve az e kötelezettség alól mentes harmadik országbeli állampolgárok országainak felsorolása (Koszovó) (A8-0261/2016 - Tanja Fajon) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:01

Felszólalás kezdete

12:00:15

Felszólalás vége

12:01:17

12:01 - 12:01 Az emberi fogyasztásra szánt víz minősége (átdolgozás) (A8-0288/2018 - Michel Dantin) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:01:02

Felszólalás vége

12:01:18

12:01 - 12:01 A szerkezetátalakítási, fizetésképtelenségi és mentesítési eljárások hatékonyságának növelése (A8-0269/2018 - Angelika Niebler) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:31

Felszólalás kezdete

12:01:12

Felszólalás vége

12:01:43

12:01 - 12:02 Az egyes online közvetítésekre, valamint televíziós és rádiós műsorok továbbközvetítésére alkalmazandó szerzői jogok és szerzői joggal szomszédos jogok gyakorlása (A8-0378/2017 - Pavel Svoboda) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

12:01:33

Felszólalás vége

12:02:07

12:02 - 12:05 A Kreatív Európa program (2021–2027) létrehozása (A8-0156/2019 - Silvia Costa) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:03:37

Felszólalás kezdete

12:01:57

Felszólalás vége

12:05:35

12:05 - 12:07 „Erasmus”: uniós oktatási, képzési, ifjúsági és sportprogram (A8-0111/2019 - Milan Zver) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:26

Felszólalás kezdete

12:05:10

Felszólalás vége

12:07:37

12:07 - 12:22 A fenntartható befektetések előmozdítását célzó keret létrehozása (A8-0175/2019 - Bas Eickhout, Sirpa Pietikäinen) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:15:26

Felszólalás kezdete

12:07:12

Felszólalás vége

12:22:39

12:22 - 12:27 A 2020. évi pénzügyi évre tervezett bevételek és kiadások – I. szakasz – Európai Parlament (A8-0182/2019 - Vladimír Maňka) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:05:52

Felszólalás kezdete

12:22:14

Felszólalás vége

12:28:07

12:27 - 12:30 Venezuelai szükséghelyzet (RC-B8-0225/2019, B8-0225/2019, B8-0226/2019, B8-0227/2019, B8-0228/2019, B8-0229/2019) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

12:27:42

Felszólalás vége

12:30:23

12:30 - 12:34 A jogállamiság és a korrupció elleni küzdelem helyzete az EU-ban, különösen Máltán és Szlovákiában (B8-0230/2019) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:04:55

Felszólalás kezdete

12:29:58

Felszólalás vége

12:34:54

12:34 - 12:37 A dízelbotrány legújabb fejleményei (B8-0222/2019, RC-B8-0223/2019, B8-0223/2019, B8-0224/2019) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:34:29

Felszólalás vége

12:36:23

EleonoraEvi

Szerep : EFDD

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:36:03

Felszólalás vége

12:36:16

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:01:08

Felszólalás kezdete

12:36:23

Felszólalás vége

12:37:31

12:37 - 12:41 Az Európai Békekeret létrehozásáról szóló határozat (A8-0157/2019 - Hilde Vautmans) (szavazás)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

12:37:31

Felszólalás vége

12:39:50

Anna MariaCorazza Bildt

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:04

Felszólalás kezdete

12:39:45

Felszólalás vége

12:40:50

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:52

Felszólalás kezdete

12:40:38

Felszólalás vége

12:41:30

12:41 - 13:13 A szavazáshoz fűzött indokolások

12:41 - 12:46 Az Európai Regionális Fejlesztési Alap és a Kohéziós Alap (A8-0094/2019 - Andrea Cozzolino)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:41:29

Felszólalás vége

12:41:41

RosaD'Amato

Szerep : EFDD

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

12:41:35

Felszólalás vége

12:43:18

MomchilNekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

12:42:59

Felszólalás vége

12:44:32

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:44:04

Felszólalás vége

12:44:15

DanielHannan

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

12:44:12

Felszólalás vége

12:45:47

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:45:21

Felszólalás vége

12:45:31

AndrejsMamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

12:45:26

Felszólalás vége

12:46:57

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:46:30

Felszólalás vége

12:46:44

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

12:41:30

Felszólalás vége

12:41:34

12:46 - 12:48 Egyes műanyagtermékek környezetre gyakorolt hatásának csökkentése (A8-0317/2018 - Frédérique Ries)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:46:34

Felszólalás vége

12:46:47

AnaMiranda

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

12:46:41

Felszólalás vége

12:48:14

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:47:46

Felszólalás vége

12:48:01

12:47 - 12:51 Az arab tavasz után: a Közel-Kelet és Észak-Afrika jövője (A8-0077/2019 - Brando Benifei)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:47:50

Felszólalás vége

12:48:08

BranislavŠkripek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

12:48:01

Felszólalás vége

12:49:08

MarekJurek

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

12:48:52

Felszólalás vége

12:50:25

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:49:57

Felszólalás vége

12:50:08

AnnaZáborská

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

12:50:01

Felszólalás vége

12:51:35

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:51:08

Felszólalás vége

12:51:21

12:51 - 12:52 A külső határok átlépésekor vízumkötelezettség alá eső, illetve az e kötelezettség alól mentes harmadik országbeli állampolgárok országainak felsorolása (Koszovó) (A8-0261/2016 - Tanja Fajon)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:51:14

Felszólalás vége

12:51:31

AngelDzhambazki

Szerep : ECR

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

12:51:21

Felszólalás vége

12:52:10

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:51:56

Felszólalás vége

12:52:07

12:51 - 12:58 Az emberi fogyasztásra szánt víz minősége (átdolgozás) (A8-0288/2018 - Michel Dantin)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

12:51:59

Felszólalás vége

12:52:16

RoryPalmer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

12:52:03

Felszólalás vége

12:53:35

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

12:53:04

Felszólalás vége

12:53:12

MichaelaŠojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

12:53:08

Felszólalás vége

12:54:44

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:54:12

Felszólalás vége

12:54:20

JiříPospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

12:54:18

Felszólalás vége

12:55:52

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:55:23

Felszólalás vége

12:55:32

MonikaSmolková

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

12:55:26

Felszólalás vége

12:56:42

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:56:21

Felszólalás vége

12:56:30

MarianHarkin

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

12:56:24

Felszólalás vége

12:58:06

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:57:37

Felszólalás vége

12:57:50

12:57 - 13:00 A Kreatív Európa program (2021–2027) létrehozása (A8-0156/2019 - Silvia Costa)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:57:42

Felszólalás vége

12:57:51

MomchilNekov

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

12:57:45

Felszólalás vége

12:59:18

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:58:48

Felszólalás vége

12:58:58

MichaelaŠojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

12:58:52

Felszólalás vége

13:00:26

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:59:56

Felszólalás vége

13:00:12

13:00 - 13:08 „Erasmus”: uniós oktatási, képzési, ifjúsági és sportprogram (A8-0111/2019 - Milan Zver)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:00:00

Felszólalás vége

13:00:17

RoryPalmer

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

13:00:07

Felszólalás vége

13:01:39

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

13:01:12

Felszólalás vége

13:01:26

MichaelaŠojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

13:01:15

Felszólalás vége

13:02:50

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:02:19

Felszólalás vége

13:02:29

AndrejsMamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:29

Felszólalás kezdete

13:02:24

Felszólalás vége

13:03:53

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

13:03:27

Felszólalás vége

13:03:35

MonikaSmolková

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:15

Felszólalás kezdete

13:03:30

Felszólalás vége

13:04:45

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:04:26

Felszólalás vége

13:04:36

MonicaMacovei

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

13:04:30

Felszólalás vége

13:06:13

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

13:05:35

Felszólalás vége

13:05:52

DobromirSośnierz

Szerep : NI

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

13:05:45

Felszólalás vége

13:07:19

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

13:06:51

Felszólalás vége

13:07:04

AlbertDeß

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

13:06:53

Felszólalás vége

13:08:26

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

13:07:59

Felszólalás vége

13:08:21

13:08 - 13:08 A 2020. évi pénzügyi évre tervezett bevételek és kiadások – I. szakasz – Európai Parlament (A8-0182/2019 - Vladimír Maňka)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:08:08

Felszólalás vége

13:08:16

13:08 - 13:12 Venezuelai szükséghelyzet (RC-B8-0225/2019, B8-0225/2019, B8-0226/2019, B8-0227/2019, B8-0228/2019, B8-0229/2019)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

13:08:10

Felszólalás vége

13:08:21

MirosławPiotrowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:28

Felszólalás kezdete

13:08:15

Felszólalás vége

13:09:43

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:09:15

Felszólalás vége

13:09:24

JiříPospíšil

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:34

Felszólalás kezdete

13:09:18

Felszólalás vége

13:10:52

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:10:23

Felszólalás vége

13:10:32

José InácioFaria

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:33

Felszólalás kezdete

13:10:29

Felszólalás vége

13:12:02

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

13:11:34

Felszólalás vége

13:11:55

13:11 - 13:11 A jogállamiság és a korrupció elleni küzdelem helyzete az EU-ban, különösen Máltán és Szlovákiában (B8-0230/2019)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:11:39

Felszólalás vége

13:11:56

13:11 - 13:13 A dízelbotrány legújabb fejleményei (B8-0222/2019, RC-B8-0223/2019, B8-0223/2019, B8-0224/2019)

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

13:11:46

Felszólalás vége

13:12:03

MirosławPiotrowski

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

13:11:51

Felszólalás vége

13:13:23

MaireadMcGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

13:12:56

Felszólalás vége

13:13:06

13:13 - 13:13 Szavazathelyesbítések és szavazási szándékok: lásd a jegyzokönyvet

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:07

Felszólalás kezdete

13:13:07

Felszólalás vége

13:13:14

15:01 - 15:01

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

15:01:10

Felszólalás vége

15:01:18

15:01 - 15:01 Az ülés folytatása

15:01 - 15:01 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása: lásd a jegyzokönyvet

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

15:01:18

Felszólalás vége

15:01:40

15:01 - 15:34 Nagyobb interpellációk (vita)

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

15:01:37

Felszólalás vége

15:01:50

Daniel Buda

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

15:01:45

Felszólalás vége

15:04:27

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:04:01

Felszólalás vége

15:04:20

Marianne Thyssen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:58

Felszólalás kezdete

15:04:11

Felszólalás vége

15:09:09

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:01:55

Felszólalás kezdete

15:08:42

Felszólalás vége

15:10:38

Jiří Pospíšil

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:37

Felszólalás kezdete

15:08:46

Felszólalás vége

15:11:24

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:10:58

Felszólalás vége

15:11:17

Michael Detjen

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:28

Felszólalás kezdete

15:11:07

Felszólalás vége

15:13:35

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

15:13:09

Felszólalás vége

15:13:45

Marek Jurek

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

15:13:17

Felszólalás vége

15:15:27

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:15:02

Felszólalás vége

15:15:21

Ivan Jakovčić

Szerep : au nom du groupe ALDE

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

15:15:12

Felszólalás vége

15:17:13

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:16:45

Felszólalás vége

15:17:03

Franz Obermayr

Szerep : au nom du groupe ENF

Időtartam

00:03:10

Felszólalás kezdete

15:16:55

Felszólalás vége

15:20:05

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

15:19:39

Felszólalás vége

15:20:06

Daniel Buda

Szerep : Kérdésfeltevő

Időtartam

00:00:46

Felszólalás kezdete

15:19:51

Felszólalás vége

15:20:38

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

15:20:19

Felszólalás vége

15:20:33

Franz Obermayr

Szerep : réponse "carton bleu"

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

15:20:26

Felszólalás vége

15:20:59

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

15:20:53

Felszólalás vége

15:21:17

Michaela Šojdrová

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

15:20:58

Felszólalás vége

15:23:31

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:23:05

Felszólalás vége

15:23:20

Andrejs Mamikins

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:09

Felszólalás kezdete

15:23:11

Felszólalás vége

15:25:20

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:24:54

Felszólalás vége

15:25:10

Jozo Radoš

Szerep : ALDE

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

15:25:00

Felszólalás vége

15:26:57

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

15:26:31

Felszólalás vége

15:26:54

Monika Smolková

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

15:26:41

Felszólalás vége

15:28:44

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:01:05

Felszólalás kezdete

15:28:23

Felszólalás vége

15:29:28

Inés Ayala Sender

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:25

Felszólalás kezdete

15:28:38

Felszólalás vége

15:30:03

Rainer Wieland

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

15:29:42

Felszólalás vége

15:30:00

Marianne Thyssen

Szerep : Biztos

Időtartam

00:04:20

Felszólalás kezdete

15:29:54

Felszólalás vége

15:34:14