Multimédiás tartalom vitánként

2019. július 16., kedd

09:07 - 09:08

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:55

Felszólalás kezdete

09:07:36

Felszólalás vége

09:08:32

09:08 - 09:08 Az ülés megnyitása

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

09:08:18

Felszólalás vége

09:08:45

09:08 - 13:00 A Bizottság elnökjelöltjének nyilatkozata

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:40

Felszólalás kezdete

09:08:37

Felszólalás vége

09:09:17

Ursula von der Leyen

Szerep : Candidate Commission President

Időtartam

00:04:04

Felszólalás kezdete

09:09:11

Felszólalás vége

09:13:15

Ursula von der Leyen

Szerep : Candidate Commission President

Időtartam

00:26:05

Felszólalás kezdete

09:13:10

Felszólalás vége

09:39:15

Ursula von der Leyen

Szerep : Candidate Commission President

Időtartam

00:03:55

Felszólalás kezdete

09:38:55

Felszólalás vége

09:42:50

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:35

Felszólalás kezdete

09:42:45

Felszólalás vége

09:43:21

Manfred Weber

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:32

Felszólalás kezdete

09:43:08

Felszólalás vége

09:47:40

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

09:47:05

Felszólalás vége

09:47:17

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:07:05

Felszólalás kezdete

09:47:14

Felszólalás vége

09:54:19

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

09:53:51

Felszólalás vége

09:54:04

Dacian Cioloș

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:04:34

Felszólalás kezdete

09:53:56

Felszólalás vége

09:58:30

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

09:58:02

Felszólalás vége

09:58:12

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:18

Felszólalás kezdete

09:58:06

Felszólalás vége

10:04:24

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

10:03:58

Felszólalás vége

10:04:16

Jörg Meuthen

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:04:02

Felszólalás kezdete

10:04:04

Felszólalás vége

10:08:07

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

10:07:41

Felszólalás vége

10:07:56

Raffaele Fitto

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:32

Felszólalás kezdete

10:07:46

Felszólalás vége

10:13:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

10:12:53

Felszólalás vége

10:13:12

Martin Schirdewan

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:05:41

Felszólalás kezdete

10:12:58

Felszólalás vége

10:18:40

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:18:14

Felszólalás vége

10:18:27

Nigel Farage

Szerep : NI

Időtartam

00:02:26

Felszólalás kezdete

10:18:23

Felszólalás vége

10:20:49

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

10:20:39

Felszólalás vége

10:21:07

Ursula von der Leyen

Szerep : Candidate Commission President

Időtartam

00:06:33

Felszólalás kezdete

10:20:55

Felszólalás vége

10:27:28

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:22

Felszólalás kezdete

10:27:03

Felszólalás vége

10:27:26

Nico Semsrott

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

10:27:16

Felszólalás vége

10:28:05

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

10:27:45

Felszólalás vége

10:28:12

Daniel Caspary

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:34

Felszólalás kezdete

10:27:59

Felszólalás vége

10:30:33

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:30:08

Felszólalás vége

10:30:17

Roberto Gualtieri

Szerep : S&D

Időtartam

00:03:30

Felszólalás kezdete

10:30:16

Felszólalás vége

10:33:47

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

10:33:21

Felszólalás vége

10:33:34

Stéphane Séjourné

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:30

Felszólalás kezdete

10:33:26

Felszólalás vége

10:35:56

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

10:35:32

Felszólalás vége

10:35:47

Sven Giegold

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:02:23

Felszólalás kezdete

10:35:36

Felszólalás vége

10:37:59

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

10:37:25

Felszólalás vége

10:37:57

Marco Zanni

Szerep : ID

Időtartam

00:03:41

Felszólalás kezdete

10:37:43

Felszólalás vége

10:41:24

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:40:57

Felszólalás vége

10:41:08

Roberts Zīle

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:41:02

Felszólalás vége

10:42:39

João Ferreira

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

10:42:15

Felszólalás vége

10:43:53

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:04

Felszólalás kezdete

10:42:17

Felszólalás vége

10:42:21

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:43:29

Felszólalás vége

10:43:43

Martin Sonneborn

Szerep : NI

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

10:43:33

Felszólalás vége

10:45:44

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:45:18

Felszólalás vége

10:45:27

Tamás Deutsch

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:00

Felszólalás kezdete

10:45:21

Felszólalás vége

10:48:21

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:47:56

Felszólalás vége

10:48:06

Miriam Dalli

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:20

Felszólalás kezdete

10:48:06

Felszólalás vége

10:50:26

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:50:20

Felszólalás vége

10:50:31

Caroline Voaden

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:07

Felszólalás kezdete

10:50:30

Felszólalás vége

10:51:37

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

10:51:30

Felszólalás vége

10:51:43

Bas Eickhout

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:14

Felszólalás kezdete

10:51:40

Felszólalás vége

10:52:54

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:52:49

Felszólalás vége

10:52:59

Nicolas Bay

Szerep : ID

Időtartam

00:01:38

Felszólalás kezdete

10:52:54

Felszólalás vége

10:54:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

10:54:07

Felszólalás vége

10:54:16

Peter Lundgren

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

10:54:12

Felszólalás vége

10:55:48

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

10:55:22

Felszólalás vége

10:55:31

Marisa Matias

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

10:55:26

Felszólalás vége

10:57:20

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

10:56:55

Felszólalás vége

10:57:07

Tiziana Beghin

Szerep : NI

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

10:57:00

Felszólalás vége

10:59:14

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

10:58:50

Felszólalás vége

10:59:01

Esteban González Pons

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

10:58:54

Felszólalás vége

11:01:14

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:00:50

Felszólalás vége

11:00:59

Claude Moraes

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:38

Felszólalás kezdete

11:00:54

Felszólalás vége

11:03:32

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:03:08

Felszólalás vége

11:03:18

Luis Garicano

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:03:18

Felszólalás vége

11:04:55

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:04:48

Felszólalás vége

11:05:00

Yannick Jadot

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:50

Felszólalás kezdete

11:04:55

Felszólalás vége

11:06:45

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:06:19

Felszólalás vége

11:06:29

Jaak Madison

Szerep : ID

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

11:06:27

Felszólalás vége

11:08:04

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:07:59

Felszólalás vége

11:08:08

Derk Jan Eppink

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

11:08:02

Felszólalás vége

11:09:52

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:09:25

Felszólalás vége

11:09:34

Nikolaj Villumsen

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

11:09:29

Felszólalás vége

11:11:23

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:10:56

Felszólalás vége

11:11:06

Ivan Vilibor Sinčić

Szerep : NI

Időtartam

00:02:32

Felszólalás kezdete

11:11:01

Felszólalás vége

11:13:34

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:13:07

Felszólalás vége

11:13:18

François-Xavier Bellamy

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:39

Felszólalás kezdete

11:13:13

Felszólalás vége

11:15:52

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:15:29

Felszólalás vége

11:15:38

Kati Piri

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

11:15:32

Felszólalás vége

11:18:06

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:17:40

Felszólalás vége

11:17:53

Frédérique Ries

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:17

Felszólalás kezdete

11:17:44

Felszólalás vége

11:20:02

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:19:37

Felszólalás vége

11:19:47

Heidi Hautala

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

11:19:46

Felszólalás vége

11:20:57

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:20:52

Felszólalás vége

11:21:01

Lars Patrick Berg

Szerep : ID

Időtartam

00:01:51

Felszólalás kezdete

11:20:55

Felszólalás vége

11:22:46

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:22:21

Felszólalás vége

11:22:35

Assita Kanko

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

11:22:31

Felszólalás vége

11:24:12

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:24:07

Felszólalás vége

11:24:17

Manon Aubry

Szerep : GUE/NGL

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

11:24:11

Felszólalás vége

11:26:12

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:25:47

Felszólalás vége

11:25:59

Lefteris Nikolaou-Alavanos

Szerep : NI

Időtartam

00:02:13

Felszólalás kezdete

11:25:59

Felszólalás vége

11:28:13

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

11:27:46

Felszólalás vége

11:27:58

Antonio Tajani

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:12

Felszólalás kezdete

11:27:51

Felszólalás vége

11:31:04

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:30:36

Felszólalás vége

11:30:47

Jens Geier

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:36

Felszólalás kezdete

11:30:49

Felszólalás vége

11:32:25

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:32:19

Felszólalás vége

11:32:32

Katalin Cseh

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:16

Felszólalás kezdete

11:32:33

Felszólalás vége

11:33:49

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

11:33:43

Felszólalás vége

11:33:56

Monika Vana

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

11:33:47

Felszólalás vége

11:35:41

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:35:14

Felszólalás vége

11:35:22

Nicolaus Fest

Szerep : ID

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

11:35:18

Felszólalás vége

11:37:06

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:36:41

Felszólalás vége

11:36:50

Hermann Tertsch

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

11:36:44

Felszólalás vége

11:38:58

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:38:31

Felszólalás vége

11:38:41

Márton Gyöngyösi

Szerep : NI

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

11:38:34

Felszólalás vége

11:40:27

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:40:00

Felszólalás vége

11:40:09

Paulo Rangel

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:46

Felszólalás kezdete

11:40:04

Felszólalás vége

11:42:51

Mairead McGuinness

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:42:23

Felszólalás vége

11:42:33

Sylvie Guillaume

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

11:42:27

Felszólalás vége

11:44:09

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:43:43

Felszólalás vége

11:43:55

Fredrick Federley

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:26

Felszólalás kezdete

11:43:53

Felszólalás vége

11:45:19

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

11:45:09

Felszólalás vége

11:45:34

Molly Scott Cato

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

11:45:13

Felszólalás vége

11:46:44

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

11:46:18

Felszólalás vége

11:46:41

Christine Anderson

Szerep : ID

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

11:46:31

Felszólalás vége

11:48:17

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

11:47:53

Felszólalás vége

11:48:09

Geoffrey Van Orden

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:52

Felszólalás kezdete

11:47:59

Felszólalás vége

11:49:51

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

11:49:24

Felszólalás vége

11:49:32

Mislav Kolakušić

Szerep : NI

Időtartam

00:01:48

Felszólalás kezdete

11:49:29

Felszólalás vége

11:51:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:50:46

Felszólalás vége

11:50:55

Esther de Lange

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:05

Felszólalás kezdete

11:50:51

Felszólalás vége

11:53:56

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:53:28

Felszólalás vége

11:53:38

Simona Bonafè

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

11:53:33

Felszólalás vége

11:55:51

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

11:55:17

Felszólalás vége

11:55:53

Dita Charanzová

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:21

Felszólalás kezdete

11:55:29

Felszólalás vége

11:56:50

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

11:56:40

Felszólalás vége

11:56:49

Ernest Urtasun

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

11:56:44

Felszólalás vége

11:58:25

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

11:57:58

Felszólalás vége

11:58:08

Maximilian Krah

Szerep : ID

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:58:02

Felszólalás vége

11:59:43

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

11:59:15

Felszólalás vége

11:59:28

Ruža Tomašić

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

11:59:20

Felszólalás vége

12:01:00

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:00:34

Felszólalás vége

12:00:43

Dino Giarrusso

Szerep : NI

Időtartam

00:01:57

Felszólalás kezdete

12:00:37

Felszólalás vége

12:02:35

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:02:03

Felszólalás vége

12:02:12

Tomas Tobé

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:33

Felszólalás kezdete

12:02:08

Felszólalás vége

12:04:41

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:04:10

Felszólalás vége

12:04:24

Marina Kaljurand

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

12:04:20

Felszólalás vége

12:05:43

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

12:05:38

Felszólalás vége

12:05:56

Cristian Ghinea

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

12:05:43

Felszólalás vége

12:07:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:06:53

Felszólalás vége

12:07:06

Alyn Smith

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

12:06:58

Felszólalás vége

12:08:54

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

12:08:12

Felszólalás vége

12:08:37

Joachim Kuhs

Szerep : ID

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

12:08:26

Felszólalás vége

12:10:11

Patryk Jaki

Szerep : ECR

Időtartam

00:01:18

Felszólalás kezdete

12:09:52

Felszólalás vége

12:11:10

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:11:03

Felszólalás vége

12:11:13

Dubravka Šuica

Szerep : PPE

Időtartam

00:03:17

Felszólalás kezdete

12:11:08

Felszólalás vége

12:14:25

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:13:46

Felszólalás vége

12:14:06

Javier Moreno Sánchez

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:31

Felszólalás kezdete

12:13:56

Felszólalás vége

12:16:27

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:15:46

Felszólalás vége

12:16:00

Elsi Katainen

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

12:15:54

Felszólalás vége

12:17:43

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:17:15

Felszólalás vége

12:17:27

Marcel Kolaja

Szerep : Verts/ALE

Időtartam

00:01:23

Felszólalás kezdete

12:17:27

Felszólalás vége

12:18:50

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:18:42

Felszólalás vége

12:18:57

Gunnar Beck

Szerep : ID

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:18:46

Felszólalás vége

12:20:40

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

12:20:14

Felszólalás vége

12:20:33

Alexandr Vondra

Szerep : ECR

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

12:20:23

Felszólalás vége

12:22:30

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:21:59

Felszólalás vége

12:22:10

Seán Kelly

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:47

Felszólalás kezdete

12:22:10

Felszólalás vége

12:24:58

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:24:24

Felszólalás vége

12:24:37

Bogusław Liberadzki

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:57

Felszólalás kezdete

12:24:32

Felszólalás vége

12:26:29

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

12:26:03

Felszólalás vége

12:26:36

Ilhan Kyuchyuk

Szerep : Renew

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

12:26:07

Felszólalás vége

12:28:08

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:27:39

Felszólalás vége

12:27:50

Andrius Kubilius

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:15

Felszólalás kezdete

12:27:51

Felszólalás vége

12:30:06

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:29:57

Felszólalás vége

12:30:06

Dan Nica

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:07

Felszólalás kezdete

12:30:01

Felszólalás vége

12:32:08

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:31:41

Felszólalás vége

12:31:52

Urmas Paet

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

12:31:45

Felszólalás vége

12:33:25

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

12:32:59

Felszólalás vége

12:33:11

Roberta Metsola

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

12:33:02

Felszólalás vége

12:35:21

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:13

Felszólalás kezdete

12:34:55

Felszólalás vége

12:35:09

Pierre Larrouturou

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:01

Felszólalás kezdete

12:34:59

Felszólalás vége

12:37:01

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:36:34

Felszólalás vége

12:36:45

Hilde Vautmans

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:39

Felszólalás kezdete

12:36:38

Felszólalás vége

12:38:17

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:37:51

Felszólalás vége

12:38:02

Siegfried Mureşan

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:11

Felszólalás kezdete

12:38:00

Felszólalás vége

12:40:11

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

12:40:04

Felszólalás vége

12:40:16

Carlos Zorrinho

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:54

Felszólalás kezdete

12:40:09

Felszólalás vége

12:42:03

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

12:41:37

Felszólalás vége

12:41:54

Sophia in 't Veld

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

12:41:46

Felszólalás vége

12:43:35

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

12:43:29

Felszólalás vége

12:43:40

Karoline Edtstadler

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:41

Felszólalás kezdete

12:43:32

Felszólalás vége

12:46:14

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

12:45:48

Felszólalás vége

12:46:08

Andreas Schieder

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

12:45:54

Felszólalás vége

12:47:53

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:47:27

Felszólalás vége

12:47:37

Charles Goerens

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:47

Felszólalás kezdete

12:47:31

Felszólalás vége

12:49:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:08

Felszólalás kezdete

12:48:53

Felszólalás vége

12:49:02

Eva Maydell

Szerep : PPE

Időtartam

00:02:12

Felszólalás kezdete

12:48:56

Felszólalás vége

12:51:09

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:50:43

Felszólalás vége

12:50:52

Christel Schaldemose

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:32

Felszólalás kezdete

12:50:46

Felszólalás vége

12:52:18

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:09

Felszólalás kezdete

12:51:52

Felszólalás vége

12:52:02

Claudia Gamon

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

12:51:56

Felszólalás vége

12:53:52

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:53:26

Felszólalás vége

12:53:40

Richard Corbett

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:58

Felszólalás kezdete

12:53:29

Felszólalás vége

12:55:28

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

12:55:01

Felszólalás vége

12:55:16

Pedro Marques

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:57

Felszólalás kezdete

12:55:09

Felszólalás vége

12:57:07

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

12:56:39

Felszólalás vége

12:56:54

Ursula von der Leyen

Szerep : Candidate Commission President

Időtartam

00:03:58

Felszólalás kezdete

12:56:48

Felszólalás vége

13:00:46

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

13:00:19

Felszólalás vége

13:00:39

15:02 - 15:03 Az ülés folytatása

15:02 - 15:03

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:02

Felszólalás kezdete

15:02:58

Felszólalás vége

15:03:00

15:03 - 15:03 Az előző ülés jegyzőkönyvének elfogadása: lásd a jegyzokönyvet

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:11

Felszólalás kezdete

15:03:12

Felszólalás vége

15:03:24

15:03 - 15:03 A bizottságok és a küldöttségek tagjai: lásd a jegyzokönyvet: lásd a jegyzokönyvet

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:45

Felszólalás kezdete

15:03:18

Felszólalás vége

15:04:03

15:03 - 16:06 A Tanács román elnökségének felülvizsgálata (vita)

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

15:03:52

Felszólalás vége

15:04:25

Viorica Dăncilă

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:14:18

Felszólalás kezdete

15:04:15

Felszólalás vége

15:18:34

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

15:18:08

Felszólalás vége

15:18:34

Maroš Šefčovič

Szerep : A Bizottság alelnöke

Időtartam

00:06:10

Felszólalás kezdete

15:18:28

Felszólalás vége

15:24:38

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:24:32

Felszólalás vége

15:24:51

Andrey Kovatchev

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:06:23

Felszólalás kezdete

15:24:49

Felszólalás vége

15:31:12

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:31:06

Felszólalás vége

15:31:21

Iratxe García Pérez

Szerep : a S&D képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:59

Felszólalás kezdete

15:31:14

Felszólalás vége

15:35:13

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:34:47

Felszólalás vége

15:35:04

Dragoş Tudorache

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:03:19

Felszólalás kezdete

15:34:56

Felszólalás vége

15:38:15

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:37:49

Felszólalás vége

15:38:02

Philippe Lamberts

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:46

Felszólalás kezdete

15:37:56

Felszólalás vége

15:42:43

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

15:42:13

Felszólalás vége

15:42:29

Nicolas Bay

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:04:10

Felszólalás kezdete

15:42:20

Felszólalás vége

15:46:30

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:46:04

Felszólalás vége

15:46:17

Ruža Tomašić

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:03:16

Felszólalás kezdete

15:46:10

Felszólalás vége

15:49:26

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:12

Felszólalás kezdete

15:49:01

Felszólalás vége

15:49:13

Dimitrios Papadimoulis

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:04:00

Felszólalás kezdete

15:49:07

Felszólalás vége

15:53:07

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

15:52:40

Felszólalás vége

15:52:55

Jake Pugh

Szerep : NI

Időtartam

00:03:08

Felszólalás kezdete

15:52:52

Felszólalás vége

15:56:00

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

15:55:54

Felszólalás vége

15:56:11

Maroš Šefčovič

Szerep : A Bizottság alelnöke

Időtartam

00:02:16

Felszólalás kezdete

15:56:09

Felszólalás vége

15:58:25

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:19

Felszólalás kezdete

15:58:19

Felszólalás vége

15:58:39

Viorica Dăncilă

Szerep : CouncilMember

Időtartam

00:08:13

Felszólalás kezdete

15:58:26

Felszólalás vége

16:06:39

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

16:06:11

Felszólalás vége

16:06:48

18:04 - 18:04

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

18:04:01

Felszólalás vége

18:04:15

18:06 - 18:06 Az ülés folytatása

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:20

Felszólalás kezdete

18:06:30

Felszólalás vége

18:06:51

18:06 - 18:42 A Bizottság elnökének megválasztása

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:35:39

Felszólalás kezdete

18:06:48

Felszólalás vége

18:42:28

19:32 - 19:32

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

19:32:20

Felszólalás vége

19:32:47

19:32 - 19:32 Az ülés folytatása

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

19:32:38

Felszólalás vége

19:33:00

19:32 - 19:38 A Bizottság elnökének megválasztása

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:04:28

Felszólalás kezdete

19:32:52

Felszólalás vége

19:37:21

Ursula von der Leyen

Szerep :

Időtartam

00:01:53

Felszólalás kezdete

19:36:56

Felszólalás vége

19:38:49

David Maria Sassoli

Szerep : PT

Időtartam

00:00:43

Felszólalás kezdete

19:38:12

Felszólalás vége

19:38:56

19:46 - 19:46

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:10

Felszólalás kezdete

19:46:29

Felszólalás vége

19:46:40

19:46 - 19:48 Az ülés folytatása

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:02:19

Felszólalás kezdete

19:46:34

Felszólalás vége

19:48:53

19:48 - 20:52 Az EU globális stratégiájának végrehajtása (vita)

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:37

Felszólalás kezdete

19:48:35

Felszólalás vége

19:49:13

Federica Mogherini

Szerep : VPC/HR

Időtartam

00:11:09

Felszólalás kezdete

19:49:08

Felszólalás vége

20:00:17

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:26

Felszólalás kezdete

20:00:09

Felszólalás vége

20:00:36

Michael Gahler

Szerep : a EPP képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

20:00:27

Felszólalás vége

20:02:04

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

20:01:37

Felszólalás vége

20:01:59

Kati Piri

Szerep : A képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

20:01:54

Felszólalás vége

20:03:34

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

20:03:28

Felszólalás vége

20:03:46

Hilde Vautmans

Szerep : au nom du groupe Renew

Időtartam

00:02:18

Felszólalás kezdete

20:03:37

Felszólalás vége

20:05:56

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:28

Felszólalás kezdete

20:05:33

Felszólalás vége

20:06:01

Claire Fox

Szerep : NI

Időtartam

00:01:10

Felszólalás kezdete

20:05:47

Felszólalás vége

20:06:57

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

20:06:42

Felszólalás vége

20:07:03

Hilde Vautmans

Szerep : Renew

Időtartam

00:00:34

Felszólalás kezdete

20:06:51

Felszólalás vége

20:07:26

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:33

Felszólalás kezdete

20:07:13

Felszólalás vége

20:07:47

Reinhard Bütikofer

Szerep : a Zöldek/ESS képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:53

Felszólalás kezdete

20:07:35

Felszólalás vége

20:10:28

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:23

Felszólalás kezdete

20:10:01

Felszólalás vége

20:10:24

Thierry Mariani

Szerep : au nom du groupe ID

Időtartam

00:02:14

Felszólalás kezdete

20:10:15

Felszólalás vége

20:12:30

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:12:03

Felszólalás vége

20:12:21

Charlie Weimers

Szerep : a ECR képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:01:45

Felszólalás kezdete

20:12:12

Felszólalás vége

20:13:58

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:21

Felszólalás kezdete

20:13:31

Felszólalás vége

20:13:52

Özlem Demirel

Szerep : a GUE/NGL képviselőcsoport nevében

Időtartam

00:02:00

Felszólalás kezdete

20:13:44

Felszólalás vége

20:15:44

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:27

Felszólalás kezdete

20:15:16

Felszólalás vége

20:15:43

Nathan Gill

Szerep : NI

Időtartam

00:01:31

Felszólalás kezdete

20:15:34

Felszólalás vége

20:17:05

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:16:38

Felszólalás vége

20:16:55

Dubravka Šuica

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

20:16:46

Felszólalás vége

20:18:29

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:18:02

Felszólalás vége

20:18:18

Isabel Santos

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:49

Felszólalás kezdete

20:18:11

Felszólalás vége

20:20:00

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:19:33

Felszólalás vége

20:19:49

Ilhan Kyuchyuk

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

20:19:39

Felszólalás vége

20:21:20

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:20:49

Felszólalás vége

20:21:05

Lars Patrick Berg

Szerep : ID

Időtartam

00:01:59

Felszólalás kezdete

20:20:57

Felszólalás vége

20:22:56

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

20:22:24

Felszólalás vége

20:22:42

David McAllister

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:19

Felszólalás kezdete

20:22:35

Felszólalás vége

20:23:54

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:14

Felszólalás kezdete

20:23:47

Felszólalás vége

20:24:02

Brando Benifei

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:40

Felszólalás kezdete

20:23:53

Felszólalás vége

20:25:34

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:25:07

Felszólalás vége

20:25:23

Bernard Guetta

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:35

Felszólalás kezdete

20:25:13

Felszólalás vége

20:26:49

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:26:21

Felszólalás vége

20:26:37

Francisco José Millán Mon

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:37

Felszólalás kezdete

20:26:28

Felszólalás vége

20:28:05

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:27:39

Felszólalás vége

20:27:54

Marina Kaljurand

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:44

Felszólalás kezdete

20:27:45

Felszólalás vége

20:29:30

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:17

Felszólalás kezdete

20:29:02

Felszólalás vége

20:29:20

Urmas Paet

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:11

Felszólalás kezdete

20:29:15

Felszólalás vége

20:30:26

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:30:17

Felszólalás vége

20:30:33

Željana Zovko

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:46

Felszólalás kezdete

20:30:23

Felszólalás vége

20:32:10

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:15

Felszólalás kezdete

20:31:42

Felszólalás vége

20:31:57

Tonino Picula

Szerep : S&D

Időtartam

00:02:02

Felszólalás kezdete

20:31:48

Felszólalás vége

20:33:50

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:18

Felszólalás kezdete

20:33:23

Felszólalás vége

20:33:42

Alexander Alexandrov Yordanov

Szerep : PPE

Időtartam

00:01:43

Felszólalás kezdete

20:33:32

Felszólalás vége

20:35:16

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:36

Felszólalás kezdete

20:34:50

Felszólalás vége

20:35:26

Neena Gill

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:56

Felszólalás kezdete

20:35:10

Felszólalás vége

20:37:07

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:25

Felszólalás kezdete

20:36:41

Felszólalás vége

20:37:06

Martin Horwood

Szerep : Renew

Időtartam

00:01:42

Felszólalás kezdete

20:36:54

Felszólalás vége

20:38:37

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:30

Felszólalás kezdete

20:38:10

Felszólalás vége

20:38:40

Robert Rowland

Szerep : NI

Időtartam

00:00:32

Felszólalás kezdete

20:38:20

Felszólalás vége

20:38:53

Martin Horwood

Szerep : Renew

Időtartam

00:00:48

Felszólalás kezdete

20:38:43

Felszólalás vége

20:39:31

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam

00:00:16

Felszólalás kezdete

20:39:16

Felszólalás vége

20:39:33

Juan Fernando López Aguilar

Szerep : S&D

Időtartam

00:01:41

Felszólalás kezdete

20:39:24

Felszólalás vége

20:41:06

Fabio Massimo Castaldo

Szerep : PT

Időtartam