Daugialypė terpė pagal diskusiją

Ketvirtadienis, 2019 m. kovo 28 d.

09:00 - 09:00

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:31

Pradžia

09:00:12

Pabaiga

09:00:44

09:00 - 09:00 Posėdžio pradžia

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

09:00:35

Pabaiga

09:00:50

09:00 - 09:44 Programos „Kūrybiška Europa“ sukūrimas (2021–2027 m.) (diskusijos)

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:41

Pradžia

09:00:43

Pabaiga

09:01:24

Silvia Costa

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:05:07

Pradžia

09:01:13

Pabaiga

09:06:21

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

09:05:57

Pabaiga

09:06:08

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narys (-ė)

Trukmė

00:04:37

Pradžia

09:06:07

Pabaiga

09:10:44

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

09:10:38

Pabaiga

09:10:52

John Howarth

Vaidmuo : Rap avis BUDG

Trukmė

00:01:24

Pradžia

09:10:50

Pabaiga

09:12:14

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

09:12:08

Pabaiga

09:12:29

Bogusław Sonik

Vaidmuo : ELP frakcijos vardu

Trukmė

00:02:38

Pradžia

09:12:21

Pabaiga

09:15:00

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:14:33

Pabaiga

09:14:46

Julie Ward

Vaidmuo : Frakcijos vardu

Trukmė

00:01:25

Pradžia

09:14:43

Pabaiga

09:16:08

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

09:16:01

Pabaiga

09:16:16

Ralph Packet

Vaidmuo : EKR frakcijos vardu

Trukmė

00:01:37

Pradžia

09:16:08

Pabaiga

09:17:45

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

09:17:19

Pabaiga

09:17:30

Mircea Diaconu

Vaidmuo : au nom du groupe ALDE

Trukmė

00:02:41

Pradžia

09:17:24

Pabaiga

09:20:05

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:19:40

Pabaiga

09:19:53

Helga Trüpel

Vaidmuo : Frakcijos vardu

Trukmė

00:01:12

Pradžia

09:19:51

Pabaiga

09:21:03

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

09:20:56

Pabaiga

09:21:06

João Pimenta Lopes

Vaidmuo : GUE/NGL frakcijos vardu

Trukmė

00:01:31

Pradžia

09:21:00

Pabaiga

09:22:31

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:22:04

Pabaiga

09:22:17

Isabella Adinolfi

Vaidmuo : EFDD frakcijos vardu

Trukmė

00:01:50

Pradžia

09:22:09

Pabaiga

09:23:59

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

09:23:33

Pabaiga

09:23:49

Michaela Šojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:02

Pradžia

09:23:44

Pabaiga

09:24:47

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:09

Pradžia

09:24:31

Pabaiga

09:24:40

Isabella Adinolfi

Vaidmuo : EFDD

Trukmė

00:01:06

Pradžia

09:24:33

Pabaiga

09:25:39

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

09:25:23

Pabaiga

09:25:34

Dominique Bilde

Vaidmuo : au nom du groupe ENF

Trukmė

00:01:40

Pradžia

09:25:26

Pabaiga

09:27:07

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

09:26:38

Pabaiga

09:26:50

Michaela Šojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:04

Pradžia

09:26:45

Pabaiga

09:28:50

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

09:28:23

Pabaiga

09:28:35

Luigi Morgano

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:56

Pradžia

09:28:29

Pabaiga

09:30:26

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:52

Pradžia

09:29:24

Pabaiga

09:30:17

Joachim Starbatty

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:15

Pradžia

09:30:09

Pabaiga

09:31:24

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

09:31:15

Pabaiga

09:31:29

Patrick O'Flynn

Vaidmuo : EFDD

Trukmė

00:02:58

Pradžia

09:31:20

Pabaiga

09:34:18

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

09:33:54

Pabaiga

09:34:05

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:08

Pradžia

09:33:58

Pabaiga

09:36:06

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:35:38

Pabaiga

09:35:51

Monika Smolková

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:38

Pradžia

09:35:43

Pabaiga

09:37:21

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:22

Pradžia

09:36:54

Pabaiga

09:37:16

Francisco José Millán Mon

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:36

Pradžia

09:37:05

Pabaiga

09:38:41

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

09:38:14

Pabaiga

09:38:29

Maria Grapini

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:40

Pradžia

09:38:20

Pabaiga

09:40:00

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

09:39:33

Pabaiga

09:39:51

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narė

Trukmė

00:01:25

Pradžia

09:39:44

Pabaiga

09:41:09

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

09:40:43

Pabaiga

09:40:59

Silvia Costa

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:04:09

Pradžia

09:40:52

Pabaiga

09:45:01

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:44:34

Pabaiga

09:44:46

09:44 - 10:46 Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa „Erasmus“ (diskusijos)

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

09:44:45

Pabaiga

09:44:59

Milan Zver

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:04:56

Pradžia

09:44:53

Pabaiga

09:49:49

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

09:49:23

Pabaiga

09:49:41

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narė

Trukmė

00:05:30

Pradžia

09:49:32

Pabaiga

09:55:03

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

09:54:37

Pabaiga

09:54:53

Ignazio Corrao

Vaidmuo : DEVE

Trukmė

00:01:33

Pradžia

09:54:45

Pabaiga

09:56:19

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

09:55:52

Pabaiga

09:56:05

Jean Arthuis

Vaidmuo : BUDG

Trukmė

00:02:08

Pradžia

09:55:57

Pabaiga

09:58:06

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:28

Pradžia

09:57:31

Pabaiga

09:57:59

Emilian Pavel

Vaidmuo : EMPL

Trukmė

00:01:51

Pradžia

09:57:42

Pabaiga

09:59:34

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

09:59:07

Pabaiga

09:59:22

Michaela Šojdrová

Vaidmuo : ELP frakcijos vardu

Trukmė

00:02:17

Pradžia

09:59:16

Pabaiga

10:01:34

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

10:01:04

Pabaiga

10:01:14

Petra Kammerevert

Vaidmuo : S&D frakcijos vardu

Trukmė

00:02:58

Pradžia

10:01:08

Pabaiga

10:04:06

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:19

Pradžia

10:03:32

Pabaiga

10:03:51

Ruža Tomašić

Vaidmuo : EKR frakcijos vardu

Trukmė

00:01:39

Pradžia

10:03:41

Pabaiga

10:05:20

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

10:04:54

Pabaiga

10:05:15

María Teresa Giménez Barbat

Vaidmuo : au nom du groupe ALDE

Trukmė

00:02:42

Pradžia

10:05:02

Pabaiga

10:07:45

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:07:19

Pabaiga

10:07:32

Jill Evans

Vaidmuo : Žalieji/ELA frakcijos vardu

Trukmė

00:01:59

Pradžia

10:07:28

Pabaiga

10:09:28

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:09:02

Pabaiga

10:09:14

Nikolaos Chountis

Vaidmuo : GUE/NGL frakcijos vardu

Trukmė

00:01:39

Pradžia

10:09:09

Pabaiga

10:10:49

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:20

Pradžia

10:10:23

Pabaiga

10:10:43

Isabella Adinolfi

Vaidmuo : EFDD frakcijos vardu

Trukmė

00:01:53

Pradžia

10:10:31

Pabaiga

10:12:24

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:11:53

Pabaiga

10:12:06

Dominique Bilde

Vaidmuo : au nom du groupe ENF

Trukmė

00:02:30

Pradžia

10:11:59

Pabaiga

10:14:30

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

10:14:03

Pabaiga

10:14:14

Santiago Fisas Ayxelà

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:53

Pradžia

10:14:07

Pabaiga

10:16:00

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

10:15:34

Pabaiga

10:15:51

Silvia Costa

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:02:12

Pradžia

10:15:42

Pabaiga

10:17:54

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

10:17:27

Pabaiga

10:17:43

Ana Miranda

Vaidmuo : Verts/ALE

Trukmė

00:01:48

Pradžia

10:17:32

Pabaiga

10:19:21

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:28

Pradžia

10:18:40

Pabaiga

10:19:09

Bogusław Sonik

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:15

Pradžia

10:18:53

Pabaiga

10:21:08

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

10:20:43

Pabaiga

10:20:54

Momchil Nekov

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:29

Pradžia

10:20:46

Pabaiga

10:22:15

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

10:21:49

Pabaiga

10:22:06

Helga Trüpel

Vaidmuo : Verts/ALE

Trukmė

00:01:11

Pradžia

10:22:00

Pabaiga

10:23:11

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

10:23:03

Pabaiga

10:23:18

Ivana Maletić

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:28

Pradžia

10:23:10

Pabaiga

10:24:39

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:24:12

Pabaiga

10:24:25

Marlene Mizzi

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:45

Pradžia

10:24:16

Pabaiga

10:26:01

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

10:25:33

Pabaiga

10:25:48

Mercedes Bresso

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:42

Pradžia

10:25:40

Pabaiga

10:27:22

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

10:26:53

Pabaiga

10:27:14

Brando Benifei

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:40

Pradžia

10:26:59

Pabaiga

10:28:39

Sylvie Guillaume

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:30

Pradžia

10:28:12

Pabaiga

10:28:42

Bogdan Andrzej Zdrojewski

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:30

Pradžia

10:28:33

Pabaiga

10:30:03

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:23

Pradžia

10:29:35

Pabaiga

10:29:59

Caterina Chinnici

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:38

Pradžia

10:29:48

Pabaiga

10:31:26

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

10:30:58

Pabaiga

10:31:13

Remo Sernagiotto

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:44

Pradžia

10:31:05

Pabaiga

10:32:49

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

10:32:17

Pabaiga

10:32:33

Seán Kelly

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:46

Pradžia

10:32:24

Pabaiga

10:34:10

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:31

Pradžia

10:33:42

Pabaiga

10:34:13

Lieve Wierinck

Vaidmuo : ALDE

Trukmė

00:01:27

Pradžia

10:34:02

Pabaiga

10:35:29

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:51

Pradžia

10:35:03

Pabaiga

10:36:54

Julie Ward

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:44

Pradžia

10:35:17

Pabaiga

10:37:01

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

10:36:32

Pabaiga

10:36:50

Andrea Bocskor

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:46

Pradžia

10:36:41

Pabaiga

10:38:27

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:38:00

Pabaiga

10:38:12

Maria Grapini

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:37

Pradžia

10:38:04

Pabaiga

10:39:41

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

10:39:14

Pabaiga

10:39:26

Dubravka Šuica

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:37

Pradžia

10:39:19

Pabaiga

10:40:57

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

10:40:31

Pabaiga

10:40:45

Juan Fernando López Aguilar

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:35

Pradžia

10:40:37

Pabaiga

10:42:13

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:20

Pradžia

10:41:47

Pabaiga

10:42:07

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narė

Trukmė

00:02:39

Pradžia

10:41:59

Pabaiga

10:44:38

Milan Zver

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:02:28

Pradžia

10:44:02

Pabaiga

10:46:31

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:20

Pradžia

10:46:04

Pabaiga

10:46:24

10:46 - 11:41 Sistema tvariam finansavimui palengvinti (diskusijos)

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:20

Pradžia

10:46:23

Pabaiga

10:46:43

Bas Eickhout

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:04:55

Pradžia

10:46:36

Pabaiga

10:51:31

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

10:50:56

Pabaiga

10:51:14

Sirpa Pietikäinen

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:04:40

Pradžia

10:51:10

Pabaiga

10:55:50

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:27

Pradžia

10:55:40

Pabaiga

10:56:08

Valdis Dombrovskis

Vaidmuo : Komisijos narys

Trukmė

00:05:04

Pradžia

10:55:56

Pabaiga

11:01:01

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:23

Pradžia

11:00:34

Pabaiga

11:00:58

Ivo Belet

Vaidmuo : ELP frakcijos vardu

Trukmė

00:02:08

Pradžia

11:00:49

Pabaiga

11:02:58

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

11:02:32

Pabaiga

11:02:50

Simona Bonafè

Vaidmuo : S&D frakcijos vardu

Trukmė

00:02:29

Pradžia

11:02:41

Pabaiga

11:05:11

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

11:04:44

Pabaiga

11:05:01

Jadwiga Wiśniewska

Vaidmuo : EKR frakcijos vardu

Trukmė

00:02:25

Pradžia

11:04:52

Pabaiga

11:07:18

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:35

Pradžia

11:06:49

Pabaiga

11:07:25

Lieve Wierinck

Vaidmuo : au nom du groupe ALDE

Trukmė

00:02:12

Pradžia

11:07:05

Pabaiga

11:09:18

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:41

Pradžia

11:08:51

Pabaiga

11:09:33

Ernest Urtasun

Vaidmuo : Žalieji/ELA frakcijos vardu

Trukmė

00:02:01

Pradžia

11:09:06

Pabaiga

11:11:07

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

11:10:41

Pabaiga

11:10:59

Stefan Eck

Vaidmuo : GUE/NGL frakcijos vardu

Trukmė

00:01:40

Pradžia

11:10:51

Pabaiga

11:12:31

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:24

Pradžia

11:12:05

Pabaiga

11:12:29

Auke Zijlstra

Vaidmuo : au nom du groupe ENF

Trukmė

00:01:57

Pradžia

11:12:19

Pabaiga

11:14:16

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

11:13:49

Pabaiga

11:14:06

Peter Liese

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:54

Pradžia

11:13:58

Pabaiga

11:15:52

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

11:15:26

Pabaiga

11:15:44

Elena Gentile

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:02:47

Pradžia

11:15:35

Pabaiga

11:18:23

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:25

Pradžia

11:17:51

Pabaiga

11:18:16

Ralph Packet

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:34

Pradžia

11:18:07

Pabaiga

11:19:41

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

11:19:14

Pabaiga

11:19:30

Gerben-Jan Gerbrandy

Vaidmuo : ALDE

Trukmė

00:01:54

Pradžia

11:19:21

Pabaiga

11:21:16

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

11:20:49

Pabaiga

11:21:06

Matt Carthy

Vaidmuo : GUE/NGL

Trukmė

00:02:02

Pradžia

11:20:57

Pabaiga

11:23:00

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:27

Pradžia

11:22:33

Pabaiga

11:23:00

Françoise Grossetête

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:00

Pradžia

11:22:38

Pabaiga

11:24:39

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

11:24:12

Pabaiga

11:24:28

Pervenche Berès

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:39

Pradžia

11:24:19

Pabaiga

11:25:59

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

11:25:33

Pabaiga

11:25:49

Paloma López Bermejo

Vaidmuo : GUE/NGL

Trukmė

00:01:33

Pradžia

11:25:40

Pabaiga

11:27:13

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:36

Pradžia

11:26:47

Pabaiga

11:27:24

Dariusz Rosati

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:12

Pradžia

11:26:53

Pabaiga

11:29:05

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

11:28:35

Pabaiga

11:28:48

Paul Tang

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:31

Pradžia

11:28:39

Pabaiga

11:30:11

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

11:29:45

Pabaiga

11:30:04

Markus Ferber

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:39

Pradžia

11:29:58

Pabaiga

11:31:37

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:20

Pradžia

11:31:31

Pabaiga

11:31:51

José Inácio Faria

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:37

Pradžia

11:31:42

Pabaiga

11:33:19

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:25

Pradžia

11:32:51

Pabaiga

11:33:17

Julie Ward

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:42

Pradžia

11:32:57

Pabaiga

11:34:40

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

11:34:14

Pabaiga

11:34:28

Paul Rübig

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:29

Pradžia

11:34:20

Pabaiga

11:35:49

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

11:35:22

Pabaiga

11:35:35

Maria Grapini

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:36

Pradžia

11:35:28

Pabaiga

11:37:04

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:27

Pradžia

11:36:38

Pabaiga

11:37:05

Valdis Dombrovskis

Vaidmuo : Komisijos narys

Trukmė

00:00:43

Pradžia

11:36:54

Pabaiga

11:37:38

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

11:37:26

Pabaiga

11:37:42

Bas Eickhout

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:02:36

Pradžia

11:37:34

Pabaiga

11:40:10

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

11:39:44

Pabaiga

11:40:00

Sirpa Pietikäinen

Vaidmuo : Pranešėjas

Trukmė

00:01:43

Pradžia

11:39:57

Pabaiga

11:41:40

Bogusław Liberadzki

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

11:41:34

Pabaiga

11:41:53

11:59 - 11:59

Mairead McGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:23

Pradžia

11:59:09

Pabaiga

11:59:32

11:59 - 12:00 Posėdžio atnaujinimas

Mairead McGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:44

Pradžia

11:59:32

Pabaiga

12:00:16

12:00 - 12:41 Balsuoti skirtas laikas

12:00 - 12:01 Trečiųjų šalių, kurių piliečiai, kirsdami išorines sienas, privalo turėti vizas, ir trečiųjų šalių, kurių piliečiams toks reikalavimas netaikomas, sąrašų nustatymas (Kosovas) (A8-0261/2016 - Tanja Fajon) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:01

Pradžia

12:00:15

Pabaiga

12:01:17

12:01 - 12:01 Žmonėms vartoti skirto vandens kokybė (A8-0288/2018 - Michel Dantin) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

12:01:02

Pabaiga

12:01:18

12:01 - 12:01 Restruktūrizavimo, nemokumo ir skolų panaikinimo procedūrų veiksmingumo gerinimas (A8-0269/2018 - Angelika Niebler) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:31

Pradžia

12:01:12

Pabaiga

12:01:43

12:01 - 12:02 Naudojimosi autorių teisėmis ir gretutinėmis teisėmis, taikytinomis tam tikroms internetu transliuojamoms programoms bei retransliuojamoms televizijos ir radijo programoms, taisyklės (A8-0378/2017 - Pavel Svoboda) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:33

Pradžia

12:01:33

Pabaiga

12:02:07

12:02 - 12:05 Programos „Kūrybiška Europa“ sukūrimas (2021–2027 m.) (A8-0156/2019 - Silvia Costa) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:03:37

Pradžia

12:01:57

Pabaiga

12:05:35

12:05 - 12:07 Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa „Erasmus“ (A8-0111/2019 - Milan Zver) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:02:26

Pradžia

12:05:10

Pabaiga

12:07:37

12:07 - 12:22 Sistema tvariam finansavimui palengvinti (A8-0175/2019 - Bas Eickhout, Sirpa Pietikäinen) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:15:26

Pradžia

12:07:12

Pabaiga

12:22:39

12:22 - 12:27 2020 finansinių metų įplaukų ir išlaidų sąmatos. I skirsnis – Europos Parlamentas (A8-0182/2019 - Vladimír Maňka) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:05:52

Pradžia

12:22:14

Pabaiga

12:28:07

12:27 - 12:30 Nepaprastoji padėtis Venesueloje (RC-B8-0225/2019, B8-0225/2019, B8-0226/2019, B8-0227/2019, B8-0228/2019, B8-0229/2019) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:02:41

Pradžia

12:27:42

Pabaiga

12:30:23

12:30 - 12:34 Teisinės valstybės ir kovos su korupcija padėtis ES, ypač Maltoje ir Slovakijoje (B8-0230/2019) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:04:55

Pradžia

12:29:58

Pabaiga

12:34:54

12:34 - 12:37 Naujausi įvykiai, susiję su „Dyzelgeito“ skandalu (B8-0222/2019, RC-B8-0223/2019, B8-0223/2019, B8-0224/2019) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:54

Pradžia

12:34:29

Pabaiga

12:36:23

EleonoraEvi

Vaidmuo : EFDD

Trukmė

00:00:13

Pradžia

12:36:03

Pabaiga

12:36:16

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:08

Pradžia

12:36:23

Pabaiga

12:37:31

12:37 - 12:41 Sprendimas, kuriuo sukuriama Europos taikos priemonė (A8-0157/2019 - Hilde Vautmans) (balsavimas)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:02:19

Pradžia

12:37:31

Pabaiga

12:39:50

Anna MariaCorazza Bildt

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:04

Pradžia

12:39:45

Pabaiga

12:40:50

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:52

Pradžia

12:40:38

Pabaiga

12:41:30

12:41 - 13:13 Paaiškinimai dėl balsavimo

12:41 - 12:46 Europos regioninės plėtros fondas ir Sanglaudos fondas (A8-0094/2019 - Andrea Cozzolino)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

12:41:29

Pabaiga

12:41:41

RosaD'Amato

Vaidmuo : EFDD

Trukmė

00:01:43

Pradžia

12:41:35

Pabaiga

12:43:18

MomchilNekov

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:33

Pradžia

12:42:59

Pabaiga

12:44:32

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:11

Pradžia

12:44:04

Pabaiga

12:44:15

DanielHannan

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:35

Pradžia

12:44:12

Pabaiga

12:45:47

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

12:45:21

Pabaiga

12:45:31

AndrejsMamikins

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:31

Pradžia

12:45:26

Pabaiga

12:46:57

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

12:46:30

Pabaiga

12:46:44

Mairead McGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:04

Pradžia

12:41:30

Pabaiga

12:41:34

12:46 - 12:48 Tam tikrų plastikinių gaminių poveikio aplinkai mažinimas (A8-0317/2018 - Frédérique Ries)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

12:46:34

Pabaiga

12:46:47

AnaMiranda

Vaidmuo : Verts/ALE

Trukmė

00:01:32

Pradžia

12:46:41

Pabaiga

12:48:14

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

12:47:46

Pabaiga

12:48:01

12:47 - 12:51 Laikotarpis po Arabų pavasario: tolesni veiksmai Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos (MENA) regione (A8-0077/2019 - Brando Benifei)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

12:47:50

Pabaiga

12:48:08

BranislavŠkripek

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:07

Pradžia

12:48:01

Pabaiga

12:49:08

MarekJurek

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:33

Pradžia

12:48:52

Pabaiga

12:50:25

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

12:49:57

Pabaiga

12:50:08

AnnaZáborská

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:33

Pradžia

12:50:01

Pabaiga

12:51:35

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

12:51:08

Pabaiga

12:51:21

12:51 - 12:52 Trečiųjų šalių, kurių piliečiai, kirsdami išorines sienas, privalo turėti vizas, ir trečiųjų šalių, kurių piliečiams toks reikalavimas netaikomas, sąrašų nustatymas (Kosovas) (A8-0261/2016 - Tanja Fajon)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

12:51:14

Pabaiga

12:51:31

AngelDzhambazki

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:00:48

Pradžia

12:51:21

Pabaiga

12:52:10

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

12:51:56

Pabaiga

12:52:07

12:51 - 12:58 Žmonėms vartoti skirto vandens kokybė (A8-0288/2018 - Michel Dantin)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

12:51:59

Pabaiga

12:52:16

RoryPalmer

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:31

Pradžia

12:52:03

Pabaiga

12:53:35

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:07

Pradžia

12:53:04

Pabaiga

12:53:12

MichaelaŠojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:36

Pradžia

12:53:08

Pabaiga

12:54:44

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

12:54:12

Pabaiga

12:54:20

JiříPospíšil

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:34

Pradžia

12:54:18

Pabaiga

12:55:52

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

12:55:23

Pabaiga

12:55:32

MonikaSmolková

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:16

Pradžia

12:55:26

Pabaiga

12:56:42

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

12:56:21

Pabaiga

12:56:30

MarianHarkin

Vaidmuo : ALDE

Trukmė

00:01:42

Pradžia

12:56:24

Pabaiga

12:58:06

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

12:57:37

Pabaiga

12:57:50

12:57 - 13:00 Programos „Kūrybiška Europa“ sukūrimas (2021–2027 m.) (A8-0156/2019 - Silvia Costa)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

12:57:42

Pabaiga

12:57:51

MomchilNekov

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:32

Pradžia

12:57:45

Pabaiga

12:59:18

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

12:58:48

Pabaiga

12:58:58

MichaelaŠojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:34

Pradžia

12:58:52

Pabaiga

13:00:26

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

12:59:56

Pabaiga

13:00:12

13:00 - 13:08 Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programa „Erasmus“ (A8-0111/2019 - Milan Zver)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

13:00:00

Pabaiga

13:00:17

RoryPalmer

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:31

Pradžia

13:00:07

Pabaiga

13:01:39

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

13:01:12

Pabaiga

13:01:26

MichaelaŠojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:35

Pradžia

13:01:15

Pabaiga

13:02:50

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:09

Pradžia

13:02:19

Pabaiga

13:02:29

AndrejsMamikins

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:29

Pradžia

13:02:24

Pabaiga

13:03:53

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

13:03:27

Pabaiga

13:03:35

MonikaSmolková

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:15

Pradžia

13:03:30

Pabaiga

13:04:45

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

13:04:26

Pabaiga

13:04:36

MonicaMacovei

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:42

Pradžia

13:04:30

Pabaiga

13:06:13

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:16

Pradžia

13:05:35

Pabaiga

13:05:52

DobromirSośnierz

Vaidmuo : NI

Trukmė

00:01:34

Pradžia

13:05:45

Pabaiga

13:07:19

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:12

Pradžia

13:06:51

Pabaiga

13:07:04

AlbertDeß

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:32

Pradžia

13:06:53

Pabaiga

13:08:26

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

13:07:59

Pabaiga

13:08:21

13:08 - 13:08 2020 finansinių metų įplaukų ir išlaidų sąmatos. I skirsnis – Europos Parlamentas (A8-0182/2019 - Vladimír Maňka)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:07

Pradžia

13:08:08

Pabaiga

13:08:16

13:08 - 13:12 Nepaprastoji padėtis Venesueloje (RC-B8-0225/2019, B8-0225/2019, B8-0226/2019, B8-0227/2019, B8-0228/2019, B8-0229/2019)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:10

Pradžia

13:08:10

Pabaiga

13:08:21

MirosławPiotrowski

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:28

Pradžia

13:08:15

Pabaiga

13:09:43

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:09

Pradžia

13:09:15

Pabaiga

13:09:24

JiříPospíšil

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:34

Pradžia

13:09:18

Pabaiga

13:10:52

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:09

Pradžia

13:10:23

Pabaiga

13:10:32

José InácioFaria

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:01:33

Pradžia

13:10:29

Pabaiga

13:12:02

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

13:11:34

Pabaiga

13:11:55

13:11 - 13:11 Teisinės valstybės ir kovos su korupcija padėtis ES, ypač Maltoje ir Slovakijoje (B8-0230/2019)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

13:11:39

Pabaiga

13:11:56

13:11 - 13:13 Naujausi įvykiai, susiję su „Dyzelgeito“ skandalu (B8-0222/2019, RC-B8-0223/2019, B8-0223/2019, B8-0224/2019)

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:17

Pradžia

13:11:46

Pabaiga

13:12:03

MirosławPiotrowski

Vaidmuo : ECR

Trukmė

00:01:31

Pradžia

13:11:51

Pabaiga

13:13:23

MaireadMcGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:09

Pradžia

13:12:56

Pabaiga

13:13:06

13:13 - 13:13 Balsavimo pataisymai ir ketinimai (žr. protokola)

Mairead McGuinness

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:07

Pradžia

13:13:07

Pabaiga

13:13:14

15:01 - 15:01

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:08

Pradžia

15:01:10

Pabaiga

15:01:18

15:01 - 15:01 Posėdžio atnaujinimas

15:01 - 15:01 Ankstesnio posėdžio protokolo tvirtinimas (žr. protokola)

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:21

Pradžia

15:01:18

Pabaiga

15:01:40

15:01 - 15:34 Platesnės apimties klausimai (diskusijos)

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:13

Pradžia

15:01:37

Pabaiga

15:01:50

Daniel Buda

Vaidmuo : Autorius

Trukmė

00:02:41

Pradžia

15:01:45

Pabaiga

15:04:27

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:19

Pradžia

15:04:01

Pabaiga

15:04:20

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narė

Trukmė

00:04:58

Pradžia

15:04:11

Pabaiga

15:09:09

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:55

Pradžia

15:08:42

Pabaiga

15:10:38

Jiří Pospíšil

Vaidmuo : ELP frakcijos vardu

Trukmė

00:02:37

Pradžia

15:08:46

Pabaiga

15:11:24

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:19

Pradžia

15:10:58

Pabaiga

15:11:17

Michael Detjen

Vaidmuo : S&D frakcijos vardu

Trukmė

00:02:28

Pradžia

15:11:07

Pabaiga

15:13:35

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:36

Pradžia

15:13:09

Pabaiga

15:13:45

Marek Jurek

Vaidmuo : EKR frakcijos vardu

Trukmė

00:02:09

Pradžia

15:13:17

Pabaiga

15:15:27

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

15:15:02

Pabaiga

15:15:21

Ivan Jakovčić

Vaidmuo : au nom du groupe ALDE

Trukmė

00:02:00

Pradžia

15:15:12

Pabaiga

15:17:13

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

15:16:45

Pabaiga

15:17:03

Franz Obermayr

Vaidmuo : au nom du groupe ENF

Trukmė

00:03:10

Pradžia

15:16:55

Pabaiga

15:20:05

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:27

Pradžia

15:19:39

Pabaiga

15:20:06

Daniel Buda

Vaidmuo : Autorius

Trukmė

00:00:46

Pradžia

15:19:51

Pabaiga

15:20:38

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:14

Pradžia

15:20:19

Pabaiga

15:20:33

Franz Obermayr

Vaidmuo : réponse "carton bleu"

Trukmė

00:00:33

Pradžia

15:20:26

Pabaiga

15:20:59

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:23

Pradžia

15:20:53

Pabaiga

15:21:17

Michaela Šojdrová

Vaidmuo : PPE

Trukmė

00:02:33

Pradžia

15:20:58

Pabaiga

15:23:31

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

15:23:05

Pabaiga

15:23:20

Andrejs Mamikins

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:02:09

Pradžia

15:23:11

Pabaiga

15:25:20

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:15

Pradžia

15:24:54

Pabaiga

15:25:10

Jozo Radoš

Vaidmuo : ALDE

Trukmė

00:01:56

Pradžia

15:25:00

Pabaiga

15:26:57

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:22

Pradžia

15:26:31

Pabaiga

15:26:54

Monika Smolková

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:02:02

Pradžia

15:26:41

Pabaiga

15:28:44

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:01:05

Pradžia

15:28:23

Pabaiga

15:29:28

Inés Ayala Sender

Vaidmuo : S&D

Trukmė

00:01:25

Pradžia

15:28:38

Pabaiga

15:30:03

Rainer Wieland

Vaidmuo : PT

Trukmė

00:00:18

Pradžia

15:29:42

Pabaiga

15:30:00

Marianne Thyssen

Vaidmuo : Komisijos narė

Trukmė

00:04:20

Pradžia

15:29:54