Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj Izjave Vijeća i Komisije [2017/2931(RSP)]
68
Plan za zimu za tražitelje azila Izjave Vijeća i Komisije [2017/2958(RSP)]
12:00 - 12:30 Svečana sjednica
38
Govor Andreja Kiske, predsjednika Slovačke Republike
12:30 - 14:30 GLASOVANJE nakon kojeg slijede obrazloženja glasovanja
69
Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Ildikó Gáll-Pelcz) [2017/2959(RSO)]
70
Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Alexandera Grafa Lambsdorffa) [2017/2960(RSO)]
39
***I
Razdoblje za donošenje delegiranih akata Izvješće: Gesine Meissner (A8-0332/2017) Izvješće o Prijedlogu odluke Europskog parlamenta i Vijeća o izmjeni Direktive 2010/40/EU u pogledu razdoblja za donošenje delegiranih akata [COM(2017)0136 - C8-0116/2017 - 2017/0060(COD)] Odbor za promet i turizam
47
*
Imenovanje člana Revizorskog suda - Karel Pintex Izvješće: Indrek Tarand (A8-0336/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Karela Pinxtena za člana Revizorskog suda [10606/2017 - C8-0328/2017 - 2017/0812(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
46
*
Imenovanje člana Revizorskog suda - Pietro Russo Izvješće: Indrek Tarand (A8-0337/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Pietra Russa za člana Revizorskog suda [11872/2017 - C8-0329/2017 - 2017/0813(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
45
*
Imenovanje člana Revizorskog suda - Hannu Takkula Izvješće: Indrek Tarand (A8-0338/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Hannua Takkule za člana Revizorskog suda [12248/2017 - C8-0330/2017 - 2017/0814(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
44
*
Imenovanje člana Revizorskog suda - Baudilio Tomé Muguruza Izvješće: Indrek Tarand (A8-0342/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Baudilija Toméa Muguruze za člana Revizorskog suda [11345/2017 - C8-0331/2017 - 2017/0815(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
43
*
Imenovanje članice Revizorskog suda - Bettina Jakobsen Izvješće: Indrek Tarand (A8-0341/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Bettine Jakobsen za članicu Revizorskog suda [10762/2017 - C8-0332/2017 - 2017/0816(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
42
*
Imenovanje člana Revizorskog suda - João Alexandre Tavares Gonçalves de Figueiredo Izvješće: Indrek Tarand (A8-0343/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Joãa Alexandrea Tavaresa Gonçalvesa de Figueireda za člana Revizorskog suda [11871/2017 - C8-0333/2017 - 2017/0817(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
41
*
Imenovanje članice Revizorskog suda - Iliana Ivanova Izvješće: Indrek Tarand (A8-0344/2017) Izvješće o predloženom imenovanju Iliane Ivanove za članicu Revizorskog suda [12247/2017 - C8-0334/2017 - 2017/0818(NLE)] Odbor za proračunski nadzor
36
***I
Zaštita od dampinškog i subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije Izvješće: Salvatore Cicu (A8-0236/2017) Izvješće o prijedlogu uredbe Europskog parlamenta i Vijeća o izmjeni Uredbe (EU) 2016/1036 o zaštiti od dampinškog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije i Uredbe (EU) 2016/1037 o zaštiti od subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije [COM(2016)0721 - C8-0456/2016 - 2016/0351(COD)] Odbor za međunarodnu trgovinu Rasprava: utorak, 14. studenog 2017.
Istočno partnerstvo: sastanak na vrhu u studenom 2017. Izvješće: Laima Liucija Andrikienė, Knut Fleckenstein (A8-0308/2017) Izvješće o preporuci Europskog parlamenta Vijeću, Komisiji i ESVD-u o Istočnom partnerstvu uoči sastanka na vrhu u studenome 2017. [2017/2130(INI)] Odbor za vanjske poslove Rasprava: utorak, 14. studenog 2017.
25
Prijedlog rezolucije - Akcijski plan za prirodu, ljude i gospodarstvo [2017/2819(RSP)] B8-0589/2017 Rasprava: utorak, 14. studenog 2017.
Ostavština totalitarne boljševičke revolucije iz 1917. Tematska rasprava (članak 153.a Poslovnika) [2017/2933(RSP)]
48
Odluka donesena o drugom paketu za mobilnost Izjava Komisije [2017/2894(RSP)]
30
Djelovanje Europskog ombudsmana tijekom 2016. godine Izvješće: Marlene Mizzi (A8-0328/2017) Izvješće o godišnjem izvješću o djelovanju Europskog ombudsmana tijekom 2016. godine [2017/2126(INI)] Odbor za predstavke U nazočnosti Emily O'Reilly, Europske ombudsmanice
26
Pregled aktivnosti u području okoliša (EIR) Usmena pitanja - [2017/2705(RSP)]
Sirpa Pietikäinen, Simona Bonafè, Mark Demesmaeker, Gerben-Jan Gerbrandy, Luke Ming Flanagan, Benedek Jávor (O-000065/2017 - B8-0606/2017) Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane Vijeće Pregled aktivnosti u području okoliša (EIR)
Sirpa Pietikäinen, Simona Bonafè, Mark Demesmaeker, Gerben-Jan Gerbrandy, Luke Ming Flanagan, Benedek Jávor (O-000066/2017 - B8-0607/2017) Odbor za okoliš, javno zdravlje i sigurnost hrane Komisija Pregled aktivnosti u području okoliša (EIR)
22
Borba protiv nejednakosti kao sredstvo za poticanje otvaranja radnih mjesta i rasta Izvješće: Javi López (A8-0340/2017) Izvješće o borbi protiv nejednakosti kao sredstvu za poticanje otvaranja radnih mjesta i rasta [2016/2269(INI)] Odbor za zapošljavanje i socijalna pitanja
66
Ruska zabrana – Sektor voća i povrća EU-a Usmeno pitanje - [2017/2950(RSP)]
Czesław Adam Siekierski (O-000082/2017 - B8-0610/2017) Odbor za poljoprivredu i ruralni razvoj Komisija Ruska zabrana - Sektor voća i povrća EU-a
09:00 - 11:50 Rasprave
Vijeće (uključujući odgovore)
20'
Komisija (uključujući odgovore)
20'
Spontano javljanje za riječ („catch the eye”)
(2x5')
10'
Zastupnici
75'
PPE
18'30
S&D
16'30
ECR
7'30
ALDE
7'
GUE/NGL
6'
Verts/ALE
6'
EFDD
5'30
ENF
5'
NI
3'30
15:00 - 23:00 Rasprave
Vijeće (uključujući odgovore)
10'
Komisija (uključujući odgovore)
35'
ombudsman (uključujući odgovore)
10'
Izvjestitelji
(2x6')
12'
Izvjestitelji za mišljenje
(2x1')
2'
Podnositelji (odbori)
(2x5')
10'
Govornik u tematskoj raspravi
4'
Spontano javljanje za riječ („catch the eye”)
(5x5')
25'
Zastupnici
254'
PPE
70'
S&D
62'
ECR
25'30
ALDE
23'30
GUE/NGL
18'30
Verts/ALE
18'
EFDD
16'
ENF
13'30
NI
7'30
58
Stanje vladavine prava i demokracije u Poljskoj
-
Prijedlozi rezolucija
petak, 10. studenog 2017., 13:00
-
Amandmani na prijedloge rezolucija; zajednički prijedlozi rezolucija
utorak, 14. studenog 2017., 13:00
-
Amandmani na zajedničke prijedloge rezolucija
utorak, 14. studenog 2017., 14:00
-
Zahtjevi za odvojeno glasovanje, glasovanje po dijelovima i poimenično glasovanje
utorak, 14. studenog 2017., 19:00
69
Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Ildikó Gáll-Pelcz)
-
Kandidature
utorak, 14. studenog 2017., 20:30
70
Izbor potpredsjednika Europskog parlamenta (umjesto Alexandera Grafa Lambsdorffa)
-
Kandidature
utorak, 14. studenog 2017., 20:30
36
Zaštita od dampinškog i subvencioniranog uvoza iz zemalja koje nisu članice Europske unije Salvatore Cicu
(A8-0236/2017)
-
Amandmani; odbijanje
srijeda, 8. studenog 2017., 13:00
61
Vladavina prava na Malti
-
Prijedlozi rezolucija
petak, 10. studenog 2017., 13:00
-
Amandmani na prijedloge rezolucija; zajednički prijedlozi rezolucija
utorak, 14. studenog 2017., 13:00
-
Amandmani na zajedničke prijedloge rezolucija
utorak, 14. studenog 2017., 14:00
-
Zahtjevi za odvojeno glasovanje, glasovanje po dijelovima i poimenično glasovanje