Zróżnicowana integracja Sprawozdanie: Pascal Durand (A8-0402/2018) Sprawozdanie w sprawie zróżnicowanej integracji [2018/2093(INI)] Komisja Spraw Konstytucyjnych
30
-
Dochodzenie strategiczne Rzecznika Praw Obywatelskich OI/2/2017 w sprawie przejrzystości dyskusji ustawodawczych w organach przygotowawczych Rady UE Sprawozdanie: Jo Leinen, Yana Toom (A8-0420/2018) Sprawozdanie w sprawie dochodzenia strategicznego Rzecznika Praw Obywatelskich OI/2/2017 w sprawie przejrzystości dyskusji ustawodawczych w organach przygotowawczych Rady UE [2018/2096(INI)] Komisja Spraw Konstytucyjnych Komisja Petycji
Debaty nad przypadkami łamania praw człowieka, zasad demokracji i państwa prawa (art. 135 Regulaminu PE)
12:00 - 14:00 GŁOSOWANIE, a następnie wyjaśnienia do głosowania
9
Projekty rezolucji dotyczące debat nad przypadkami łamania praw człowieka, zasad demokracji i państwa prawa (art. 135 Regulaminu PE)
48
*
Program pomocy na rzecz likwidacji obiektów jądrowych elektrowni jądrowej Ignalina na Litwie Sprawozdanie: Rebecca Harms (A8-0413/2018) Sprawozdanie w sprawie wniosku dotyczącego rozporządzenia Rady ustanawiającego program pomocy na rzecz likwidacji obiektów jądrowych elektrowni jądrowej Ignalina na Litwie („program Ignalina”) oraz uchylającego rozporządzenie Rady (UE) nr 1369/2013 [COM(2018)0466 - C8-0394/2018 - 2018/0251(NLE)] Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Debata: Środa, 16 stycznia 2019
47
Sprawozdanie roczne z kontroli działalności finansowej EBI w 2017 r. Sprawozdanie: Georgi Pirinski (A8-0479/2018) Sprawozdanie w sprawie sprawozdania rocznego z kontroli działalności finansowej EBI w 2017 r. [2018/2151(INI)] Komisja Kontroli Budżetowej Debata: Środa, 16 stycznia 2019
21
Transgraniczne roszczenia o zwrot dzieł sztuki i dóbr kultury zagrabionych podczas konfliktów zbrojnych i wojen Sprawozdanie: Pavel Svoboda (A8-0465/2018) Sprawozdanie w sprawie transgranicznych roszczeń o zwrot dzieł sztuki i dóbr kultury zagrabionych podczas konfliktów zbrojnych i wojen [2017/2023(INI)] Komisja Prawna
118
***I
Transgraniczne przekształcenia, łączenia i podziały Sprawozdanie: Evelyn Regner (A8-0002/2019)
[COM(2018)0241 - C8-0167/2018 - 2018/0114(COD)] Komisja Prawna Decyzja komisji o przystąpieniu do negocjacji - Artykuł 69c
117
***I
Ustanowienie planu wieloletniego dotyczącego połowów eksploatujących stada denne w zachodniej części Morza Śródziemnego Sprawozdanie: Clara Eugenia Aguilera García (A8-0005/2019)
[COM(2018)0115 - C8-0104/2018 - 2018/0050(COD)] Komisja Rybołówstwa Decyzja komisji o przystąpieniu do negocjacji - Artykuł 69c
94
***I
Ochrona budżetu Unii w przypadku uogólnionych braków w zakresie praworządności w państwach członkowskich Sprawozdanie: Eider Gardiazabal Rubial, Petri Sarvamaa (A8-0469/2018) Sprawozdanie w sprawie wniosku dotyczącego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony budżetu Unii w przypadku uogólnionych braków w zakresie praworządności w państwach członkowskich [COM(2018)0324 - C8-0178/2018 - 2018/0136(COD)] Komisja Budżetowa Komisja Kontroli Budżetowej Debata: Środa, 16 stycznia 2019
84
***I
Ustanowienie programu Fiscalis na rzecz współpracy w dziedzinie opodatkowania Sprawozdanie: Sven Giegold (A8-0421/2018) Sprawozdanie w sprawie wniosku dotyczącego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ustanawiającego program Fiscalis na rzecz współpracy w dziedzinie opodatkowania [COM(2018)0443 - C8-0260/2018 - 2018/0233(COD)] Komisja Gospodarcza i Monetarna Debata: Środa, 16 stycznia 2019
92
***I
Ustanowienie programu „Prawa i Wartości” Sprawozdanie: Bodil Valero (A8-0468/2018) Sprawozdanie w sprawie wniosku dotyczącego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ustanawiającego program „Prawa i Wartości” [COM(2018)0383 - C8-0234/2018 - 2018/0207(COD)] Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych Debata: Środa, 16 stycznia 2019
87
*
Europejski Instrument na rzecz Bezpieczeństwa Jądrowego uzupełniający Instrument Sąsiedztwa oraz Współpracy Międzynarodowej i Rozwojowej Sprawozdanie: Vladimir Urutchev (A8-0448/2018) Wniosek dotyczący rozporządzenia Rady ustanawiającego Europejski Instrument na rzecz Bezpieczeństwa Jądrowego uzupełniający Instrument Sąsiedztwa oraz Współpracy Międzynarodowej i Rozwojowej na podstawie Traktatu Euratom [COM(2018)0462 - C8-0315/2018 - 2018/0245(NLE)] Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii
31
Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych Sprawozdanie: Lara Comi (A8-0456/2018) Sprawozdanie w sprawie wdrożenia dyrektywy 2011/7/UE w sprawie zwalczania opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych [2018/2056(INI)] Komisja Rynku Wewnętrznego i Ochrony Konsumentów Debata: Środa, 16 stycznia 2019
46
Sprawozdanie roczne z działalności finansowej Europejskiego Banku Inwestycyjnego Sprawozdanie: Barbara Kappel (A8-0415/2018) Sprawozdanie dotyczące sprawozdania rocznego z działalności finansowej Europejskiego Banku Inwestycyjnego [2018/2161(INI)] Komisja Gospodarcza i Monetarna Debata: Środa, 16 stycznia 2019
34
Zróżnicowana integracja Sprawozdanie: Pascal Durand (A8-0402/2018) Sprawozdanie w sprawie zróżnicowanej integracji [2018/2093(INI)] Komisja Spraw Konstytucyjnych Debata: Czwartek, 17 stycznia 2019
30
Dochodzenie strategiczne Rzecznika Praw Obywatelskich OI/2/2017 w sprawie przejrzystości dyskusji ustawodawczych w organach przygotowawczych Rady UE Sprawozdanie: Jo Leinen, Yana Toom (A8-0420/2018) Sprawozdanie w sprawie dochodzenia strategicznego Rzecznika Praw Obywatelskich OI/2/2017 w sprawie przejrzystości dyskusji ustawodawczych w organach przygotowawczych Rady UE [2018/2096(INI)] Komisja Spraw Konstytucyjnych Komisja Petycji Debata: Czwartek, 17 stycznia 2019
15:00 - 16:00 Debaty
78
Ochrona produkcji ryżu w UE Pytanie ustne - [2018/2957(RSP)]
Czesław Adam Siekierski (O-000128/2018 - B8-0004/2019) Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi Komisja Ochrona ryżu pochodzącego z UE
Poprawki sprawozdawcy, co najmniej 76 posłów; alternatywne projekty rezolucji
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
30
Dochodzenie strategiczne Rzecznika Praw Obywatelskich OI/2/2017 w sprawie przejrzystości dyskusji ustawodawczych w organach przygotowawczych Rady UE Jo Leinen, Yana Toom
(A8-0420/2018)
-
Poprawki sprawozdawcy, co najmniej 76 posłów; alternatywne projekty rezolucji
Poprawki do wspólnych projektów rezolucji (art.135 Regulaminu PE)
Środa, 16 stycznia 2019, 14:00
94
Ochrona budżetu Unii w przypadku uogólnionych braków w zakresie praworządności w państwach członkowskich Eider Gardiazabal Rubial, Petri Sarvamaa
(A8-0469/2018)
-
Poprawki; odrzucenie
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
84
Ustanowienie programu Fiscalis na rzecz współpracy w dziedzinie opodatkowania Sven Giegold
(A8-0421/2018)
-
Poprawki; odrzucenie
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
92
Ustanowienie programu „Prawa i Wartości” Bodil Valero
(A8-0468/2018)
-
Poprawki; odrzucenie
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
87
Europejski Instrument na rzecz Bezpieczeństwa Jądrowego uzupełniający Instrument Sąsiedztwa oraz Współpracy Międzynarodowej i Rozwojowej Vladimir Urutchev
(A8-0448/2018)
-
Poprawki
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
31
Zwalczanie opóźnień w płatnościach w transakcjach handlowych Lara Comi
(A8-0456/2018)
-
Poprawki
Środa, 9 stycznia 2019, 13:00
46
Sprawozdanie roczne z działalności finansowej Europejskiego Banku Inwestycyjnego Barbara Kappel
(A8-0415/2018)