Indekss 
 Iepriekšējais 
 Nākošais 
 Pilns teksts 
Procedūra : 2010/2159(INI)
Dokumenta lietošanas cikls sēdē
Dokumentu lietošanas cikli :

Iesniegtie teksti :

A7-0099/2011

Debates :

PV 12/05/2011 - 9
CRE 12/05/2011 - 10

Balsojumi :

PV 12/05/2011 - 12.2
Balsojumu skaidrojumi
Balsojumu skaidrojumi

Pieņemtie teksti :


Debates
Ceturtdiena, 2011. gada 12. maija - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

10.  Priekšsēdētāja paziņojums
Visu runu video
PV
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. – Vakar pēcpusdienā Spānijas apgabalu Mursiju pārsteidza zemestrīce. Vismaz septiņi cilvēki gāja bojā. Vairāki tika ievainoti. Trīs stundas atpakaļ Martínez Martínez kungs šajā sakarā sniedza paziņojumu. Eiropas Parlamenta vārdā es izsaku dziļu līdzjūtību cietušo ģimenēm. Visiem tiem, kas tika ievainoti, mēs vēlam ātru atlabšanu. Mēs apbrīnojam apgabala iedzīvotāju, kuri palīdz glābšanas operācijā, tūlītējo reakciju un pūles. Šajā sakarā es esmu nosūtījis līdzjūtības vēstuli Spānijas varas iestādēm.

 
  
MPphoto
 

  Cristina Gutiérrez-Cortines (PPE).(ES) Priekšsēdētāja kungs, liels jums paldies par jūsu līdzjūtību un atbalstu.

Lorkas traģēdija kļūst skaidrāka. Šobrīd ir zināms, ka bojā gājuši astoņi cilvēki, starp tiem ir divas grūtnieces un viens divpadsmitgadīgs zēns, vairāk kā 250 ir ievainoti, un skarti ir 80 % māju. Tas nozīmē, ka no šī brīža un turpmāk vairāki Lorkas iedzīvotāji būs bez pajumtes. Liela daļa no Lorkas iedzīvotājiem ir zaudējuši arīdzan savas darbavietas un līdz ar tām ir sagruvušas arī viņu cerības, gaidas un iespējas.

Lorka ir pilsēta ar 70 000 iedzīvotāju, no kuriem 20 % ir imigranti, kurus pilsēta ir uzņēmusi, pieņēmusi, kā arī devusi tiem iespēju sākt jaunu dzīvi ar jaunu jēgu. Es zinu, ka vecie un jaunie Lorkas iemītnieki kopīgi ar organizāciju un ikviena palīdzību, būs spējīgi sākt jaunu savas dzīves posmu. Es vēlos arī teikt un aicināt Eiropas Savienību nevienu neatstāt bez palīdzības un būt spējīgiem palīdzēt cietušajiem, atzīt viņu sāpes un būt viņu pusē, sniedzot palīdzīgu roku un piedāvājot iespējas.

Es vēlētos jums visiem no sirds pateikties un lūgt ievērot klusuma brīdi.

(Aplausi)

 
  
MPphoto
 

  Priekšsēdētājs. – Es lūgšu visus piecelties. Tagad mēs ievērosim klusuma brīdi.

 
Pēdējā atjaunošana - 2011. gada 19. septembraJuridisks paziņojums